Katalog Stron WWW

 
 

GEOXX badania geotechniczne

Opis GEOXX badania geotechniczne Każdy kto poszukuje profesjonalnych i sprawdzonych usług w dziedzinie geologii-inżynierskiej, geotechniki, geologii złożowej i hydrogeologii powinien skorzystać z oferty firmy Geoxx. Pracownia geologiczna s.c. z Olsztyna. Proponują oni usługi na każdym etapie inwestycji - projektowania, realizacji i eksploatacji. Dzięki nim nie tylko właściwie wybierzesz teren pod inwestycję, dobrze ją zaplanujesz, ale pomogą Ci też w uniknięciu problemów gruntowych i tych powiązanych z miejscowymi wodami gruntowymi. Pośród klientów mile widziane są firmy i klienci indywidualni, biura projektów oraz developerzy, a także przedsiębiorstwa budowlane. Klienci Ci mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług, indywidualne podejście, punktualność i fachowe porady. Jeśli chcesz poznać szczegóły ich oferty - to zapraszamy na stronę internetową firmy.
Url http://geoxx.pl/
Kategoria Firmy wg branż
Budownictwo
Słowa kluczowe pracownia geologiczna   badanie podłoża gruntowego   nadzór geologiczny   nadzory geologiczne   badania geotechniczne   hydrogeologia   geologia złożowa
Data dodania Mar 29, 2013
ID linku 15113
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Nasza firma znajduje się w Warszawie przy ulicy Lindleya 16. Jest to praktycznie sam środek Warszawy. Biorąc pod uwagę prestiż w oczach Klienta, jest to bardzo dobra lokalizacja. Też chcesz posiadać taki adres swojej firmy? To nic trudnego. Prowadzimy biuro wirtualne, także możesz zarejestrować swoją firmę pod naszym adresem. Twoja korespondencja będzie przesyłana do Ciebie bądź skanowana. Każdy telefon do Ciebie będzie przekierowywany na Twój numer telefonu. Gdy będziesz potrzebował spotkać się z Klientem, służymy salami konferencyjnymi. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Na pewno jesteś zainteresowany naszą ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branż
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia
W Nowogrodzie jest zlokalizowany zakład Wiatrex, który od początku działalności zajmuje się skupowaniem złomu i surowców wtórnych. Przyjmujemy różne rodzaje metali kolorowych (miedź, ołów, aluminium, cynk, mosiądz), złomu stalowego i żeliwnego, odpady chemii gospodarczej, tworzywa sztuczne (np. butelki PET, folie PP i LDPE, worki), a także makulaturę. Posiadamy swój transport i dojeżdżamy po złom do Klienta. W zakładzie wszystkie surowce są poddawane segregacji oraz recyklingowi. Posiadamy fachowy sprzęt i szkolimy pracowników, dzięki czemu spełniamy wszelkie wymagania oraz europejskie standardy. Usługi proponujemy osobom prywatnym, przedsiębiorcom, zakładom komunalnym oraz przemysłowym z całego Nowogrodu i pobliskich miejscowości. Zatrudnieni fachowcy podchodzą do każdego zamówienia z dużym zaangażowaniem, proponują konsultacje i udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż
W miejscowości Zawadzkie mieści się siedziba firmy Unitube. Oferta przedsiębiorstwa to solidne stalowe rury i profile zamknięte. W ofercie posiadamy rury grubościenne, kotłowe, bezszwowe oraz rury ze szwem w pełnym zakresie wymiarowym, a także profile formowane na zimno i na gorąco. Zajmujemy się także usługowym cięciem sprzedawanych produktów oraz zapewniamy własny transport. Z naszej strony oferujemy również rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów w zakresie doboru materiałów i wyjątkowo sprawną oraz terminową realizację zleceń. Ofertę kierujemy do firm działających w branży energetycznej oraz zajmujących się konstrukcjami stalowymi, budową maszyn oraz urządzeń automatyki przemysłowej. Więcej informacji umieściliśmy na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z okolic Poznania do skorzystania z propozycji przygotowanej przez firmę Eco III. Nasza oferta adresowana jest do małych, średnich i dużych firm. Świadczymy usługi w obszarze ewidencji środowiskowych, zazwyczaj w komplecie z usługą przygotowania stosownej dokumentacji. Możemy również zająć się pozyskaniem odpowiednich pozwoleń, a także reprezentowaniem Zleceniodawcy przed instytucjami oraz urzędami właściwymi dla takich działań. Korzystając z naszej oferty, nie będziecie Państwo musieli niepokoić się o niezałatwione formalności. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w branży i nowoczesnymi laboratoriami przeprowadzającymi pomiary środowiskowe, oferujemy najwyższą jakość usług. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieści się szczegółowy opis naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zakład Usług Pogrzebowych Market to firma, jaka zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych we wszystkich obrządkach. Swoją działalność prowadzimy na obszarze Olsztyna i Biskupca. Nasze usługi to: fachowa obsługa uroczystości pogrzebowych, całodobowa transportacja z miejsca zgonu, publikowanie klepsydr, zamieszczanie nekrologów w prasie, przewóz, także międzynarodowy. Proponujemy również szeroki wybór trumien, urn, wieńców, wiązanek, odzieży żałobnej i utensyliów pogrzebowych. Bezgotówkowo rozliczamy koszty pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Gwarantujemy również transport rodzinom i uczestnikom pogrzebu. Organizujemy kremacje wraz z ceremonią pożegnalną. W celu uzyskania bliższych wiadomości zapraszamy do poznania się z naszą stroną internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż