Katalog Stron WWW

 
 

Tanie rozmowy, Tanie telefonowanie, Tanie-telefonowanie

Opis Tanie rozmowy, Tanie telefonowanie, Tanie-telefonowanie Tanie rozmowy międzynarodowe i międzymiastowe - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy do Niemiec, do USA, Anglii i na cały świat.Serwis dla użytkowników telefonów komórkowych, stacjonarnych, satelitarnych oraz telefonii internetowej informujący o tanich połączeniach krajowych i zagranicznych oraz rozwiązaniach telekomunikacyjnych.
Url http://www.tanie-rozmowy.pl
Kategoria Internet > Portale
Słowa kluczowe tanie rozmowy   tanie-rozmowy   tanie telefonowanie   tanie-telefonowanie   dzwonienie   rozmawianie   połączenia międzynarodowe   tani telefon   tanie gadanie   VoIP   połącznia satelitarne   telekomunikacja
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1455
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Jeździsz na nartach lub snowboardzie? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z górami i białym szaleństwem? Odwiedź nasz portal i już dziś dowiedz się, jakie miejsca i stoki warto wybrać, a jakie najlepiej omijać. Zapewniamy wiele aktualnych informacji oraz ciekawostek, które sprawią, że Twój wyjazd będzie udany i niezapomniany. A Ty - zadowolony i szczęśliwy. Sprawdź sam już dziś - zaufaj specjalistom, którzy świetnie znają się na swojej pracy.
Kategoria:   Internet > Portale
Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Nasz kalkulator podatkowy daje możliwość obliczenia wysokości odsetek podatkowych z tytułu zobowiązań podatkowych (zaokrąglanych do pełnych złotych). W chwili zaległości podatkowych, gdy dzień zaległości przypada na dzień wolny od pracy, naliczamy odsetki od kolejnego dnia roboczego. Wysokość odsetek jest wyliczana po wprowadzeniu wysokości zaległości oraz liczby dni. Całość jest intuicyjna, więc z pewnością obsługa naszego kalkulatora nie powinna sprawić nikomu trudności.
Kategoria:   Internet > Portale
Nasz portal internetowy zawierający wiadomości sportowe to miejsce w sieci, które powinien znać każdy fan i pasjonat świata sportu. Tworzymy go z myślą o osobach, które chcą każdego dnia dostawać aktualne wiadomości sportowe. Piszemy teksty zawierające świeże i rzetelne informacje sportowe dotyczące tego, co nowego dzieje się w świecie sportu, a także dzielimy się wiedzą o sportowcach i ich życiu.
Kategoria:   Internet > Portale

4. Gantt

Masz własną działalność gospodarczą i interesują Cię nowoczesne aplikacje, które umożliwiają zarządzanie projektami online? Jeżeli kluczowe dla Ciebie jest szybkie dzielenie zadań pomiędzy członków zespołu oraz ułatwienie nawiązywania kontaktu z klientem, stworzone przez nas oprogramowanie ogromnie przypadnie Ci do gustu. Szczegółowe informacje na jego temat jak i film przedstawiając sposób zarządzania projektami online, który gwarantuje Easy Project odnajdziesz w naszym serwisie internetowym. Zapoznaj się z dokładną charakterystyką naszego oprogramowania, a przekonasz się, iż kierowanie firmą i zarządzanie grupą pracowników może być znacznie prostsze. Wybierz jeden z oferowanych pakietów dla firm lub wypróbuj Easy Project bezpłatnie.
Kategoria:   Internet > Portale
Strona Łowcy Rabatów proponuje swoim użytkownikom zawsze aktualne zestawienie zawierające przede wszystkim aktualne promocje i rabaty proponowane przez producentów różnych produktów oraz usług związanych zarówno z finansami i bankowością jak i elektroniką i rozrywką. Poza tym strona ta zawiera również blog z artykułami poświęconymi przede wszystkim sprawom finansów, zarządzania oraz oszczędzania. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ na omawianej stronie każdy jej czytelnik może ponadto zapoznać się z interesującymi rankingami różnych produktów.
Kategoria:   Internet > Portale