Katalog Stron WWW

 
 

Stow. Księgowych - usługi księgowe

Opis Stow. Księgowych - usługi księgowe Zapraszamy wszystkie osoby związane zawodowo z księgowością oraz rachunkowością do zapoznania się z propozycją edukacyjną przygotowaną przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy. Proponujemy szeroki wybór kursów szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów, jacy umiejętnie przekażą wiedzę i wytłumaczą bardziej zawiłe zagadnienia. Obecnie proponujemy między innymi kursy dla wszystkich czterech stopni certyfikacji zawodu, a także kurs usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, kurs dotyczący środków wiecznych i wartości niematerialnych i prawnych, a również kurs kadry oraz płace, jakiego celem jest przygotowanie do pracy na stanowisku kadrowo- płacowym. Serdecznie zachęcamy także do korzystania z naszej oferty studiów podyplomowych - realizujemy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Więcej na stronie internetowej.
Url http://www.skwpbydgoszcz.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe księgowość   stowarzyszenie księgowych   certyfikacja zawodu   biegli rewidenci   ubezpieczenia   klub księgowego   biura rachunkowe
Data dodania May 23, 2013
ID linku 15272
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość

Jeśli masz pomysł na biznes i pilnie poszukujesz dobrej firmy rachunkowej, która poprowadzi na przykład Twoją książkę przychodów i rozchodów doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z usług firmy Maat, która oferuje korzystanie z w pełni internetowego biura. Odtąd masz zawsze dostęp do swoich rachunków. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Gdyńskie biuro księgowe Maat serdecznie zaprasza do współpracy firmy oraz osoby fizyczne z Trójmiasta i okolic. Oferujemy kompleksowe usługi rachunkowe obejmujące m.in. naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie rozliczeń oraz raportów, prowadzenie ewidencji vat oraz szereg innych usług księgowych. Nasi klienci mają również wgląd w dokumentację 24 godziny na dobę online.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro księgowe Completum z rezydencją w Warszawie w dzielnicy Mokotów prowadzi kompleksową obsługę rachunkową i kadrową. W ofercie biura z Warszawy znajduje się system payroll polegający na powierzeniu spraw administracyjnych i kadrowych na zewnątrz. Poza kompletnymi księgami i książką przychodów i rozchodów firma z Warszawy prowadzi wszelkie sprawy związane z kadrami i płacami, ZUSem, szkoleniami BHP. Przeniesienie administracji i kadr na zewnątrz umożliwia system payroll, który stał się popularny w
Warszawie. Znajduje się on w ofercie biura rachunkowego Completum, które usytuowane jest na
Mokotowie w Warszawie. Firma prowadzi pełną obsługę księgową, prowadzi wszystkie sprawy związane z
kadrami i płacami w Warszawie, zapewniając poufność wynagrodzeń. Ponadto sporządza deklaracje,
raporty itp.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie profesjonalnych usług w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Poza pakietem usług o charakterze finansowym oferujemy naszym klientom doradztwo finansowe i podatkowe.

Polskie przepisy podatkowe są niejednoznaczne i mało precyzyjne, a ich interpretacje często sprzeczne. Prawo zmienia się z dnia na dzień. Dzięki naszej firmie możesz mieć zawsze pewność, że stosujesz najbezpieczniejsze i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania bazujące na aktualnych przepisach.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Twojepodatki.net - biuro rachunkowe Kraków. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zakres naszej działalności to między innymi: usługi rachunkowe Kraków, doradztwo podatkowe Kraków, zeznania podatkowe Kraków, rachunkowość firm Kraków, rachunkowość Kraków, rozliczanie płac Kraków, obsługa kadrowo-płacowa Kraków. Zachęcamy do analizy Państwa potrzeb, którym postaramy się sprostać na miarę naszych możliwości i umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biuro Rachunkowe Starowicz z Zabrza jest firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach w księgowości. Zajmujemy się księgowością od 50 lat. Na rynku istniejemy jako Biuro Rachunkowe - Starowicz od 1998 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wyższym wykształceniem kierunkowym, finansowym, administracyjnym, rachunkowym oraz informatycznym. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej oraz świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów Nr. 11383/99.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe