Katalog Stron WWW

 
 

Kancelaria prawna Teresa Loga

Opis Kancelaria prawna Teresa Loga Gdy zmagamy się z problemami natury prawnej, warto zasięgnąć rady i pomocy specjalisty, znającego się na niuansach prawniczych. W Warszawie istnieje kancelaria inna niż wszystkie – prowadzi ją Teresa Loga, prawniczka o ugruntowanym wykształceniu i blisko 40-letniemu doświadczeniu. Na jej koncie znajduje się już ponad 2 tysiące rozwiązanych spraw! Pomaga klientom indywidualnym i biznesowym zmierzyć się z problemami dotyczącymi życia osobistego, spraw spadkowych czy tyczącymi się firm. Więcej informacji na temat kancelarii prawniczej TEDA znajda Państwo na stronie teresaloga.pl. Zapraszamy!
Url http://teresaloga.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Słowa kluczowe Teresa Loga   radca prawny   kancelaria prawna   kancelaria prawna Warszawa   kancelaria prawna TEDA   radca prawny Warszawa
Data dodania Apr 15, 2013
ID linku 15216
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Jesteśmy kancelarią prawną w Warszawie która zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy rzetelną firmą pracującą od wielu lat dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie w swojej branży i w zmianach w przepisach. Pomagamy w sporządzaniu opinii prawnych, umów i pism procesowych, zakładaniu i rejestracjo działalności gospodarczej i inne. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, umów w obrocie gospodarczym, prawa pracy i innych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym, kierowana jest przez komornika sądowego, Macieja Kaczmarzyka. Mieści się w Kluczborku. Kancelaria komornicza pracuje na wydajnym systemie Elektronicznego Postępowania Upominawczego (EPU). Komornik zobowiązany jest do egzekucji należności i długów, w świetle obowiązującego prawa. W obszar czynności komornika sądowego wchodzą następujące zadania: przewodnictwo w aukcjach, doręczanie pism oraz obwieszczeń sądowych za potwierdzeniem odbioru, wykonanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne, jak i niepieniężne, gwarancja spadku oraz spisanie inwentarza po spadkodawcy. Wnioski egzekucyjne wpływają od osób prywatnych oraz firm. Zasięg funkcjonowania kancelarii otacza powiat kluczborski, namysłowski i oleski oraz gminę Murów. Pełna informacja o pracy kancelarii jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prezentujemy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Justyna Bartz. Proponujemy pomoc prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. W razie rozwiązywania sporów rodzinnych kancelaria zapewnia współpracę w zakresie psychologicznym oraz pedagogicznym. Nasza kancelaria stosuje cztery systemy wynagrodzenia: rozliczenia godzinowe, system wynagrodzenia zryczałtowanego za obsługę prawną, system wynagrodzenia zryczałtowanego za reprezentację przed sądem lub urzędem, system z premią za sukces. Zawsze kierujemy się dewizami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna propozycja Kancelarii znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria znajduje się w ścisłym centrum Katowic, w kamienicy przy Urzędzie Miasta. Oferta skierowana również do Polaków przebywających poza granicami kraju, których sprawy prawne wymagają uregulowania w Polsce.
-rozwody
- separacja
- sprawy związane z majątkiem małżeńskim ( umowy majątkowe małżeńskie, podział majątku dorobkowego, rozdzielność majątkowa)
- postępowania spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku)
- sprawy o alimenty ( podwyższanie, obniżanie)
- podział majątku, rozdzielność majątkowa
- sprawy mieszkaniowe
- prawo pracy
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Biznes Ekonomia
Celem Kancelarii jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji osobistej, niejednokrotnie będącym w niesakramentalnych związkach lub będącym w trakcie sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa i które pragną ułożyć swoje życie na nowo. Udzielamy wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego.Celem Kancelarii jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji osobistej, niejednokrotnie będącym w niesakramentalnych związkach lub będącym w trakcie sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa i które pragną ułożyć swoje
życie na nowo.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne