Katalog Stron WWW

 
 

ADB Furniture - producent mebli

Opis ADB Furniture - producent mebli Firma ADB Meble to utworzona specjalnie na polski rynek marka, która reprezentuje w Polsce ADB Furniture. Ta firma z Suwalszczyzny od lat podbija Europę Zachodnią. Zdobywa oddanych klientów dzięki znakomitej próby meblom z litego drewna. Wysokie standardy i ciekawe wzornictwo wyróżniają ich produkty na rynku. Oferują kolekcje mebli stylowych, klasycznych, ale i nowoczesnych. Każda z kolekcji składa się z wielu elementów, a jeśli wśród tych gotowych brakuje w ich ofercie mebla, który zadowoliłby oczekiwania klienta, zapraszają do kontaktu i wspólnego tworzenia artykułu dostosowanego do konkretnych potrzeb. Do tego firma zaprasza do współpracy sklepy, salony i galerie meblowe oraz architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Zapewnia sprzyjające warunki współpracy. Dokładne informacje o firmie i jej ofercie zdobyć można na stronie:
Url http://www.adbmeble.pl/
Kategoria Produkcja Przemysł
Dom Wnętrze > Meble
Słowa kluczowe meble drewniane   producent mebli   sieć meblarska   salony mebli   meble z litego drewna
Data dodania Mar 6, 2013
ID linku 14979
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł

Firma Automationstechnik działa na naszym rynku w bardzo szerokim zakresie profesjonalnych urządzeń. Propozycja obejmuje tworzenie i budowę maszyn, systemy wizualizacji w produkcji, prasy przemysłowe, podajniki wibracyjne, narzędzia przemysłowe, koła BS ROLLEN, systemy transportowe. Najwyższa jakość, precyzja i specjalistyczność wyróżniają Automationstechnik, wyborny kontakt, obsługa służąca doradztwem i pomocą związanym z wyborem odpowiednich produktów. Co więcej nowoczesność, bezawaryjność, jak i stałe poszerzanie oferty pozwalają na owocną i ciągłą współpracę.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Famplast to firma mająca bogate doświadczenie w wytwarzaniu wyrobów z tworzyw sztucznych. Wytwarzamy nakrętki do butelek, innych opakowań PET i szklanych, a także nakładki na metalowe puszki oraz crash pady do motocykli, koszyki do piłek golfowych. Na życzenie Klienta nakrętki zaopatrujemy w membrany aluminiowo-tekturowe. W procesie produkcyjnym, który jest oparty na metodzie wtryskowej, stosowane są różne tworzywa sztuczne, takie jak polietylen, polipropylen, kopolimery, polistyreny i poliamidy. Wysoko zaawansowana technika produkcji oraz kontrola na każdym etapie gwarantują otrzymanie produktów najlepszej jakości. Służymy fachowym doradztwem i pomocą. Nasze produkty sprzedajmy w Polsce oraz eksportujemy za granicę. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej dokładnych informacji.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
ZAK S.A. jest jedną z największych polskich spółek chemicznych i renomowanym producentem chemikaliów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne. Oferta ZAK S.A. skierowana jest do różnych sektorów gospodarki: rolnictwa, budownictwa, przetwórstwa chemicznego, przemysłu tworzywowego.
ZAK to uznana marka na rynkach całego świata.
Firma produkuje: plastyfikatory do tworzyw sztucznych, stosowane głównie w przetwórstwie PCW oraz surowce do ich wyrobu, alkohole OXO i bezwodnik ftalowy. W grupie plastyfikatorów znajdują się: Oxoplast® O, Oxoplast® IB. Dla sektora rolnego ZAK S.A. oferuje sprawdzone i rozpoznawalne marki nawozów azotowych Salmag® (Salmag®, Salmag® z borem oraz Salmag® z siarką) oraz Kędzierzyńską Saletrę Amonową®, a także saletrzak i mocznik. Z gazu ziemnego, powietrza i wody wytwarza na miejscu surowce dla nawozów: amoniak i kwas azotowy. W ofercie znajduje się również bezwodnik maleinowy, aldehydy masłowe, azotan i azotyn sodu, roztwór mocznika do redukcji NOx i wodór.

Wytwarzamy:
Kędzierzyńska Saletra Amonowa® (mieszanina azotanu amonu z węglanem wapnia i węglanem magnezu)
Mocznik granulowany 46% (diamid kwasu węglowego)
Saletrzak (mieszanina azotanu amonu z węglanem wapnia i węglanem magnezu)
Salmag® (mieszanina azotanu amonu z węglanem wapnia i węglanem magnezu)
Salmag® z borem (mieszanina azotanu amonu z kwasem borowym, węglanem wapnia i węglanem magnezu)
Salmag® z siarką ( mieszanina azotanu amonu z siarczanem (VI) wapnia)
OXOPLAST® IB (ftalan diizobutylu)
OXOPLAST® O (ftalan di-2-etyloheksylu)
2-etyloheksanol (2-etyloheksan-1-ol)
Izobutanol (alkohol izobutylowy, izobutanol, 2-metylopropanol-1-ol)
N-butanol (n-butanol, alkohol n-butylowy, 1-hydroksybutan, butan-1-ol)
Oktanol F ( mieszanina 2-etyloheksanolu-1-olu oraz związków wysokocząsteczkowych (produkty kondensacji aldehydów))
Aldehyd izomasłowy
Aldehyd n-masłowy
Amoniak bezwodny
Amoniak roztwór wodny
Azotan sodu
Azotan sodu roztwór wodny
Azotyn sodu
Bezwodnik maleinowy
Mocznik odczynnik
Mocznik techniczny krystaliczny
Techniczny roztwór mocznika
Wodór sprężony
Bezwodnik ftalowy
Kwas azotowy
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Firma Ekomal działa na rynku od wielu lat, perfekcyjnie dostosowana propozycja umożliwia na nabycie urządzeń takich jak kabiny lakierniczo suszarnicze, kabiny do lakierowania farbami ciekłymi, proszkowymi, suszarki, urządzenia przygotowujące powierzchnię. Montaż wybranych urządzeń, rozbudowane wsparcie techniczne, bezawaryjność proponowanych urządzeń. Jakość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, interesujące ceny, wieloletnia gwarancja , pomoc jak i rozbudowane podejście do każdego z nabywców wyróżniają Ekomal na przyszłościowym rynku.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Zajmujemy się kompleksową automatyzacją procesów pakowania. Nasze doświaczenie obejmuje zarówno pomoc przy optymalizacji samych opakowań (jeśli jest to wymagane) jak i dostawę, montaż i uruchomienie kompletnych linii pakujących oraz pojedynczych maszyn.


Pracujemy z jednymi z najlepszych i najbardziej doświadczonych producentów maszyn pakujących, głównie z Włoch. Każdy z naszych partnerów posiada minimum 20-30 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości urządzeń. To wieloletnie zaangażowanie poparte jest tysiącami dostarczonych maszyn, pracujących na całym świecie.

Proponowane przez nas maszyny są przede wszystkim niezawodne i mimo zaawansowanych rozwiązań technicznych, pozostają proste i przyjazne w obsłudze. Charakteryzują się także elastycznością oraz dużą szybkością w przezbrajaniu z produktu na produkt. Dodatkowo maszyny cechują się niskimi kosztami eksploatacji, nawet w przypadku intensywnej, wielozmianowej pracy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł