Katalog Stron WWW

 
 

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI lekarz ginekolog

Opis SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI lekarz ginekolog Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Specjalistyczny Gabinet Lekarski Mariusza Birnaumba. Jestem ginekologiem - położnikiem z drugim stopniem specjalizacji. Oferuję wszechstronną opiekę nad zdrowiem każdej Kobiety. Gabinet znajduje się w Ustce. Współpracuję również z oddziałem ginekologiczno- położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. Zapraszam do siebie Pacjentki nie tylko na rutynowe, tak ważne dla ich zdrowia badania, ale również na bardziej specjalistyczne analizy. Wykonuję testy określające prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi oraz jajnika, a również te wykrywające wirusa HPV. Oferuję także szczepienia pomagające się przed tym wirusem chronić. Zapraszam do odwiedzin na mojej stronie internetowej, gdzie można zapoznać się bliżej z całością propozycji i gabinetem.
Url http://www.ginekolog.ustka.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe ginekolog   lekarz ginekolog   prowadzenie ciąży   gabinet ginekologiczny   usługi ginekologiczne   badania profilaktyczne
Data dodania Jun 10, 2013
ID linku 15431
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Piękne i zdrowe zęby z pewnością są naszą ozdobą. Jednakże, aby utrzymać je w nienagannym stanie, trzeba o nie dbać każdego dnia. Od czasu do czasu przydaje się również wizyta u dentysty. Lekarzstomatolog wyleczy nasze zęby i doprowadzi je do porządku. Powszechność takich gabinetów lekarskich w Polsce jest bardzo duża. Wystarczy poszukać w Internecie przykładowo: stomatolog  Skała, a naszym oczom ukarze się kilkadziesiąt wyników.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Asklepios to sieć szpitali w Rzeszowie i Sędziszowie. Wykonujemy takie usługi jak: ginekologia, medycyna sportowa, laryngologia czy badanie USG. Nasi lekarze posiadają niezbędne kwalifikacje oraz posiadają długi staż pracy. Posiadamy liczne wyróżnienia i certyfikat ISO 9001. Od 1999r. do 2008r. wykonaliśmy 17 070 zabiegów operacyjnych z różnych specjalności.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

3. Unodent

Przychodnia Stomatologiczna Unodent - protetyka, ortodoncja i stomatologia w Gliwicach. Polecamy, zobacz więcej na naszej stronie - kliknij i sprawdź. Wybielanie i piaskowanie zębów, leczenie kanałowe, endodoncja, licówki, naprawa protez zębowych. Lekarz protetyk, ortodonta i stomatolog zaprasza - dentysta Gliwice. Renata Martini-Dziekan, Helena Fligier, Marta Łukaszuk. Pracownia protetyczna i gabinety stomatologiczne Śląsk - Lekarze stomatolodzy i lekarz ortodonta zapraszają.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Coraz więcej par ma problemy z poczęciem dziecka, co ma związek między innymi z rozwojem cywilizacji, a także faktem, że często czeka się z decyzją o dziecku, a w późniejszym wieku kobietom trudniej jest zajść w ciążę. W każdym z takich przypadków pomóc może wizyta w centrum leczenia niepłodności Parens, w którym można poddać się przede wszystkim zabiegowi in vitro.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Specjalistyczny Gabinet Lekarski Mariusza Birnaumba. Jestem ginekologiem - położnikiem z drugim stopniem specjalizacji. Oferuję wszechstronną opiekę nad zdrowiem każdej Kobiety. Gabinet znajduje się w Ustce. Współpracuję również z oddziałem ginekologiczno- położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. Zapraszam do siebie Pacjentki nie tylko na rutynowe, tak ważne dla ich zdrowia badania, ale również na bardziej specjalistyczne analizy. Wykonuję testy określające prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi oraz jajnika, a również te wykrywające wirusa HPV. Oferuję także szczepienia pomagające się przed tym wirusem chronić. Zapraszam do odwiedzin na mojej stronie internetowej, gdzie można zapoznać się bliżej z całością propozycji i gabinetem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna