Katalog Stron WWW

 
 

Gazetka promocyjna dla aptek

Opis Gazetka promocyjna dla aptek Sekret Zdrowia to jeden z największych w państwie programów partnerskich skierowanych do Aptek łączących tradycyjne niezależne Apteki. Grupa Sekret Zdrowia jako specyficzny rodzaj franczyzy dla aptek stanowi niezastąpioną pomoc dla Aptek nie - sieciowych, które zachowując swoją samodzielność, w tym samym czasie korzystają spośród wielu wielce atrakcyjnych rozwiązań marketingowych oraz merchandisingowych, jak również z dopiero co powstałego telemarketing farmacja Zagadka Zdrowia, które rozwija się nadzwyczaj dynamicznie. Cele patronujące pracy Sekret Zdrowia to utrzymanie suwerenności Apteki, efektywna ochrona przed działaniami promocyjnymi hurtowni farmaceutycznych oraz drapieżnymi działaniami sieci aptek. A także budowa marki Apteki, zdobycie nowych pacjentów, przedstawianie oferty adekwatnej do wymagań każdego pacjenta Apteki, czy również brak konkurencji pomiędzy Aptekami biorącymi udział w programie – minimalny dystans pomiędzy Aptekami to 1000 m. Tradycyjne działania reklamowe zastąpiliśmy nowoczesnymi, bardziej skutecznymi działaniami PR. Gazetkę promocyjną dla aptek zastąpił newsletter edukacyjny dla pacjenta, który nie tylko jest źródłem wiadomości o bieżących upustach cenowych, jednakowoż również poszerza wiedzę o zagadnieniach powiązanych z tematyką zdrowia i urody a także zdrowego sposobu życia. Zachęcamy do wspólnych działań.
Url http://www.grupasekretzdrowia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Apteki
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Słowa kluczowe pomoc dla aptek   program partnerski dla aptek   sieci aptek   franczyza apteki   grupa aptek   sieć aptek   franczyza dla aptek
Data dodania Nov 24, 2012
ID linku 14451
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Apteki

Pro-Apteka z siedzibą w Rzeszowie, stanowiąca część szpitala specjalistycznego PRO-FAMILIA oferuje Państwu bogaty wybór produktów przeznaczonych dla matek, kobiet w ciąży oraz ich dzieci. Znajdziesz tu m.in. leki, suplementy diety, kosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt medyczny. Zajrzyj na oficjalną witrynę internetową, aby uzyskać dokładniejsze informacje na temat oferty.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Apteki
Internet > Sklepy internetowe
Zakupy Online > Zdrowa żywność
Apteka Gemini to tania internetowa apteka oferująca w sprzedaży leki bez recepty oraz najlepszej jakości kosmetyki. Apteka Gemini jest firma z rodzinnymi tradycjami. Zamówienia otrzymane za pośrednictwem Internetu są realizowane w błyskawicznym tempie. Gwarantujemy satysfakcję z dokonanych zakupów. Wysyłkowa Apteka Gemini prowadzi sprzedaż on line leków dostępnych bez recepty, preparatów ziołowych oraz kosmetyków. Sprzedawane przez nas produkty mogą być do Państwa dostarczone przez kuriera poczty lub można je samodzielnie odebrać w jednej z wielu naszych placówek.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Apteki
W naszej Klinice Leczenia Alkoholizmu w Szczecinie, pomagamy osobom, które zwróciły się do nas po pomoc w pokonaniu nałogu alkoholowego. Oferujemy dostosowane terapie, detoks alkoholowy, jak również przeprowadzamy wszycie esperalu, tzw. wszywki alkoholowej o skutecznym działaniu potwierdzonym przez naszych Pacjentów. Wszywka wymusza abstynencję i pomaga w całkowitym wyleczeniu się z alkoholizmu. Podejmij wyzwanie i skontaktuj się z nami.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Apteki
W Polsce na problemy z erekcją cierpi około 1,5 mln ludzi. Przemęczenie, stresujący tryb życia, niewłaściwa dieta to tylko nieliczne czynniki. Zaburzenia seksualne negatywnie odbijają się na relacjach z bliskim oraz mają zły wpływ na samopoczucie. Jak sobie z tym radzić? Skorzystaj z rozwiązań, jakie niesie medycyna. Jednym z najpopularniejszych leków jest Kamagra, którą kupisz online w AptekaKamagra.pl. Jest to środek skuteczny i bezpieczny. Oryginalną Kamagrę kupisz tylko u nas tanio oraz szybko.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Apteki
Alkoholizm to bardzo poważna choroba w dzisiejszych czasach, z która zmaga się co raz większa liczba osób. Duża liczba osób nie zdaje sobie sprawę z tego, jak alkohol potrafi niszczyć zdrowie i życie. Jeśli już jesteś świadomy alkoholizmu, to zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie przeprowadzamy zabiegi umieszczania wszywki alkoholowej w Łodzi. Zabieg przeprowadzają najlepsi specjaliści, o ogromnym doświadczeniu i wiedzy w tym zakresie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Apteki