Katalog Stron WWW

 
 

Sala zabaw dla dziecka Gdynia

Opis Sala zabaw dla dziecka Gdynia Family World Centrum Zabawy i Nauki - Gdynia Pogórze - Centrum Handlowe Szeprk. Plac zabaw i sala zabaw - na stronie oferta na wejścia indywidualne dla dzieci oraz oferta na przyjęcia urodzinowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Też Możliwość pozostawienia dziecka od 3 lat w punkcie opieki.Family World Centrum Zabawy i Nauki - Gdynia Pogórze - Centrum Handlowe Szeprk. Plac zabaw i sala zabaw - na stronie oferta na wejścia indywidualne dla dzieci oraz oferta na przyjęcia urodzinowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Też Możliwość pozostawienia dziecka od 3 lat w punkcie opieki.
Url http://familyworld.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Przedszkola
Słowa kluczowe warsztaty dla dzieci   warsztaty dla dorosłych Gdynia   sala zabaw szperk   sala zabaw trójmiasto   sala zabaw gdynia   urodzinki trójmiasto   urodzinki gdynia   plac zabaw gdynia   sala zabaw 3d gdynia   przyjęcia urodzinowe   pogórze   zabawa dla dzieci   urodzinki
Data dodania Jan 20, 2013
ID linku 14570
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Przedszkola

Nasze przedszkole prywatne przyjmuje dzieci od 1,5-6 lat. Posiadamy wiele dodatkowych zajęć na które mogą uczęszczać dzieci jak, rytmika, basen, zajęcia rytmiczno-taneczne, teatralne i wiele innych. Nie pobieramy opłaty wpisowej, dodatkowej opłaty za ubezpieczenie. Jako jedna z niewielu placówek posiadamy etatowe babcie które wspierają swoim doświadczeniem i pomocą.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Miło nam powitać wszystkich rodziców i ich maluchy do przedszkola i żłobka dwujęzycznego. Dzieciom gwarantujemy najlepszą zabawę w gronie rówieśników - co rozwija umiejętności społeczne. Priorytetem dla nas są zajęcia dwujęzyczne co pozwala maluchom zapoznać się z językiem angielskim od najmłodszych lat, jego znajomość w dziesiejszych czasach jest konieczna. W naszej ofercie mamy także zajęcia taneczno rytmiczne, artystyczne oraz oczywiście językowe.

Nasze przedszkole i żłobek są otwarte w dni powszednie w godzinach 8-17. Zapraszamy wszystkich rodziców i ich najdroższe pociechy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Językowe, niepaństwowe przedszkole zwane Magic Fish w warszawskim Wilanowie to miejsce owocującej nauki oraz zabawy Twojego malucha. Chcemy w profesjonalny a przy tym miły dla maluchów sposób uczyć już od najmłodszych lat, stosując program edukacji w formie zabawy językiem angielskim oraz sztuką.

Niestandardowe formy nauki i edukacji to podstawa działania przedszkola Magic Fish. Dzięki programom z wykorzystaniem ciekawych form zabawy nauką, uczymy dzieci przeżywania emocji, ekspresji oraz talentów językowych.

Chcemy aby dzieci nie musiały się uczyć języka obcego w przyszłości na siłę dlatego w Magic Fish język angielski używany jest codziennie by dzieci mogły go w neutralny sposób przyswoić
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Oficjalna strona Przedszkola Publicznego nr 21 w Głogowie przy ulicy Ziemowita 2. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców i opiekunów do przeczytania informacji na temat rekrutacji, dostępnej na stronie internetowej przedszkola. Oprócz informacji na temat rekrutacji dostępne także aktualne wydarzenia z życia przedszkola, galeria zdjęć, jadłospis, kadra i inne informacje dla zainteresowanych posłaniem dziecka do przedszkola.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Wyspa Marzeń to przedszkole Konstancin, w którym najważniejsze są: prawidłowy, wszechstronny rozwój dzieci, bezpieczeństwo i zabawa. W przedszkolu wykorzystywana jest autorska metoda opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz przed-przedszkolnym. Placówka prowadzi współpracę ze specjalistami, którzy czuwają nad odpowiednim rozwojem dzieci. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Przedszkola
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie