Katalog Stron WWW

 
 

Stow. Księgowych - usługi księgowe

Opis Stow. Księgowych - usługi księgowe Zapraszamy wszystkie osoby związane zawodowo z księgowością oraz rachunkowością do zapoznania się z propozycją edukacyjną przygotowaną przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy. Proponujemy szeroki wybór kursów szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów, jacy umiejętnie przekażą wiedzę i wytłumaczą bardziej zawiłe zagadnienia. Obecnie proponujemy między innymi kursy dla wszystkich czterech stopni certyfikacji zawodu, a także kurs usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, kurs dotyczący środków wiecznych i wartości niematerialnych i prawnych, a również kurs kadry oraz płace, jakiego celem jest przygotowanie do pracy na stanowisku kadrowo- płacowym. Serdecznie zachęcamy także do korzystania z naszej oferty studiów podyplomowych - realizujemy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Więcej na stronie internetowej.
Url http://www.skwpbydgoszcz.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe księgowość   stowarzyszenie księgowych   certyfikacja zawodu   biegli rewidenci   ubezpieczenia   klub księgowego   biura rachunkowe
Data dodania May 23, 2013
ID linku 15272
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość

Biuro rachunkowe Sigma, ma swoje odziały w Szczecinie, Dobiegniewie i Strzelcach Krajeńskich. Zajmujemy się obsługą różnych firm, także jednoosobowych oraz spółek handlowych i cywilnych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów oraz rozchodów, przychodu ewidencjonowanego, handlowe księgi rachunkowe, ewidencje i rozliczenia VAT oraz sporządzamy analizy finansowe i sprawozdania finansowe, wymagane przez US i pozostałe Urzędy, a także inne usługi. Ponadto prowadzimy obsługę i doradztwo w zakresie kadr oraz płac. Zajmujemy się pisaniem odwołań oraz podań do różnego rodzaju urzędów i sądów, a także odpowiedzi na pozwy. Bezpłatnie dojeżdżamy i odbieramy dokumenty bezpośrednio od swoich Klientów. Współpracujemy z firmami na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Szczegółowe informacje na temat usług oraz cen na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro Rachunkowe Starowicz z Zabrza jest firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach w księgowości. Zajmujemy się księgowością od 50 lat. Na rynku istniejemy jako Biuro Rachunkowe - Starowicz od 1998 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wyższym wykształceniem kierunkowym, finansowym, administracyjnym, rachunkowym oraz informatycznym. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej oraz świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów Nr. 11383/99.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Jeśli interesuje Państwa cena usług biura rachunkowego to zapraszam na stronę internetową biura MCFIR. Na konkretnej podstronie znajduje się wycena oferowanych usług, a w skład ich wchodzi m.in. księgowość, rejestracja firmy, doradztwo i audyt firmy. Wszystkim zainteresowanym polecam to biuro, przeważnie mieszkańcom Krakowa, bo w tym mieście biuro ma swoją siedzibę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biuro Jesiołowscy to bardzo doświadczone biuro rachunkowe, które zajmuje się doradztwem prawnym i podatkowym. Swoją ofertę biuro te kieruje głównie do właścicieli firm, którzy chcą mieć dobrze zarządzane zaplecze finansowe swojej firmy. W zakresie kompetencji wspomnianego biura jest: dokonywanie analiz skutków podatkowych transakcji, reprezentowanie Klienta przed różnymi organami podatkowymi oraz doradztwo w zakresie prowadzenia spółek i przeistaczania się w nie. Pozostałe kompetencje znajdziemy na stronie jesiolowscyprawo.com.pl. Serdecznie zachęcamy do wizyty na tej stronie jak i do współpracy z biurem Jesiołowscy. Tylko dzięki takiej współpracy możesz liczyć na stabilność prawną, podatkową i finansową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Kancelaria rachunkowa w w miejscowości Szczecin z 17-letnią działalnością na rynku, kierowane przez wprawną a także wykwalifikowaną księgową. Zezwól zaopiekować się Twoimi kwestiami powiązanymi z księgami handlowymi lub książką, kadrami i płacami, podatkami, ewidencją, rozliczeniami i innymi z którymi podołamy Tobie wspomóc. Ominiesz tym samym multum karkołomnych przeciwności skorelowanych z rachunkami i kapitałami prywatnej firmy. Gabinet w Szczecinie położone jest koło rynku miasta i nadzwyczaj łatwo do niego trafić. Pamiętaj, że najważniejsza jest jakość, ponieważ nic w interesie nie liczy się bardziej!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość