Katalog Stron WWW

 
 

PROMUR mycie elewacji

Opis PROMUR mycie elewacji Firma Promur z lokalizacją w Gliwicach świadczy fachowe usługi dla tych z Państwa, którzy poszukują sposobu na pozbycie się trudnych zabrudzeń z budynków mieszkalnych i nie tylko. Od wielu lat prowadzimy kompleksowe usługi związane z szeroko rozumianą odnową elewacji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zespołowi wykfalifikowanych pracowników gwarantujemy usługi, w które warto zainwestować. Zajmujemy się solidnym czyszczeniem graffiti, myciem kostki brukowej oraz innych surowców wykorzystywanych do budowy. Dbamy o to, aby nasi kontrahenci byli zadowoleni z naszych prac, dlatego do przeprowadzanych zleceń podchodzimy sumiennie oraz rzetelnie. Dzięki stosowaniu sprawdzonego sprzętu i wyrobów najlepszych marek poradzimy sobie z każdym zleceniem. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Url http://promur.pl/
Kategoria Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe renowacja elewacji   usuwanie graffiti   piaskowanie   malowanie   mycie elewacji   mycie kostki brukowej   hydropiaskowanie   odśnieżanie
Data dodania Feb 19, 2013
ID linku 14899
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Remonty

1. Gerda

Specjalizacja to komputerowe dorabianie kluczy w Warszawie, woj. Mazowieckie - klucze mieszkaniowe, klucze samochodowe i klucze do sejfów. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i zobacz więcej na stronie. W ofercie także dorabianie kluczy zastrzeżonych, dorabianie kluczy z kodu oraz naprawa zamków samochodowych. System jednego klucza, dorabianie kluczy zastrzeżonych Gerda. Skorzystaj - dorabianie kluczy warszawa wola. Wybierz nasze usługi - zobacz więcej co polecamy. Sprawdź nas zawsze korzystna oferta i atrakcyjne ceny.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Wykonujemy prace uszczelniające na dachach, balkonach, a także uszczelnianie części podziemnych, zarówno w starych budynkach, jak i nowych. Oferowane przez nas usługi, m.in. iniekcje i renowacje, zawsze wykonywane są na czas, bowiem terminowość i profesjonalne podejście do Klienta, to nasze największe atuty. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Wiele konstrukcji oraz budynków jest narażonych na stałe oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Powierzchnie stalowe ulegają powolnemu procesowi utleniania, przez co cała konstrukcja powoli pokrywa się rdzą. Również działanie innych czynników zewnętrznych, takich jak opady, deszcz czy oddziaływanie słońca ma bardzo niekorzystny wpływ. Konieczne zatem staje się oczyszczenie powierzchni i zabezpieczenie jej przed ponownym pokryciem szkodliwymi osadami.

Firma Petro-system specjalizuje się w technologii oczyszczania przy pomocy piaskowania, hydropiaskowania oraz stosowania środków chemicznych zabezpieczających powierzchnie.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia
Remo-Kamień to ciesząca się dużym uznaniem w oczach klientów firmy zajmująca się obróbkami kamieniarskimi oraz pracami remontowo-wykończeniowymi. W centrum zainteresowania jej pracowników znajdują się zarówno mieszkania prywatne, jak i budynki użyteczności publicznej, firmowa oferta obejmuje zaś między innymi kominki, posadzki, schody i blaty kuchenne. Każdy projekt realizowany jest z jednakowym zaangażowaniem, a osoby zgłaszające zapotrzebowanie na rozwiązania tego typu mogą liczyć również na ich błyskawiczne wykonanie.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Kamieniarstwo
Dom Wnętrze > Kominki
Firma wykonuje osuszanie i renowacje budynków. Wykonujemy likwidacji skutków:

wilgoci wzchodzącej,
podsiąków,
przesiąków,
zalewów z dachów i rynien,

ponaddo wykonujemy roboty renowacyjne jak:

malowanie dachów,
kładzenie tynków,

Na wszystkie wykonane usługi firma udziela gwarancji. Posiadamy wielu zadowolonych klientów i ponad dziesiecioletnie doświadzenie.
Każdy przypadek czy problem traktujemy indiwidualnie po uprzedniej darmowej konsulacji.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo