Katalog Stron WWW

 
 

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI lekarz ginekolog

Opis SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI lekarz ginekolog Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Specjalistyczny Gabinet Lekarski Mariusza Birnaumba. Jestem ginekologiem - położnikiem z drugim stopniem specjalizacji. Oferuję wszechstronną opiekę nad zdrowiem każdej Kobiety. Gabinet znajduje się w Ustce. Współpracuję również z oddziałem ginekologiczno- położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. Zapraszam do siebie Pacjentki nie tylko na rutynowe, tak ważne dla ich zdrowia badania, ale również na bardziej specjalistyczne analizy. Wykonuję testy określające prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi oraz jajnika, a również te wykrywające wirusa HPV. Oferuję także szczepienia pomagające się przed tym wirusem chronić. Zapraszam do odwiedzin na mojej stronie internetowej, gdzie można zapoznać się bliżej z całością propozycji i gabinetem.
Url http://www.ginekolog.ustka.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe ginekolog   lekarz ginekolog   prowadzenie ciąży   gabinet ginekologiczny   usługi ginekologiczne   badania profilaktyczne
Data dodania Jun 10, 2013
ID linku 15431
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Niepłodność jest bezustannie znaczącą chorobą, na którą chorują miliony osób. W następstwie tego zaistniała Gravita - nowatorska klinika niepłodności, parająca się badaniem oraz kurowaniem bezpłodności. Gwarantujemy biegłą ekipę oraz w pełni bezpieczne operacje in vitro i inseminacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Niepłodność to choroba, które jest cierpieniem dużej ilości ludzi. Na szczęście funkcjonują nowoczesne sposoby zmaganie się z tym problemem. Są to na przykład zapłodnienia metodą in vitro albo inseminacja. Tego typu zabiegi oferują kliniki niepłodności – w tym Gravita, która oferuje zarówno diagnozowanie, jak i leczenie niepłodności. Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Jeśli szukasz stomatologa w Lublinie to dobrze trafiłeś! Zapraszamy na stronę internetową gabinetu lek. stom. Alicji Siejki. Oferujemy leczenie zachowawcze, leczenie w znieczuleniu, scaling, profilaktykę fluorową, stomatologie dziecięcą. Mamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatami również w pracy z dziećmi i młodzieżą. Przyjdź do naszego gabinetu i raz na zawsze pozbądź się problemów z zębami.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Doświadczony stomatolog, protetyk oraz dentysta Łomianki (mazowieckie) - DentiHome. Płna Stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca i chirurgia stomatologiczna. Gabinet stomatologiczny oferuje bezbolesne leczenie zębów, pełna protetyka, wybielanie zębów i implanty - Łomianki, Warszawa. Periodontolog i stomatolog dziecięcy zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty - Anna Stangiewicz.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie. Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie. Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie. Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie. Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie. Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie. Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Gabinet medyczny pediatry Jadwigi Czechowskiej świadczy opiekę medyczną niemowlętom, dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym. W obszar usług medycznych gabinetu, poza diagnozą oraz leczeniem chorób, wykonywane są tu także szczepienia przeciw grypie, przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby, odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych oraz testy alergiczne na alergie wziewne oraz pokarmowe. W gabinecie mieści się rozmaity sprzęt medyczny, w tym laryngologiczny pozwalający na przeprowadzenie badań oraz płukanie uszu. Doktor Jadwiga Czechowska proponuje także wizyty w domu pacjenta, w tym nagłą pomoc w nocy i konsultacje w zakresie prawidłowej pielęgnacji dzieci. Szczegółowe informacje dostępne po kontakcie telefonicznym i na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze