Katalog Stron WWW

 
 

Czyszczenie i Pranie tapicerki narożników,kanap,sof,materacy. Odplamianie .Ekspresowo. Ankom.Warszaw

Opis Czyszczenie i Pranie tapicerki narożników,kanap,sof,materacy. Odplamianie .Ekspresowo. Ankom.Warszaw Ekspresowo pranie Karcherem na miejscu u klienta .Środki antybakteryjne i antyalergiczne renomowanej niemieckiej firmy,wykładzin,sof,wersalek,kanap,narożników,foteli,krzeseł,tapicerek samochodowych. Przyjemny zapach. Usuwanie plamy .Szybkie schnięcie 3-4 godziny i czas prania. Oferujemy również czyszczenie skór. Usługa na miejscu u klienta. Warszawa i okolice.
Url http://www.czyszczenie-ankom.republika.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe pranie wykładzin   czyszczenie wykładzin   pranie kanap   pranie narożników   pranie dywanów   pranie kanapy   pranie tapicerki   pranie foteli   pranie sof   pranie foteli   czyszczenie   plamy   sprzątanie   pranie warszawa   pranie tapicerki samochodowej   pranie narożników   ankom  
Data dodania May 7, 2012
ID linku 14124
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Latający Dywan to pralnia dywanów oferująca kompleksowe pranie i czyszczenie dywanów. W ofercie znajduje się również usztywnianie i obszywanie dywanów oraz pranie tapicerki i wykładzin. Firma korzysta z nowoczesnych technologii i profesjonalnych środków czyszczących usuwających brud, roztocza, kurz i alergeny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
Nasza Firma prowadzi usługi w zakresie mycia biur, klatek schodowych oraz okien. Naszym motywem przewodnim jest hasło:
"TANIO - SZYBKO - SUMIENNIE". Zajmujemy się również sprzątaniem grobów, odśnieżaniem grobu, czyszczeniem i woskowaniem nagrobka, usuwaniem zwiędłych oraz sezonowych kwiatów, usuwaniem chwastów, uprzątnięciem okolic grobu, ustawianiem zniczy, kwiatów, wieńcy.
Nasi pracowici są sumienni, mili oraz efektywni. Zapraszamy do kontaktu - pracujemy 24 godziny, 7 dni w tygodniu. ZAPRASZAMY !!!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Regeneracja Posadzek jest firmą zajmującą się polerwowaniem, czyszczeniem, szlifowaniem i konserwacją posadzek betonowych. Specjaliści dokładnie i rzetelnie wykonują swoją pracę. Wyróżniają się profesjonalizmem i terminowością. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do pielęgnacji podłóg, efekty są zauważalne od razu, a dodatkowo obniżają koszt późniejszej konserwacji.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Maszyny
Wyczyszczenie dywanu z różnych zabrudzeń eksploatacyjnych na pewno może nastręczyć sporych trudności. Jeśli sami decydujemy się podjąć tego zadania, to często ponosimy klęskę. Firma Damart z Łodzi to podmiot, który w szerokim zakresie świadczonych przez siebie usług posiada także pranie dywanów. Niezależnie od stopnia zabrudzenia, w tym miejscu poradzą sobie z każdym zleceniem. Do tego dodamy jeszcze przystępne ceny za wyczyszczenie dywanu i mamy gotowy przepis na sukces, sami nie musimy wyszukiwać specjalnych środków i metod na wyczyszczenie uciążliwych plam na dywanach, gdyż firma Damart z powodzeniem się tym zajmie. Każdy kto pragnie cieszyć się nienaganną czystością powinien skorzystać z tych usług.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma Biuro Clean z Lęborka Oferuje sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych-zieleni, terenów wewnętrznych na osiedlach. Firma wykonuje także profesjonalne czyszczenie parą wszystkich powierzchni, które są do tego przystosowane, zarówno w biurze jak i w domu. Czyszczenie parą powoduje wyraźne złagodzenie objawów alergii, zarówno dzięki właściwościom roztoczobójczym gorącej pary jak i brakowi konieczności stosowania detergentów.Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe