Katalog Stron WWW

 
 

Kancelaria prawna Warszawa

Opis Kancelaria prawna Warszawa Jesteśmy kancelarią prawną w Warszawie która zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy rzetelną firmą pracującą od wielu lat dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie w swojej branży i w zmianach w przepisach. Pomagamy w sporządzaniu opinii prawnych, umów i pism procesowych, zakładaniu i rejestracjo działalności gospodarczej i inne. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, umów w obrocie gospodarczym, prawa pracy i innych.
Url http://opinie-prawne.eu/
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe prawnik warszawa   kancelaria prawna warszawa
Data dodania Mar 6, 2013
ID linku 15006
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie pobieramy opłat wstępnych. Zadzwoń po bezpłatną konsultację. Uległeś wypadkowi, poślizgnąłeś się, potknąłeś, zwaliła się na Ciebie budowla. Wywalczymy dla Ciebie najwyższe odszkodowanie. Nie możesz się poruszać przyjedziemy do Ciebie. Odszkodowanie za słupy na działce, rury, linie wysokiego napięcia, telekomunikacyjne.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prezentujemy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Justyna Bartz. Proponujemy pomoc prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. W razie rozwiązywania sporów rodzinnych kancelaria zapewnia współpracę w zakresie psychologicznym oraz pedagogicznym. Nasza kancelaria stosuje cztery systemy wynagrodzenia: rozliczenia godzinowe, system wynagrodzenia zryczałtowanego za obsługę prawną, system wynagrodzenia zryczałtowanego za reprezentację przed sądem lub urzędem, system z premią za sukces. Zawsze kierujemy się dewizami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna propozycja Kancelarii znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Radca prawny Warszawa Joanna Zielińska w swojej bogatej ofercie posiada m.in. usługi z zakresu prawa cywilnego. Zakres spraw cywilnych to: sprawy o alimenty, sprawy związane z dochodzeniem roszczeń z gwarancji, rękojmi, ochrona konsumenta, prawo konkurencji, sprawy o zapłatę, postępowanie egzekucyjne, sprawy dotyczące zastawu i hipoteki, pomoc prawna przy nabyciu nieruchomości, przygotowywanie lub opiniowanie umów sprzedaży nieruchomości, sprawy dotyczące stwierdzenia nabycia spadku, sprawy dotyczące odrzucenia spadku.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelaria prawna z siedzibą w centrum Warszawy, której właścicielką jest doświadczona prawnik z wieloletnim stażem - Danuta Konopka-Bogusz. Nasza kancelaria specjalizuje się szczególnie w zakresie prawa cywilnego, handlowego, karnego oraz rodzinnego. Zajmujemy się także sprawami związanymi z nieruchomościami, pracą zawodową oraz prawami spółek handlowych oraz działalności gospodarczych. Dodatkowo świadczymy także usługi prawne przez internet, które są niezwykle przydatne osobom, mającym krótkie i konkretne zapytania - jest to szybka i tania forma prostej pomocy prawnej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Polski Rejestr Firm Prawniczych - prawnik, adwokat, radca prawny, kancelaria prawnicza, wyszukiwarka firm i kancelarii prawnych. Polski Rejestr Firm Prawniczych to przede wszystkim baza kancelarii, biur prawnych i instytucji prawniczych, ale także docelowo źródło wiedzy i informacji z wybranych zakresów prawa. W tej chwili do Państwa dyspozycji oddajemy doskonałą wyszukiwarkę zawierającą adresy kilku tysięcy kancelarii mających siedzibę na terenie naszego kraju. Regularnie pojawiać się będą kolejne, redagowane działy. Dlatego zachęcamy do częstych wizyt na stronach Polskiego Rejestru Firm Prawniczych prfp.pl
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Notariusz