Katalog Stron WWW

 
 

PIASTOWSKA-MED lekarz pediatra

Opis PIASTOWSKA-MED lekarz pediatra W Częstochowie, we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku otwarta dla pacjentów jest przychodnia lekarska Piastowska-Med Sp. z o.o. Przychodnia ta wyposażona jest w pracownię badań EKG oraz USG, a oprócz tego punkt poboru badań laboratoryjnych i szczepień ochronnych. Poza tym znajdują się tu gabinety lekarskie z dziedziny: stomatologii, leczenia bólu, lekarza medycyny pracy, ginekologii i położnictwa, pediatrii, dermatologii, a także okulistyki, wenerologii i inne. Przychodnia na mocy zatwierdzonych z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczy darmowe leczenie oraz konsultacje dzieci i młodzieży do lat 18 oraz osób dorosłych. Jeśliby chcieliby Państwo uzyskać więcej danych odnajdziecie je Państwo na stronie internetowej lub kontaktując się z pracownikami przychodni drogą telefoniczną lub mailową.
Url http://www.piastowska-med.pl/
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe przychodnia lekarska   opieka medyczna   lekarz   lekarz rodzinny   lekarz pediatra   lekarz chorób wewnętrznych   ginekolog   medycyna pracy   stomatolog   zakład opieki zdrowotnej
Data dodania Mar 6, 2013
ID linku 15007
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Lekarz medycyny Marek Lemański przyjmuje pacjentów w swojej sieci gabinetów w Swarzędzu. Pracując przez ponad dwadzieścia lat jako laryngolog zdołał sobie wyrobić opinię cenionego specjalisty. Przeprowadza wszelkiego rodzaju badania laryngologiczne, zajmuje się też doradztwem w zakresie profilaktyki i leczenia zapalenia uszu, krtani, gardła i nosa, a także konsultowaniem badań słuchu grup zawodowych w szczególności narażonych na dolegliwości uszu. Do swoich pacjentów podchodzi z uwagą i wyczuciem, uważnie słucha ich uwag, by jak najszybciej postawić trafną diagnozę i oszczędzić pacjentom cierpienia. Przyjmuje w swoich trzech gabinetach w Swarzędzu: na osiedlu T. Działdyńskiego, na osiedlu E. Raczyńskiego i przy ulicy Ciężkowskiego. W gabinecie na osiedlu Działdyńskiego skorzystać można także z usług pracowni USG, jak również z porad ginekologa. Szczegółowe informacje o gabinetach i ich propozycjach przeczytać można na stronie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Istnieje takie ważne stwierdzenie, że zdrowie jest najważniejsze. Ale co w przypadku, jeśli to nasze zdrowie nie chce współpracować z naszymi planami i rzuca nam kłody pod nogi. Należy wybrać się z wizytą do specjalisty. Jeśli nasze problemy mają podłoże neurologiczne najlepiej wybrać się do prywatnej kliniki neurologii w Katowicach. W klinice Neuro-Care zajmujemy się pacjentami cierpiącymi na stwardnienie rozsiane (SM), alzheimera, parkinsona, padaczkę oraz cierpiących z powodu bólów głowy lub kręgosłupa. Każdy z naszych klientów jest dla nas indywidualnym przypadkiem, dlatego otaczamy go najwyższą troską i opieką. W naszych progach znajduje się także poradnia dla najmłodszych ponieważ jak wiemy choroba nie zna litości i dotyka również dzieci.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda
Jeżeli masz kłopoty z kończynami i to bez względu od tego co je spowodowało - wady wrodzone, schorzenia, bądź urazy - powinieneś zgłosić się do ortopedy. Do swego gabinetu ortopedycznego zaprasza doktor nauk medycznych Krzysztof Czekaj. Prowadzi swój gabinet już od ponad 10 lat. Leczy pacjentów ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kolanowych i biodrowych, urazami w obrębie stawu kolanowego albo ich następstw, a także pomaga uporać się z urazami i schorzeniami barku, łokcia i stawu skokowego i dokuczliwościami bólowymi kręgosłupa. Każdego pacjenta podejmuje z uwagą, rozmawia o jego przypadłościach, o wykonanych badaniach i ich wynikach oraz o dotychczas prowadzonym leczeniu. Wszystko to i przeprowadzone samodzielnie badania umożliwiają postawić stosowną diagnozę oraz zdecydować o dalszym leczeniu, w tym konieczności zabiegu operacyjnego. Operacje ortopedyczne w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej dr Krzysztof Czekaj przeprowadza w ramach kontraktu z NFZ. Niektóre zabiegi operacyjne (przede wszystkim endoprotezoplastyki biodra oraz kolana) na które obowiązuje szereg oczekujących wykonuje także bez potrzeby oczekiwania w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Szczegółowe informacje o gabinecie pozyskać można na stronie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Gabinetów stomatologicznych na terenie Polski jest wiele, lecz szczególnie jeden zasługuje na baczną uwagę. Wszystko, dlatego, że jest on fachowo wyposażony w nowoczesne sprzęty, zaś w jego składzie pracują jedynie profesjonaliści, świetnie znający się na swoim zawodzie. Takim gabinetem jest „Na Rynku”, do którego to każdego dnia przychodzą pacjenci w każdym wieku. Gabinet świadczy usługi nie tylko dla osób dorosłych, ale i dzieci, a wszystko, dlatego, że zawsze panuj tam miła i przyjazna atmosfera. Każdy pacjent zadowolony jest z bardzo wysokiego poziomu usług dentystycznych, jakie zapewnia mu „Na Rynku”. Na pewno warto, więc skorzystać z tej oferty i cieszyć się pięknym uśmiechem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
ZDROWIETV - Znajdź przychodnie lekarską, klinikę medyczną, szpital czy aptekę. Szczegółowe informacje w naszym serwisie dotyczące punktów medycznych w całym kraju zapewniają wybór najbardziej odpowiedniego. Wizytówki zamieszczone w tym serwisie zawierają dane kontaktowe, proponowaną ofertę, galerie zdjęć, film video oraz dokładną mapę. Portal ten zawiera również wiele ciekawych artykułów dotyczących zdrowia. Wielu pacjentów zastanawia się nad wyborem między państwową a prywatną kliniką. Nie jest to łatwa decyzja zważywszy na to , że chodzi tutaj o nasze zdrowie, a nawet w niektórych przypadkach o życie. Serdecznie zapraszamy !!!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Kobiety