Katalog Stron WWW

 
 

Tanie rozmowy, Tanie telefonowanie, Tanie-telefonowanie

Opis Tanie rozmowy, Tanie telefonowanie, Tanie-telefonowanie Tanie rozmowy międzynarodowe i międzymiastowe - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy do Niemiec, do USA, Anglii i na cały świat.Serwis dla użytkowników telefonów komórkowych, stacjonarnych, satelitarnych oraz telefonii internetowej informujący o tanich połączeniach krajowych i zagranicznych oraz rozwiązaniach telekomunikacyjnych.
Url http://www.tanie-rozmowy.pl
Kategoria Internet > Portale
Słowa kluczowe tanie rozmowy   tanie-rozmowy   tanie telefonowanie   tanie-telefonowanie   dzwonienie   rozmawianie   połączenia międzynarodowe   tani telefon   tanie gadanie   VoIP   połącznia satelitarne   telekomunikacja
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1455
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

1. Kobiety

Portal, w którym znajdziesz mnóstwo tapet i zdjęć z pięknymi kobietami. Wszystkie grafiki są darmowe, wyszukiwanie jest bardzo proste dzięki przejrzystym kategoriom, takim jak Polki czy Azjatki. Rozdzielczość tapet to głównie 1024x768 oraz większa. Nie zabraknie tu również naszych pięknych polskich dziewczyn. Jest tu także miejsce również dla Pań, które znajdą wiele przydatnych porad na temat urody.
Kategoria:   Internet > Portale
Opinie Polaków żyjących w Polsce i za granicą na temat codziennego życia, polityki i problemów w kraju. Zapraszamy Państwa do wyrażania własnego zdania na tematy często poruszane w mediach i w naszym portalu. Liczymy się i dyskutujemy z wami na temat waszych poglądów i opinii. Nasz serwis oferuje możliwość dodania własnego artykułu, komentarza, przeprowadzenie sondażu, zagłosowanie w rankingu, czy też podpisanie petycji. Sprawy ważne dla naszego kraju, są ważne również dla nas - dla nas liczy się Twój głos - Głos Narodu
Kategoria:   Internet > Portale
Internet > Aktualności
Internet > Fora dyskusyjne
Najlepsze konkursy internetowe - to my informujemy o nich pierwsi. Z nami zgarniesz nagrody jako pierwszy ! Nasz portal poświęcony jest wszystkim konkursom, które odbywają się w Polsce. Przeglądamy codziennie Internet w poszukiwaniu nowych pasjonujących konkursów. Informacje o nich zamieszczamy na naszej stronie internetowej. To właśnie u nas dowiesz się co, jak i za co możesz wygrać! Sprawdź i wejdź do gry razem z nami - Zapraszamy.
Kategoria:   Internet > Portale
Internet > Zarabianie przez internet
Indonezja to teren dla nas całkowicie egzotyczny. Uświadczysz w tym kraju piękne miejsca, zaznasz inną kulturę, ale również inne rytuały. Indonezja słynie z okazów cudownej roślinności. Nie może zatem w żadnej mierze zadziwiać fakt, iż region niniejszy jest wyjątkowo regularnie i chętnie typowany jako cel różnorakich wędrówek. Co dotkliwe - w wielu regionach panuje bieda, na szczęście jej nie uświadczysz odbywając swoją wyprawę do Indonezji.
Kategoria:   Internet > Portale
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Obecnie posiadamy o wiele większy dostęp do informacji niż kilka lat temu, co powoduje że potrzebujemy ich więcej i więcej. Dzięki usługom dostępnym w serwisie czyj-to-numer.pl internauci mogą za darmo sprawdzać numery telefonów, których nie znają. Jest to rozbudowana baza danych, która pozwala użytkownikom sprawdzić czyj to numer oraz poznać wszystkie szczegóły dotyczące jego właściciela. Dzięki stronie czyj-to-numer.pl możemy w kilka sekund dowiedzieć się kto próbował się z nami połączyć z obcego numeru.
Kategoria:   Internet > Portale