Katalog Stron WWW

 
 

Kancelaria prawna Teresa Loga

Opis Kancelaria prawna Teresa Loga Gdy zmagamy się z problemami natury prawnej, warto zasięgnąć rady i pomocy specjalisty, znającego się na niuansach prawniczych. W Warszawie istnieje kancelaria inna niż wszystkie – prowadzi ją Teresa Loga, prawniczka o ugruntowanym wykształceniu i blisko 40-letniemu doświadczeniu. Na jej koncie znajduje się już ponad 2 tysiące rozwiązanych spraw! Pomaga klientom indywidualnym i biznesowym zmierzyć się z problemami dotyczącymi życia osobistego, spraw spadkowych czy tyczącymi się firm. Więcej informacji na temat kancelarii prawniczej TEDA znajda Państwo na stronie teresaloga.pl. Zapraszamy!
Url http://teresaloga.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Słowa kluczowe Teresa Loga   radca prawny   kancelaria prawna   kancelaria prawna Warszawa   kancelaria prawna TEDA   radca prawny Warszawa
Data dodania Apr 15, 2013
ID linku 15216
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Radca prawny Magdalena Grzybowska świadczy usługi lokalnie, na terenie miasta Warszawa, jak i przez Internet. Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem, specjalizuje się w dziedzinach prawa gospodarczego, procesowego, handlowego, prawa pracy oraz cywilnego. W ofercie również obsługa prawna firm zarówno z Polski, jak i zagranicy. Kancelaria MGLex to gwarancja profesjonalizmu i terminowości.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Chcesz znaleźć radcę prawnego działającego w Częstochowie? Nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług takie osoby i nie wiesz czym się kierować dokonując właściwego wyboru? Przedstawiamy Ci usługi oferowane przez naszą kancelarię i pragniemy Ci powiedzieć, że bardzo chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Znamy się na różnych dziedzinach prawa, zawsze wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania i stawiamy na wysoką jakość usług.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelaria znajduje się w ścisłym centrum Katowic, w kamienicy przy Urzędzie Miasta. Oferta skierowana również do Polaków przebywających poza granicami kraju, których sprawy prawne wymagają uregulowania w Polsce.
-rozwody
- separacja
- sprawy związane z majątkiem małżeńskim ( umowy majątkowe małżeńskie, podział majątku dorobkowego, rozdzielność majątkowa)
- postępowania spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku)
- sprawy o alimenty ( podwyższanie, obniżanie)
- podział majątku, rozdzielność majątkowa
- sprawy mieszkaniowe
- prawo pracy
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Biznes Ekonomia
Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi Widzewa jest Arkadiusz Klimczak. Zawód Komornika to szczególna profesja o charakterze funkcjonariusza publicznego, powołanego przez właściwego ministra do wykonywania zadań określonych w ustawie o komornikach sądowych, jak również w innych odrębnych przepisach. Komornik Sądowy Arkadiusz Klimczak ma określony obszar terytorialny, według jakiego może dokonywać egzekucji komorniczych z nieruchomości. Przestrzeganie zakresu terytorialnego tyczy się wyłącznie tych właśnie egzekucji. Jeśli chodzi natomiast o egzekucje komornicze z alimentów, z wynagrodzeń, z emerytury, albo też eksmisji oraz innych zadań Komornika Sądowego, może on przyjąć wniosek od wierzyciela, niezależnie od obszaru, na jakim swoich czynności będzie musiał się podejmować. Komornik Sądowy Arkadiusz Klimczak podejmuje działania w przeważającej mierze na wniosek strony, która ma interes prawny w czynności komorniczej. Dokładny zakres zadań komorniczych opisuje strona www.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Zapraszamy do kancelarii adwokackiej Piotr Rojek. Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowe, rzeczowego. W zakresie tym obsługuje zarówno osoby fizyczne jak również przedsiębiorstwa. Usługi wykonywane przez kancelarię od lat są na najwyższym poziomie. Doświadczenie i wiedza posiadana przez pracowników kancelarii zapewniają zadowolenie klienta. Do każdego ze zleceń kancelaria przystępuje indywidualnie ze skupieniem wsłuchując się w potrzeby klienta tak, żeby świadczone przez kancelarię usługi ściśle odbijały stanowisko klienta. W zakres usług wykonywanych przez kancelarię wchodzą przede wszystkim doradztwo prawne, tworzenie pism takich jak wnioski i pozwy, ocena prawna dokumentów, przedstawicielstwo klientów itd. Więcej informacji znajduje się na stronie www kancelarii.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne