Katalog Stron WWW

 
 

Badania CPT

Opis Badania CPT Nasza firma pod nazwą Tuxbel Lärmschutzsysteme Sp. z o.o. działa od ponad 10 lat na terenie Województwa Wielkopolskiego.
Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem ekranów akustycznych oraz badaniami CPT oraz sondowaniem.
Szczegółową ofertę naszej firmy można zobaczyć na naszej stronie bądź kontaktując się z nami bezpośrednio telefonicznie.
Kontakt na naszej stronie www.

Niskie i konkurencyjne ceny to nasz atut.
Url http://tuxbel.eu
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Słowa kluczowe sondowanie   badania CPT   badania CPTU   Ochrona przed hałasem
Data dodania Jun 10, 2013
ID linku 15387
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Projekt Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne realizowany przez Spółdzielnię Socjalną WwwPromotion - katalog branżowy spółdzielni socjalnych.
Celem projektu jest wsparcie i wzmocnienie spółdzielni socjalnych, a w konsekwencji, zwiększenie konkurencyjności oferowanych usług i produktów przez dolnośląskie spółdzielnie socjalne.
W myśl zapisów statutowych celem Spółdzielni jest zawodowa reintegracja jej członków oraz przywrócenie ich na rynek pracy, poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków - bezrobotnych i poszukujących pracy osób niepełnosprawnych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Internet > Katalog stron
Biznes Ekonomia > Praca
Wszystkie osoby, które szukają najlepszych usług z zakresu obsługi korporacyjnej spółek zapraszamy do postawienia na naszą ofertę. Jesteśmy bowiem zespołem profesjonalistów, którzy dbają o zadowolenie klientów. W naszej ofercie dostępne są między innymi takie usługi jak zmiana siedziby firmy. Jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się tą kwestią pod względem urzędowym. Wszystkich przedsiębiorców zapraszamy więc do postawienia na naszą korzystną ofertę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Nasze biuro usług pogrzebowych, mając na uwadze potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych, świadczy również usługi u Państwa w domach. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu i dołożymy wszelkich starań, by służyć Państwu i Państwa rodzinie w tych trudnych chwilach profesjonalną pomocą, ale również by być przyjacielem i wyrozumiałym doradcą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci > Religia
Inne
Jesteśmy polską firmą, działającą na rynku gazu płynnego w województwie łódzkim od 1994 roku. Naszym celem jest sprzedaż i dystrybucja najwyższej jakości gazu propan oraz mieszaniny gazu propan butan.
Nasz gaz spełnia zarówno polskie jak i europejskie wymogi czego potwierdzeniem są odpowiednie certyfikaty jakości.
Nasza firma prowadzi sprzedaż trzema podstawowymi kanałami dystrybucji:
- luzem w autocysternach (stacje autogazu, instalacje grzewcze)
- w butlach 2kg, 3kg, 5kg, 11kg
-w butlach 11kg do wózków widłowych
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Firmy wg branż > Handel
Nowoczesne kasy fiskalne posiadają różne właściwości. Można spotkać naprawdę niezwykłe modele, które wyposażone są w funkcje o różnych parametrach. Jednak jeżeli chodzi o kasę fiskalną, to powinna ona przede wszystkim być funkcjonalna i spełniać swoje zadanie, co więcej potrzeba? Dobrej jakości kasa fiskalna na pewno doskonale sprawdzi się w praktyce i będzie mogła być wykorzystywana przez lata w zakładzie pracy. Jest to bardzo dobra okazja dla różnego rodzaju firm, które potrzebują kasy fiskalnej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza