Katalog Stron WWW

 
 

GEOXX badania geotechniczne

Opis GEOXX badania geotechniczne Każdy kto poszukuje profesjonalnych i sprawdzonych usług w dziedzinie geologii-inżynierskiej, geotechniki, geologii złożowej i hydrogeologii powinien skorzystać z oferty firmy Geoxx. Pracownia geologiczna s.c. z Olsztyna. Proponują oni usługi na każdym etapie inwestycji - projektowania, realizacji i eksploatacji. Dzięki nim nie tylko właściwie wybierzesz teren pod inwestycję, dobrze ją zaplanujesz, ale pomogą Ci też w uniknięciu problemów gruntowych i tych powiązanych z miejscowymi wodami gruntowymi. Pośród klientów mile widziane są firmy i klienci indywidualni, biura projektów oraz developerzy, a także przedsiębiorstwa budowlane. Klienci Ci mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług, indywidualne podejście, punktualność i fachowe porady. Jeśli chcesz poznać szczegóły ich oferty - to zapraszamy na stronę internetową firmy.
Url http://geoxx.pl/
Kategoria Firmy wg branż
Budownictwo
Słowa kluczowe pracownia geologiczna   badanie podłoża gruntowego   nadzór geologiczny   nadzory geologiczne   badania geotechniczne   hydrogeologia   geologia złożowa
Data dodania Mar 29, 2013
ID linku 15113
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

TV-emka to sieć informacyjno-reklamowych monitorów zainstalowanych w autobusach komunikacji miejskiej. Pozwala na wyświetlenie dowolnej treści w formie kolorowego obrazu, prezentacji lub spotu. Dzięki rotacji autobusów przekaz ten dociera do dużej liczby zróżnicowanych odbiorców. Jest to najlepszy sposób na reklamę i dobra inwestycja w rozwój firmy. Zalety Reklamy w TV-emka: dużo większa efektywność niż klasyczne formy reklamy; transmisja na kilku nośnikach jednocześnie, znaczna ilość odbiorców - potencjalnych klientów, duża częstotliwość emisji spotów (6 spotów na godzinę, 16 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu - to aż 14.400 wyświetleń w miesiącu); niski koszt emisji - 0,02zł za 15 sekundowy spot; możliwość wyboru pakietu wg potrzeb kampanii; wszystkie zlecenia w 100% można załatwić poprzez kontakt telefoniczny i mailowy; możliwość wykonania spotu reklamowego w przystępnej cenie przez naszą firmę.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Prezentujemy propozycję, którą przygotowali pracownicy Centrum Medycznego Ultramedic mieszczącego się w Bielsku- Białej. Zatroszczymy się o wszystkie nieomalże systemy działające w Twoim ciele, zadbamy o ich właściwe funkcjonowanie. Znajdziesz u nas między innymi gastroenterologa, internistę, okulistę, kardiologów i wielu innych. Jeżeli masz problem z alergią, zaopiekuje się Tobą nasz alergolog. Wykona potrzebne testy sprawdzające, na co jesteś uczulony, na część alergenów może Cię odczulić. Nasze gabinety zabiegowe zaopatrzone zostały w sprzęt pozwalający na przeprowadzenie wszelkich badań niezbędnych do postawienia odpowiedniej diagnozy i wdrożenia leczenia dowolnego układu - wykonujemy gastroskopie, ECHO serca, USG różnych narządów i układów.Konkrety na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zdrowie Uroda > Medycyna

3. Gost

Korporacja Centrum Certyfikacji i Marketingu specjalizująca się w realizacji certyfikacji produkcji oferuje przygotowywanie zaświadczeń, takich jak certyfikat GOST. Certyfikat gost służy umotywowaniu adekwatności artykułów z panującymi w Rosji rozporządzeniami oraz przepisami. Firma oferuje swoje usługi w celu udoskonalenia i ułatwienia procesu Certyfikacji dla wielorakiej rozpiętości produktów takich jak: technika oświetleniowa, wyposażenie sklepów czy też wyposażenie magazynów. Firma partneruje z biurami w Moskwie dodatkowo Nowosybirsku, gwarantuje także terminowość a także bardzo wysoką jakość udzielanych usług.
Kategoria:   Firmy wg branż
Sąd Rejonowy w Nowym Targu to jednostka organizacyjna Skarbu Państwa, jaka funkcjonuje w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Nowym Sączu. W Sądzie zostały utworzone następujące Wydziały: Cywilny, Karny, Rodzinny i Nieletnich, Pracy, Ksiąg Wieczystych, a także Odział Administracyjny i Sekcja Finansowa. Przy Sądzie działają również komornicy. Sąd Rejonowy w Nowym Targu urzęduje w dni robocze, w poniedziałki w godzinach 9:00-18:00 i od wtorku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. Interesanci mogą uzyskać dodatkowe informacje w sekretariatach poszczególnych wydziałów oraz w Punkcie Informacyjnym Krajowego Rejestru Karnego. Na stronie internetowej znalazło się więcej szczegółów o funkcjonowaniu Sądu, opłatach, umieszczono tam również dane kontaktowe oraz aktualności.
Kategoria:   Firmy wg branż
W Warszawie znajduje się przedsiębiorstwo Tik Zbigniew Tolak. Od początku działalności, czyli od 1983 roku specjalizujemy się w wytwórczości artykułów z wykorzystaniem folii PCV, PP, PE. Nasz zakład produkcyjny oferuje: podkładki pod mysz, maty na biurko, podkładki śniadaniowe, pod kubek, segregatory, przekładki segregatorowe, teczki, obwoluty, clipboardy, okładki, kalendarze, opakowania na kosmetyki oraz inne. Artykuły biurowe mogą być wyposażone w rzepy, zatrzaski, zamki metalowe lub plastikowe, rączki, gumki i inne. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych specjalistów, żeby nasi Klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż