Katalog Stron WWW

 
 

Kancelaria prawna Teresa Loga

Opis Kancelaria prawna Teresa Loga Gdy zmagamy się z problemami natury prawnej, warto zasięgnąć rady i pomocy specjalisty, znającego się na niuansach prawniczych. W Warszawie istnieje kancelaria inna niż wszystkie – prowadzi ją Teresa Loga, prawniczka o ugruntowanym wykształceniu i blisko 40-letniemu doświadczeniu. Na jej koncie znajduje się już ponad 2 tysiące rozwiązanych spraw! Pomaga klientom indywidualnym i biznesowym zmierzyć się z problemami dotyczącymi życia osobistego, spraw spadkowych czy tyczącymi się firm. Więcej informacji na temat kancelarii prawniczej TEDA znajda Państwo na stronie teresaloga.pl. Zapraszamy!
Url http://teresaloga.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Słowa kluczowe Teresa Loga   radca prawny   kancelaria prawna   kancelaria prawna Warszawa   kancelaria prawna TEDA   radca prawny Warszawa
Data dodania Apr 15, 2013
ID linku 15216
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Wraz z naszymi partnerami specjalizujemy się w szerokiej gamie dziedzin prawa, m.in. cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, podatkowym, nieruchomości, ubezpieczeniowym i pracy. Główną częścią naszej działalności jest obsługa prawna w biznesie, choć reprezentujemy także klientów indywidualnych. Oferując swoje usługi kierujemy się przede wszystkim etyką zawodową oraz wybieraniem rozwiązań najkorzystniejszych finansowo dla naszych klientów.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Do podstawowych zadań adwokat Katarzyny Gałeckiej Nerek należy udzielanie klientom porad i pomocy prawnej w ramach swojej specjalizacji, sporządzanie opinii i dokumentów prawnych, reprezentowanie stron przed sądem oraz obrona oskarżonych w sprawach karnych. Adwokat może reprezentować lub zastępować klientów zarówno w sądach, jak również przed organami administracji i instytucjami.
Praca adwokata wiąże się z dużym zdyscyplinowaniem, dyspozycyjnością i zaangażowaniem. Kandydat na adwokata powinien być osobą komunikatywną, posiadać umiejętności retoryczne, cechować się łatwością formułowania wypowiedzi i umiejętnością radzenia sobie w stresujących sytuacjach.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Nadrzędnym założeniem Kancelarii jest dostosowanie jej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Każda zlecona sprawa jest gruntownie analizowana pod kątem wypracowania najbardziej optymalnego rozwiązania prawnego dla interesów osobistych i majątkowych klienta, w tym Kancelaria doradza ugodowe zakończenie sprawy, gdy jest to uzasadnione interesem Klienta.
Kancelaria wykonuje usługi prawne z najwyższą starannością i w poszanowaniu zasad etyki zawodowej, respektując ustawowy obowiązek zachowania w tajemnicy wszystkiego, co wiąże się z wykonywaniem zawodu radcy prawnego.
Kancelaria analizuje problem prawny w sposób wielopłaszczyznowy z uwzględnieniem wszelkich konsekwencji na polu różnych dziedzin prawa, a zlecone czynności wykonuje z dużym zaangażowaniem, szybko i skutecznie.
W trakcie realizacji zlecenia Kancelaria konsultuje z klientem strategię działania i na bieżąco informuje o stanie sprawy. Powyższe ma na celu budowanie długoterminowych relacji, których podstawą jest zaufanie, wzajemny szacunek i zadowolenie klienta.
Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta w ramach dyżurów, w miejscu wskazanym przez Klienta, za pośrednictwem Internetu.
Kancelaria pozostaje w stałej współpracy z kancelarią notarialną, kancelarią komorniczą, pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz tłumaczem przysięgłym zapewniając klientom kompleksową obsługę prawną.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Adwokat Rafał Bargiel świadczy kompleksowe doradztwo prawne dla firm oraz klientów indywidualnych w formie konsultacji osobistych oraz za pośrednictwem Internetu. Porady prawne oraz reprezentowanie klientów przed sądami i innymi instytucjami w sprawach z zakresu: dochodzenie odszkodowań, prawo cywilne i gospodarcze, prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy oraz prawo karne. Przygotowywanie analiz oraz opinii prawnych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Jesteśmy kancelarią prawną w Warszawie która zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy rzetelną firmą pracującą od wielu lat dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie w swojej branży i w zmianach w przepisach. Pomagamy w sporządzaniu opinii prawnych, umów i pism procesowych, zakładaniu i rejestracjo działalności gospodarczej i inne. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, umów w obrocie gospodarczym, prawa pracy i innych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa