Katalog Stron WWW

 
 

Madryt

Opis Madryt Madryt oferuje podróżnikom niezapomniane miejsca jak place ale również nowoczesne budowle. Co więcej nie sposób będąc w Madrycie nie obejrzeć tak wielu pięknych miejsc jak Park Retiro lub katedra Almudena. Madryt to faktycznie rewelacyjne i przyciągające miejsce na wczasy dla osób. Już teraz zapraszamy w tą miejscowość z całego serca wszystkim niezależnie od upodobań.
Url http://www.madrid.pl
Kategoria Internet > Portale
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Słowa kluczowe Real Madyt   Hiszpania   zabytki   ciekawostki
Data dodania Oct 31, 2012
ID linku 14414
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

O nartach, snowboardzie i miejscowościach wypoczynkowych w Alpach - wiemy wszystko. Opisujemy miejsca i stoki, które warto zobaczyć, jak i te, które najlepiej omijać z daleka. Dzięki nam, każdy Twój wyjazd będzie udany i dobrze zaplanowany, a Ty - szczęśliwy i zadowolony. Gwarantujemy dostępność informacji zawsze i wszędzie - o każdej porze, ale jak nie wierzysz - sprawdź sam. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia - zaufaj specjalistom, którzy świetnie znają się na swojej pracy.
Kategoria:   Internet > Portale
Internet > Blogi
Portal z ogłoszeniami nieruchomości. Można tu zamieścić darmowe ogłoszenie dotyczące wynajmu, kupna bądź sprzedaży mieszkania lub domu. Ogłoszenia się dodaje bardzo prosto i szybko, bez konieczności rejestracji. U nas znajdziesz tylko aktualne oferty nieruchomości. Firmy mogą skorzystać ze specjalnej oferty, której szczegóły znajdą Państwo w naszym serwisie.
Kategoria:   Internet > Portale
Zbiór ciekawostek na każdy temat. Ciekawostki pochodzą z internetu, książek i czasopism. Każdy znajdzie coś dla siebie: ciekawostki o świecie, ciekawostki o wynalazkach, ciekawostki o naukowcach, ciekawostki o państwach i miastach. Informacje są stale moderowane i uzupełniane. Ciekawostki są tagowane i umieszczane w odpowiadających im kategoriach. W serwisie jest ponad 1600 ciekawostek. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Kategoria:   Internet > Portale
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Internet > Artykuły
Horeca.pl to branżowy serwis online skupiający się na zagadnieniach branży hotelarskiej i gastronomicznej. Sam termin horeca oznacza skrót od angielskich słów Hotel/Restaurant/Café. Sektor usługowy związany z horeca to jedna z najszybciej rozwijający się gałęzi usług, a nasz serwis to największe źródło informacji o branży hotelarskiej i gastronomicznej.
Kategoria:   Internet > Portale

5. Oddam

Chesz pomóc drugiej osobie? Jeśli tak mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Założyliśmy serwis znajdujący się pod adresem bezinteresownie.pl. Dzięki naszemu serwisowi możesz opublikować swoją chęć pomocy drugiej osobie i dokonać czegoś, od serca. Skontaktuj się mailowo z naszymi moderatorami i dodaj już dziś swoją ofertę pomocy. W serwisie umieszczamy także ogłoszenia osób które chcą oddać przedmioty m.in. użytku codziennego, oraz tych którzy ich potrzebują.
Kategoria:   Internet > Portale