Katalog Stron WWW

 
 

M. Dziedzic - epoksy grunt

Opis M. Dziedzic - epoksy grunt Prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez pracowników Zakładu Produkcyjno- Usługowego Michała Dziedzica, który mieści się w Bydgoszczy. Pomimo lokalizacji w tym mieście, nie sprowadzamy swej aktywności wyłącznie do najbliższej okolicy- wręcz na odwrót, z naszych usług można skorzystać na terenie całego kraju. Modernizujemy i ochraniamy konstrukcje żelbetowe a także impregnujemy i uszczelniamy powierzchnie mostów i wiaduktów. Zajmujemy się również fabrykacją, montażem i remontowaniem posadzek z żywic sztucznych i ich kompozytów. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy poradzić Kontrahentowi, jaka podłoga najlepiej spełni jego oczekiwania. Skrupulatnie kooperujemy z najważniejszymi ogólnoświatowymi fabrykantami budulców, co gwarantuje najwyższą jakość. Więcej na naszej stronie internetowej.
Url http://www.dziedzic-zpu.pl
Kategoria Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Słowa kluczowe posadzki   posadzki elektrostatyczne   kolorkwarc   piaski kwarcowe   epoksy grunt   epoksy t-71   naprawy ubytków
Data dodania Jun 10, 2013
ID linku 15395
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą profesjonalnych narzędzi i chemii. W ofercie mi. szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi i chemii ( odrdzewiacze, smary itp.) , specjalistyczne narzędzia do budowy dróg i chodników (tarcze do betonu, tarcze do asfaltu), szeroka gama tarczy diamentowych firmy Enzodiamond. Zapewniamy szybką o profesjonalną obsługę Twoich zakupów. Oferujemy liczne promocje i rabaty Zapraszamy.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Kamieniarstwo
Firma SECLOCK Polska zajmuje się sprzedażą, na zamówienie, śrub i nakrętek zabezpieczających, własnej produkcji oraz specjalnie dopasowanych do nich kluczy, także własnej produkcji. Kształt łbów śrubek i nakrętek jest opatentowany zarówno w Unii Europejskiej jak i w Stanach Zjednoczonych. Nasz produkt idealnie służy do zabezpieczenia różnych przedmiotów, przede wszystkim tych narażonych na kradzież.
Kategoria:   Budownictwo
Praktycznym surowcem do stosowania w instalacjach wody pitnej jak i instalacjach gazowych oraz grzewczych jest miedź i jej stopy. Ogranicza emisję dwutlenku węgla i dodatkowo może zostać poddana recyklingowi. Miedziane rury można łączyć ze sobą na wiele sposób. U nas można dowiedzieć się więcej i zobaczyć filmy instruktażowe na temat lutowania miękkiego oraz twardego z wykorzystaniem kołnierzy miedzianych.
Kategoria:   Budownictwo
Jeśli szukasz pomocy z zakresu geodezji i rzeczoznawstwa wejdź na stronę Geodezja Kajda i skorzystaj z kompetentnych usług świadczonych przez firmę Geodezja Wycena Nieruchomości Krzysztof Kajda. Firma w swojej ofercie posiada podziały nieruchomości, rozgraniczania nieruchomości, wznowienia znaków granicznych, wyznaczanie punktów granicznych, dokumentacja do celów prawnych, pomiary powykonawcze oraz mapy do celów projektowych, a także wyceny nieruchomości do rożnych celów w zależności od potrzeb klienta.
Kategoria:   Budownictwo
Ekosklep z urządzeniami wykorzystującymi darmową energię. Oferujemy m.in. grzejniki aluminiowe, Grzejniki dekoracyjne, Grzejniki konwektorowe, Grzejniki łazienkowe, Grzejniki płytowe, Grzejniki Vertikal, Grzejniki żeliwne. Oferujemy także regulatory, akumulatory oraz kompletne zestawy. Oferujemy również urządzenia wykorzystujące energię słoneczną - kolektory słoneczne, energię geotermiczną - pompy ciepła, enegię biomasy - kotły na biomasę. Grzejnik aluminiowy jest bardzo ciekawym rozwiązaniem do domu ponieważ ma kilka podstawowych naprawdę ważnych zalet. Prócz tego że aluminium jest lekkie posiada również inne cechy. Jedną z tych zalet jest to co wykorzystują producenci radiatorów do procesorów i innych elementów. Radiatory mają za zadanie usunąć ciepło z nagrzanych elementów. A więc dochodzimy do faktu że grzejniki aluminiowe dobrze oddają ciepło. Grzejniki aluminiowe są najczęściej na wodę ale także można używać ich w i instalacji olejowej ponieważ nie ciągną dużej ilości cieczy. Istnieją także wersje tego kaloryfera zasilane z gniazdka sieciowego ale jak większość takich kaloryferów są takie że uwielbiają kilowaty więc używanie ich jest totalnie bezsensu. Aluminium tez ładnie wygląda. Świetnie się komponuje w nowoczesnych wnętrzach a w staromodnych już trochę gorzej. Zależy to indywidualnie czy go wybierzemy bynajmniej mają bardzo dobra jakość grzania a do tego fajny wygląd.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Ogrzewanie