Katalog Stron WWW

 
 

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI lekarz ginekolog

Opis SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI lekarz ginekolog Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Specjalistyczny Gabinet Lekarski Mariusza Birnaumba. Jestem ginekologiem - położnikiem z drugim stopniem specjalizacji. Oferuję wszechstronną opiekę nad zdrowiem każdej Kobiety. Gabinet znajduje się w Ustce. Współpracuję również z oddziałem ginekologiczno- położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. Zapraszam do siebie Pacjentki nie tylko na rutynowe, tak ważne dla ich zdrowia badania, ale również na bardziej specjalistyczne analizy. Wykonuję testy określające prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi oraz jajnika, a również te wykrywające wirusa HPV. Oferuję także szczepienia pomagające się przed tym wirusem chronić. Zapraszam do odwiedzin na mojej stronie internetowej, gdzie można zapoznać się bliżej z całością propozycji i gabinetem.
Url http://www.ginekolog.ustka.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe ginekolog   lekarz ginekolog   prowadzenie ciąży   gabinet ginekologiczny   usługi ginekologiczne   badania profilaktyczne
Data dodania Jun 10, 2013
ID linku 15431
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Niepłodność jest bezustannie znaczącą chorobą, na którą chorują miliony osób. W następstwie tego zaistniała Gravita - nowatorska klinika niepłodności, parająca się badaniem oraz kurowaniem bezpłodności. Gwarantujemy biegłą ekipę oraz w pełni bezpieczne operacje in vitro i inseminacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Niepłodność to choroba, które jest cierpieniem dużej ilości ludzi. Na szczęście funkcjonują nowoczesne sposoby zmaganie się z tym problemem. Są to na przykład zapłodnienia metodą in vitro albo inseminacja. Tego typu zabiegi oferują kliniki niepłodności – w tym Gravita, która oferuje zarówno diagnozowanie, jak i leczenie niepłodności. Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

2. Zaćma

Czym jest zaćma? Zaćma jest to częściowe lub całkowite zmętnienie soczewki oka. Objawy zaćmy to sukcesywne pogarszanie się ostrości widzenia. Pacjent odnosi impresję widzenia jak przez mgłę. Nie istnieje żaden medykament, który zapobiega lub leczy zaćmę. Jedyną sposobnością przywrócenia poprawnego wzroku jest zabieg chirurgiczny usunięcia zaćmy - laserowa korekcja wzroku. Zespół naszych lekarzy specjalistów wyznacza możliwość zrobienia zabiegu wyleczenia zaćmy. Zabieg pozbywania się zaćmy trwa mniej więcej 4 godziny. W dzień wykonywania zabiegu będziesz pod opieką wykwalifikowanego personelu lekarskiego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Dentysta Kraków oferuje kompleksowe usługi dentystyczne. Gabinet stomatologiczny Kraków dysponuje bardzo nowoczesnym laboratorium protetycznym oraz specjalistycznym sprzętem stomatologicznym. CWS Dent s. c realizuje swoja aktywność w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii i innej. Stomatologia Kraków to w głównej mierze profesjonalna pomoc oraz idealny efekt kosmetyczny i jakościowy usług. Na stronie internetowej ukazane są dokładne treści dotyczące propozycji oraz wykaz cenowy usług.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Wedent to gabinet stomatologiczny świadczący pełny zakres usług stomatologicznych. Znajdujemy się w samym centrum Stargardu Szczecinskiego. Steramy się by nasze prace były jak najbardziej estetyczne i trwałe. Dążymy do perfekcji; do tego by wykonane u nas prace były nie do odróżnienia od zębów własnych pacjenta, aby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie. W tym celu używamy nowoczesnych, sprawdzonych materiałów, a także współpracujemy z najlepszymi, renomowanymi pracowniami protetycznymi.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Jesteśmy doświadczonymi psycholożkami i psychoterapeutkami.
Czego oczekujemy od Ciebie? Tylko jednego - silnej motywacji.

W czym możemy Ci pomóc?
-zrozumieć Twoją chorobę
-przezwyciężyć Twoje lęki i niepewność
- nauczyć Cię jak radzić sobie ze stresem
-poprawić Twoje relacje z rodziną i przyjaciółmi
-opracować plan radzenia sobie z kryzysami
-jak pozbyć się destrukcyjnych nawyków
- zrozumieć dlaczego niektóre rzeczy przeszkadzają Ci i co można z tym zrobić
Musisz uwierzyć, właściwa psychoterapia jest skuteczna.
Jesteśmy po to, aby Cię wysłuchać i znaleźć skuteczny sposób.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Psychologia