Katalog Stron WWW

 
 

Biuro nieruchomości Nowy Sącz

Opis Biuro nieruchomości Nowy Sącz Cały zestaw nieruchomości, które są wystawione na tranzakcję sprzedaży albo kupna w przedstawianym serwisie otwartym na rynek Nowego Sącza. Możesz usiąść komfortowo w domowym zaciszu i czytać na spokojnie wszystkie oferty i dobrać te, które są najbardziej adekwatne dla Twoich potrzeb. Kilkadziesiąt kategorii takich jak mieszkanie, osiedle, działka ułatwiają nawigację po całym serwisie. Serwis jest darmowy akceptujący ogłoszenia nieruchomości z obszaru Nowego Sącza, wszystkie inne są usuwane. Zapraszamy do zamieszczania precyzyjnych ofert wraz z fotografiami.
Url http://www.biuro-nieruchomosci.nsacz.eu
Kategoria Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Internet > Ogłoszenia
Słowa kluczowe nieruchomości   ogłoszenia   sprzedam dom   sprzedam mieszkanie   wynajem   ogłoszenia nieruchomości   oferty nieruchomości
Data dodania Apr 15, 2013
ID linku 15222
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Nieruchomości

Pomorska Platforma Nieruchomości (PPN) to największa i ściśle ze sobą współpracująca grupa 15 trójmiejskich biur nieruchomości zatrudniająca blisko 80 specjalistów rynku nieruchomości, z czego blisko 1/3 to licencjonowani pośrednicy. Pomorską Platformę Nieruchomości tworzą w większości biura o długoletnim doświadczeniu, które pochwalić się mogą ogromnym pakietem zrealizowanych transakcji i tysiącem zadowolonych i powracających klientów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Agencja obrotu nieruchomościami Artus S.C. w Krakowie zaprasza na swoją stronę. Na stronie znajduje się bogata oferta sprzedaży i wynajmu nieruchomości: domy, lokale, działki, mieszkania z Krakowa i okolic. Zapewniamy pomoc prawną i notarialną. Ponadto na stronie znajduje się kalkulator opłat oraz specjalny formularz, dzięki któremu można dodać do naszej bazy ofertę wynajmu lub sprzedaży.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Serwis minigo.pl poświęcony tematom takim jak: zarządzanie nieruchomościami, mieszkalnictwo, oraz gospodarce miejskiej i komunalnej. Udostępnia on sporą listę tekstów na podane tematy. Prowadzi też doradztwo na temat prawa mieszkaniowego, standardów zawodowych, przepisów. Pomoc mogą otrzymać również spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, specjaliści od spraw mieszkaniowych, czy zarządcy nieruchomości. Na portalu znajdziesz też księgarnię z elektronicznymi wydawnictwami minigo i znaczną ofertę fachowych książek z innych wydawnictw.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
SKALAND sp. z o.o. - jesteśmy firmą developerską realizującą projekty osiedli mieszkaniowych. Prowadzimy działalność inwestycyjną w zakresie pozyskiwania nieruchomości, projektowania architektonicznego, obsługi administracyjno-prawnej, doradztwa inwestycyjnego i realizacji inwestycji. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących domu lub mieszkania na terenie Poznania lub w jego najbliższych okolicach. Swoim klientom zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Jeżeli interesuje Cię mieszkanie we Wrocławiu koniecznie zajrzyj na portal znajdziesz sporo interesujących Cię ofert mieszkań o powierzchni powyżej 40 metrów kwadratowych wraz ze zdjęciami. Tutaj odnajdziesz dom swych marzeń, przeglądaj setki bieżących ofert deweloperów z dzielnicy Śródmieście. Domy jednorodzinne we Wrocławiu to prześliczne budowle deweloperów z całej Polski, zobacz ceny na spokojnym oraz sielankowym osiedlu domów i mieszkań.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości