Katalog Stron WWW

 
 

PRZEPIÓRKI- kurki przepiórki

Opis PRZEPIÓRKI- kurki przepiórki Hodowla Przepiórek Dariusza Królika to żywiołowo rozwijające się przedsiębiorstwo działające na rynku hodowlanym. Firma specjalizuje się w produkcji jaj przepiórczych we własnych fermach oraz we współpracy z innymi hodowlami przepiórek i zielononóżek kuropatwianych. Dzięki współpracy z innymi hodowlami firma jest w stanie zapewnić terminowe i ciągłe dostawy wysokiej jakości produktów. Firma posiada wszystkie żądane atesty hodowlane oraz prowadzi stały nadzór weterynaryjny nad hodowlą tak, aby oferowane produkty były nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Dzięki zrzeszaniu wielu hodowców firma ma dostęp do wysokiej jakości środków produkcji w dobrych cenach, co z kolei przekłada się na optymalizację ceny końcowego produktu płaconej przez Klienta. Więcej informacji odnośnie oferty znajduje się na stronie internetowej.
Url http://przepiorki.eu
Kategoria Rośliny Zwierzęta
Internet > Sklepy internetowe
Słowa kluczowe przepiórki   jaja przepiórcze   kurki przepiórki   ciastka kruche   makaron weselny   makaron od przepiórki
Data dodania Feb 19, 2013
ID linku 14958
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Rośliny Zwierzęta

Ogród jest wizytówką naszego domu- to główna rzecz, poza parkanem, jaką widzi każdy odwiedzający nas gość. Przy tym jest również zachwycającym miejscem relaksu i wypoczynku. Warto, żeby był ładny przez cały rok, a przy tym nie potrzebował od właściciela mnóstwa pracy. Dzięki temu wysoką popularnością cieszą się drzewa oraz krzewy iglaste, które są zielone przez cały rok i nie zaśmiecają ogrodu spadłymi liśćmi. Fachowcy zatrudnieni w szkółce drzew i krzewów ozdobnych Iglak w Osuchowie poradzą Państwu najlepsze rozwiązanie oraz powiedzą, jak pielęgnować rośliny. Nasze sadzonki hodujemy w ziemi, nie w doniczkach, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Dzięki wysokiemu położeniu naszej szkółki, oddajemy naszym Klientom rośliny zahartowane, przygotowane do przeżycia w znakomitym stanie nawet najcięższych zim. Wejdź na nasza stronę internetową i zobacz, jak śliczne rośliny proponujemy.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Hodowca kur niosek Ferma Brychcy zachęca do współpracy w zakresie dystrybucji i sprzedaży jaj od kur niosek oraz samych kur. Ferma Brychcy proponouje jaja z chowu ściółkowego i klatkowego oraz od kur z wolnego wybiegu. Poza tym oferujemy także zdrowe i pracowite kury nioski, dzięki którym będą mogli Państwo produkować własne jaja na własne potrzeby. Ferma Brychcy, czyli Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne Barbary i Henryka Brychcy prowadzi swoją działalność od 1979 roku. Dzięki temu, że posiadamy własne uprawy, nasze kury są karmione własną, sprawdzoną i udoskonalaną od dziesiątek lat paszą. Do uprawy zbóż na paszę stosujemy przede wszystkim nawozy naturalne. Dzięki temu nasze kury otrzymują wysokiej jakości paszę, a my mamy pewność, że jest ona zdrowa, świeża i bezpieczna!.Dlaczego warto wybrać nasze jaja? Ich żółtka mają wspaniały, intensywny kolor.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie
Zakupy Online > Zdrowa żywność
Prezentujemy Państwu firmę Agro - Serwis z Przedbojewic. Na rynku funkcjonujemy już od 1996 roku. Specjalizujemy się w wyposażaniu budynków inwentarskich: obór, chlewni, stajni itp. Oferujemy kojce porodowe, przegrody żywieniowe, ruszta betonowe, plastikowe, podciągi z włókna szklanego, deski PCV, poidła, autokarmiki wszelkiego typu oraz inne. Dla obór oferujemy: kurtyny, drabiny palisadowe, żywieniowe skośne, zatrzaskowe, bramy napędowe dla bydła, poskrom, stanowiska legowiskowe i wiązanie. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy punktualną realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą opublikowaną na stronie internetowej.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Tereny zielone są ważnym elementem miejskiego krajobrazu. Nie bez znaczenia jest także sposób, w jaki zagospodarowane są nasze przydomowe ogrody. Architekci krajobrazu z firmy Agro- projekt z Będzina przygotują plany zagospodarowania dowolnej zieleni. Ważne jest, aby przestrzeń ogrodu, w której wypoczywamy była harmonijna czy przyjemna dla oka. Staramy się projektować ogrody tak, żeby uwzględnić życzenia i oczekiwania naszych Klientów i dobrać całość do stylu, w jakim utrzymany jest dom. Rozumiemy, że Klient życzy sobie wybudowania kaskady bądź oczka wodnego i realizujemy te pomysły. Możemy zaplanować ogrody w stylu japońskim albo współczesne ogrody, pasujące do ciekawych brył architektonicznych. Zajmujemy się również pielęgnacją nie tylko zaplanowanych przez nas ogrodów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i poznania się z całością propozycji.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Hodowla Przepiórek Dariusza Królika to żywiołowo rozwijające się przedsiębiorstwo działające na rynku hodowlanym. Firma specjalizuje się w produkcji jaj przepiórczych we własnych fermach oraz we współpracy z innymi hodowlami przepiórek i zielononóżek kuropatwianych. Dzięki współpracy z innymi hodowlami firma jest w stanie zapewnić terminowe i ciągłe dostawy wysokiej jakości produktów. Firma posiada wszystkie żądane atesty hodowlane oraz prowadzi stały nadzór weterynaryjny nad hodowlą tak, aby oferowane produkty były nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Dzięki zrzeszaniu wielu hodowców firma ma dostęp do wysokiej jakości środków produkcji w dobrych cenach, co z kolei przekłada się na optymalizację ceny końcowego produktu płaconej przez Klienta. Więcej informacji odnośnie oferty znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Internet > Sklepy internetowe