Katalog Stron WWW

 
 

Kwadrat – polimeryzacja

Opis Kwadrat – polimeryzacja W propozycji przedsiębiorstwa Kwadrat znajdą Państwo szeroki wachlarz usług sprzątających. Na rynku funkcjonujemy już od 2000 roku. Oferujemy usługi z zakresu utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Nasz personel to pracownicy odpowiednio wyszkoleni oraz idealnie wyposażeni. Nowoczesne maszyny oraz urządzenia to podstawa naszej działalności. Prowadzimy trwały monitoring usług. Przeprowadzane prace są tak zorganizowane, że nie kolidują z codziennym działaniem Państwa obiektu. Mamy OC na 1000000zł. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych specjalistów, dlatego z każdym rokiem aktywności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości i pełną propozycję znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Url http://www.czystosc.com.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe sprzątanie Poznań   sprzątanie hal   sprzątanie biur   sprzątanie magazynów   firma sprzątająca   mycie okien   pielęgnacja posadzek   polimeryzacja
Data dodania May 23, 2013
ID linku 15303
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Firma Helios z Lublina kompetentnie i szybko upora się z różnego typu odpadami. Gwarantuje utylizację i recykling zużytego sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, takiego jak komputery, urządzenia biurowe, AGD, RTV, elektronarzędzia i świetlówki, jak również zużytych baterii, chemikaliów, odczynników chemicznych, trucizn, przeterminowanych leków, termometrów rtęciowych oraz odpadów przemysłowych. Zapewnia profesjonalizm wykonywanych usług oraz doradztwo. Zajmie się pakowaniem, załadunkiem oraz transportem oraz wyda potwierdzenie przekazania odpadów do recyklingu albo utylizacji. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w swej branży w zgodzie z prawem i swoje usługi proponuje aptekom, szpitalom, przychodniom, szkołom, uczelniom wyższym, instytucjom, firmom i osobom prywatnym. Wszelakie prace wykonuje szybko, bezpiecznie i szczegółowo. Firmie zaufało wielu klientów, jacy uznali wysoki standard jej usług oraz niezawodność i chęć pomocy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
Bez względu na typ zadania z branży porządkowo-montażowej profesjonaliści z firmy Perfect Błysk znajdą jego rozwiązanie. Naszym sekretem jest obowiązkowe podejście do zleceń naszych klientów i profesjonalizm. Duży asortyment dostępnych usług wynika z ciągłego rozwijania firmy - staramy się być jeszcze lepsi. Oferujemy sprzątanie powierzchni biurowych, czyszczenie powierzchni przemysłowych, serwis wysokościowy, montaż oraz demontaż reklam, a prócz tego sprzedaż i dostawę artykułów higienicznych. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, co umożliwia nam utrzymać najwyższą jakość usług. Nie mamy określonego cennika - każde zlecenie omawiamy szczegółowo z klientem. Więcej na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ochrony fizycznej osób i mienia, a także ochrony i monitoringu osiedli czy monitorowania systemów alarmowych, montażu i projektowania zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz telewizji przemysłowej.
Agencja Ochrony POL-PATROL-security rozpoczęło swoją działalność 23 listopada 1993 roku (Koncesja MSWiA nr K-1488/93), a obecnie z powodzeniem ją kontynuuje na podstawie koncesji MSWiA nr L-1237/00 z dnia 27 lipca 2000 roku (aktualizacja ustawowa) oraz L-0156/09.
Główny nacisk został położony na jakość i solidność świadczonych usług. Dlatego też wszyscy pracownicy, bez względu na szczebel organizacyjny, posiadają odpowiednie przeszkolenie, a ciągłe podnoszenie przez nich kwalifikacji zawodowych daje gwarancję skuteczności i efektywności podejmowanych działań.
Ponad DZIEWIĘTNASTOLETNIE doświadczenie, wynikające między innymi z ochrony obiektów o różnorodnym charakterze i specyfice zagrożenia, pozwoliło nam na zdobycie profesjonalnej wiedzy teoretyczno-praktycznej dotyczącej kompleksowej ochrony osób i mienia.
Usługi ochrony świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy. Stąd też, bazując na wspomnianym wyżej doświadczeniu, możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa dóbr powierzonych ochronie.
Z naszych usług korzystają firmy państwowe i prywatne z kapitałem zagranicznym, obiekty handlowe, instytuty naukowo-badawcze, placówki zdrowotne i edukacyjne, banki, osoby prywatne itp.
Nasi pracownicy są sprawdzani pod względem niekaralności oraz dotychczasowej pracy zawodowej, wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i walorami psychofizycznymi pozwalającymi na programowanie kierunków zagrożenia i podejmowanie właściwych decyzji w sytuacjach ekstremalnych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Personel Zakładu Pogrzebowego Adoria to zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem, jakie pozwala im działać w szybki i dyskretny sposób. Wystarczy jeden telefon, by pojawili się na miejscu tragedii i przystąpili do pracy. Pomogą załatwić wszystkie niezbędne formalności, dostarczą niezbędnych przyborów funeralnych i urządzą wyjątkową uroczystość pożegnalną. Wszystkie ich działania charakteryzuje wysoka efektywność oraz zabieganie o wygodę wszystkich, którzy pragną uczcić wspomnienie zmarłego. Szczegóły dotyczące podejmowanych przez firmę działań na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
4House-Nieruchomości - pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, zajmujemy się również sprzątaniem posiadłości, obiektów handlowych, biur i rezydencji w Bydgoszczy i okolicach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie