Katalog Stron WWW

 
 

PLUMBER Instalacje hydrauliczne

Opis PLUMBER Instalacje hydrauliczne Firma Plumber Janiak Adam Instalacje sanitarno - grzewcze i gazowe z Wrocławia funkcjonuje na rynku od dwudziestu lat, obejmując swoim zakresem działalności teren przede wszystkim Dolnego Śląska. Jednak klientem firmy stać się mogą również podmioty z sąsiednich regionów, po wcześniejszym ustaleniu. Firma Plumber trudni się tworzeniem profesjonalnych instalacji grzewczych oraz gazowych. Firma ta obsługuje klientów w sposób kompleksowy, oferuje bowiem nie tylko samo wykonanie danej instalacji, lecz także służy poradą i profesjonalnym doradztwem w obrębie wyboru odpowiednich rozwiązań, a poza tym przeprowadza wszelkie naprawy w systemach grzewczych. Przy okazji firma Plumber trudni się sprzedażą kotłów stałopalnych. Prezentowanej firmie można zlecić stworzenie instalacji centralnego ogrzewania zasilanej gazem ziemnym, gazem propan-butan, olejem opałowym, węglem lub drewnem. Dodatkowe informacje zawarte zostały na stronie.
Url http://www.instalplumber.pl/
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie
Słowa kluczowe instalacje hydrauliczne   instalacje gazowe   centralne ogrzewanie   pompy ciepła   panele słoneczne   instalacje solarne   kominki z płaszczem wodnym   kolektory słoneczne
Data dodania Jan 23, 2013
ID linku 14615
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom dobrej jakości ekogroszku z kopalń należących do Katowickiego Holdingu Węglowego oraz Polskiej Kompanii węglowej S.A. oprócz ekogroszku w naszej ofercie znaleźć można węgiel kostka z KWK Juliusz, orzech energetyczny z KWK Piast, ekologiczny miał odsiarczany (ekomiał), miał węglowy oraz torf i muł kopalniany. Siedziba naszego składu umiejscowiona jest w Lędzinach.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Firmy wg branż > Handel
Zastosowanie pompy ciepła do ogrzewania daje korzyści ekologiczne i energetyczne. Coraz częściej stosuje się powietrzne pompy ciepła jako rozwiązanie ekonomicznie uzasadnione. Jeżeli lokalne źródła ciepła nie posiadają dostatecznych walorów termicznych, tj. temperatura wody (powietrza) jako źródła ciepła nie jest wystarczająco wysoka, aby ją wykorzystać bezpośrednio do ogrzewania budynków, pompę można traktować jako urządzenie wspomagające w ogrzewaniu. Powietrzne pompy ciepła są szeroko rozpowszechnione w krajach skandynawskich gdzie temp powietrza zimą spada często poniżej -20 st C.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Hurtownia urządzeń grzewczych Kotłohurt zaprasza do współpracy instalatorów i firmy handlowe z całego kraju. Zapewniamy szybką dostawę kotłów, grzejników, kominków, wymienników z naszego stanu magazynowego. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki handlowe na kotły Zębiec, Cichewicz, Defro, Ogniwo. Także grzejniki Regulus, piece gazowe Immergas. Zachęcamy do składania zapytań. Kotłohurt nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Posiadamy ogólnokrajowy zasięg
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Firma rozwija się bardzo prężnie i szybko dlatego systematycznie powiększamy asortyment w naszym magazynie. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt, oraz krótkie terminy realizacji zamówienia. Duży asortyment produktów z zakresu artykułów do ogrzewania oraz klimatyzacji. Serdecznie zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego.
Produkty znajdujące się w naszym sklepie internetowym są niewielką częścią tego co możemy zaoferować naszym klientom.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Oferujemy doskonałej jakości węgiel ekogroszek stworzony specjalnie dla innowacyjnych pieców grzewczych. Węgiel ekogroszek sprzedajemy w stanie wolnym, lub w paczkach po 25 kg jako ekogroszek workowany. Energooszczędny i chroniący środowisko węgiel – jedyny taki produkt na rynku. Ekogroszek sprzedajemy na terenie Wrocławia i w okolicach. Potrzebujesz wydajnego, ale dbającego o ekologię produktu? Źródła odnawialne są za drogie? zaopatrz się w ekogrosik i czerp przyjemność z ogrzewania. Ciepło w Twoim domu zależy od Ciebie!
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo