Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Rachunkowe DUET s.c. - profesjonalny księgowy - Wrocław

Opis Biuro Rachunkowe DUET s.c. - profesjonalny księgowy - Wrocław Sumienność, realizowanie usług w wytyczonych wcześniej datach, niezmiernie atrakcyjne ceny. Wszystkie te określenia w stu procentach charakteryzują nasze biuro rachunkowe. Działamy we Wrocławiu od paru lat. Zajmujemy się wykonywaniem usług związanych z księgowością oraz realizowaniem usług kadrowo- płacowych. Pomagamy też w wybraniu najkorzystniejszych form działalności, opodatkowania itp. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Cieszymy się, że klienci ufają nam oraz powierzają nam obsługę księgową swoich firm, która przynosi im wymierne korzyści.
Url http://ksiegowa.wroclaw.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowa   księgowy   księgowość   Wrocław   Wroclaw
Data dodania Jun 17, 2013
ID linku 15457
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Oferujące najwyższy standard usług, biuro rachunkowe Rusek Kielce, wyróżnione zostało przez Stowarzyszenie Podatników za tworzenie zachęcających relacji między doradcą podatkowym a klientem i podnoszenie świadomości podatkowej podmiotów gospodarczych, w czego efekcie jest gwarantem skutecznej współpracy oraz najwyższej jakości i profesjonalizmu. Usługi księgowe na terenie miasta Kielce, oferowane przez specjalistów w tej branży, uzupełniane są przez doradztwo podatkowe i prawne, oraz doradztwo w prawie pracy. Specjaliści od prawa pracy prowadzą także szkolenia bhp na terenie miasta Kielce.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > BHP
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
W sprzedaży firmy FIDI znajdziemy takie narzędzia pneumatyczne jak nitownice Lobster a także szereg elementów do nitowania: nity w tym nity drążone. Dostępne dla klienta są także nitonakrętki oraz elemnty wciskane PEM. FIDI Sp. z o.o. połączyło w swojej działalności wieloletnie doświadczenie z rynku pod nazwą FAR Polska Sp. z o.o. oraz owocną współpracę przede wszystkim z włoską firmą FAR S.r.l.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Wszystkim osobom polecamy naszą stronę internetową, na której można dowiedzieć się bardzo wiele różnorodnych ciekawostek dotyczących vat-7. Z pewnością nie zabraknie u nas najważniejszych informacji dotyczących vat-7, dzięki czemu na pewno na bieżąco będziecie z wszystkimi informacjami dotyczącymi tego typu dokumentów. U nas znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące vat-7. Sprawdzicie, co grozi za niezłożenie vat-7 oraz w jakim terminie należy składać tego typu deklaracje. Zachęcamy do skorzystania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Zajmujemy się kompleksową obsługą małych i średnich firm z kapitałem polskim oraz zagranicznym. Głównym naszym mottem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi Przedsiębiorcy tak aby mógł cały swój czas i energię poświęcić na rozwój własnego Biznesu a nie na sprawy administracyjne, kontakty z Urzędami Państwowymi czy zbędną biurokrację.

W celu zapewnienia na najwyższym poziomie obsługi Państwa Firmy i zadowolenia z Nas wszystkie trudne przypadki konsultujemy z kancelariami adwokackimi wyspecjalizowanymi w zakresie prawa gospodarczego, prawa bankowego a także biegły rewident w razie konieczności przeanalizuje wyniki finansowe każdego podmiotu gospodarczego.

Współpracujemy z wysoce wykwalifikowaną kadrą o długoletnim stażu pracy ściśle wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach, ciągle szkolących się aby być ciągle przygotowanym do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań zleconych przez Państwa.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Biznes Ekonomia
W Olsztynie od 1996 roku funkcjonuje Biuro rachunkowe Renaty Sosak, które specjalizuje się w usługach księgowych dla mniejszych oraz większych przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów, ewidencji podatkowej, ryczałtu, rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS. Oferujemy też pomoc w zakresie administracji kadr oraz płac. Swoją ofertę kierujemy dla klientów rozpoczynających działalność i chcących uzyskać poradę w zakresie jej przekształcenia bądź likwidacji, także przedsiębiorstw jednoosobowych, spółek osobowych, handlowych oraz stowarzyszeń. Wiedza i duże doświadczenie to wyróżniające nas atuty, wpływające na poziom obsługi. Dzięki współpracy z naszym biurem, zyskują Państwo czas oraz mogą skoncentrować się na rozwijaniu przedsiębiorstwa. Zapraszamy na stronę internetową, na której znajduje się więcej informacji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe