Katalog Stron WWW

 
 

OFFICINA- inhalatory

Opis OFFICINA- inhalatory Sklep zielarsko-medyczny, firmy Officina Sanitatis, mający swoją siedzibę w Knurowie, proponuje szeroki asortymenty sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego. W nasze produkty zaopatrujemy, zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucje. U nas znajdą Państwo bogaty wybór ortez i stabilizatorów, gorsetów, pasów ortopedycznych, obuwia ortopedycznego oraz wózków inwalidzkich, balkoników, kul i lasek. W ofercie posiadamy również inhalatory, ciśnieniomierze oraz glukometry. Prowadzimy sprzedaż refundowaną przez NFZ. Nasz profesjonalny personel służy doradztwem przy wyborze właściwych preparatów ziołowych, ziół oraz artykułów dla diabetyków. Zapewniamy, że każdy klient znajdzie u nas sprzęt i produkty odpowiednie dla siebie. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji na stronie internetowej.
Url http://oficyna-medyczny.pl
Kategoria Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Uroda
Słowa kluczowe sklep zielarsko-medyczny   zaopatrzenie medyczne   ciśnieniomierze   glukometry   inhalatory   stabilizatory   ortezy stawów
Data dodania Jan 28, 2013
ID linku 14704
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Gabinet stomatologiczny Małgorzata Wicher mieści się w Zgorzelcu oraz poleca opiekę stomatologiczną w pełnym obszarze. Posiadamy gabinet wyposażony w odpowiedni sprzęt stomatologiczny. Przeprowadzamy usługi z obszaru: oczyszczania zębów z kamienia oraz osadu, lakowania zębów, lakierowania. Zakładamy licówki oraz wybielamy zęby przebarwione od kawy, herbaty oraz papierosów. Zajmujemy się także protezami całościowymi oraz częściowymi. Oczyszczamy zęby również z kamienia. Dużą uwag skupiamy na sterylizacji narzędzi, a poniektórych stosujemy jedynie jednorazowo. Z obszaru ortodoncji zakładamy aparaty stałe dodatkowo ruchome. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Jesteśmy licencjonowanym partnerem Allen Carr's Easyway International. Pomagamy osobom uzależnionym od nikotyny odzyskać wolność - to nasza misja. Mamy rozwiązanie, które pomogło tysiącom ludzi na całym świecie. METODA
EASYWAY Allena Carr'a to metoda jedyna w swoim rodzaju. Jest całkowitym przeciwieństwem innych metod, które koncentrują się na mówieniu palaczom, dlaczego nie powinni palić. Używając logicznych i racjonalnych argumentów Allen Carr obala te wszystkie iluzje, pokazując palaczom, jak naprawdę działa pułapka.
W momencie, kiedy palacz uświadomia sobie, że będzie bardziej cieszył się życiem, lepiej radził sobie ze stresem, że łatwiej będzie mu się skoncentrować i zrelaksować i że nie będzie mu brakowało papierosa, lęk przed rzuceniem znika.
Jeśli dalej dociera do niego, że palenia nie ma żadnych zalet, że nic nie traci, nie rezygnuje absolutnie z niczego, niepalenie nie wymaga od niego nawet odrobiny silnej woli.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Edukacja Nauka > Szkolenia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Prezentujemy Państwu propozycję przygotowaną przez gabinet psychologiczny Danuty Poczopko. mieści się on w Wodzisławiu i zaprasza wszystkich, którzy potrzebują pomocy doświadczonego, dyskretnego psychoterapeuty. W gabinecie stosuje się połączone elementy terapii Gestalt i Rogersowskiej, które pomogą odkryć i zamknąd figury z przeszłości, jakie nie zezwalają normalnie żyć. Czasem zdarza się tak, iż z jakichś powodów, najczęściej trudnych przeżyd, tracimy kontrolę nad własnym życiem. Nie zawsze umiemy poradzid sobie z problemem sami, a często na przykład utrata bliskiej osoby całkowicie paraliżuje nasze życie na długi czas. Dzięki terapii psychologicznej, można skutecznie przepracować i zamknąć traumatyczny okres oraz rozpocząć nowy, w którym to Ty będziesz przesądzać o kształcie Twojego życia. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową po bliższe wiadomości.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Postanowiliśmy przyjrzeć się dostępnym w sprzedaży produktom odchudzającym. Wybraliśmy 5 popularnych produktów i powierzyliśmy je naszym testerom (osoby, które wyraziły chęć rozpoczęcia kuracji odchudzającej). Każdy produkt trafił w ręce 10 osób. W całym badaniu brało udział 50 uczestników, którzy przez okres 6 miesięcy przyjmowali wybrane środki odchudzające w połączeniu ze zdrową dietą i 30 minutową aktywnością fizyczną co drugi dzień.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Dieta