Katalog Stron WWW

 
 

ZAKŁAD DEZYNFEKCJ DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI

Opis ZAKŁAD DEZYNFEKCJ DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI Zakład dezynfekcji dezynsekcji i deratyzacji prowadzi swoją działalność na terenie województwa opolskiego od wielu lat. Efektywnie dba o najwyższą jakość proponowanych usług, dzięki czemu posiada na swoim koncie dużo pozytywnych referencji oraz dużą grupę usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Swoją działalność opiera na umiejętnościach popartych wiedzą z obszaru biologii i chemii. Doświadczony personel zakładu dokłada wszystkich starań, tak aby jak najskuteczniej rozwiązać problem. Bogata wiedza oraz wieloletnia praktyka umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie przy utrzymaniu atrakcyjnej ceny. Specjalizacją zakładu jest dezynfekcja czyli skuteczne usuwanie grzybów, pleśni, przykrych zapachów, dezynsekcja czyli likwidacja szkodliwych owadów, jak też deratyzacja czyli walka z gryzoniami. Więcej dokładnych informacji można odszukać na stronie internetowej.
Url http://www.insekt.opole.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe dezynfekcja   dezynsekcja   deratyzacja   odkomarzanie   niszczenie owadów   zwalczanie insektów   usuwanie gniazd os   usuwanie gniazd szerszeni
Data dodania Jun 21, 2013
ID linku 15523
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Firma Olejnik specjalizuje się w automatycznych regałach magazynowych. W ofercie firmy można znaleźć różnego rodzaju przenośniki, regały i wygrodzenia siatkowe. Specjaliści wykonują wariantowe projekty, zajmują się montażem, a także prowadzą serwis i przeglądy. Fachowcy służą pomocą w wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do skorzystania z usług!
Kategoria:   Firmy wg branż
Firma powstała w 1996 roku. Celem firmy jest dostarczenie usług najwyższej jakości. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży kamer termowizyjnych oraz wystawia świadectwa energetyczne. Posiadamy długoletnie doświadczenie co przyczynia się do świadczenia usług na wysokim poziomie. Oferujemy usługi projektowania, wykonawstwa i serwisu sieci i urządzeń teleinformatycznych, telekomunikacyjnych energetycznych oraz automatyki budynkowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
W dzisiejszych czasach biorąc pod uwagę rozwój technologiczny, pojawianie się coraz to nowszego sprzętu elektronicznego, zderzamy się z ogromnym problemem - śmieci elektroniczne. Goniąc za nowinkami technicznymi kupujemy coraz to nowsze sprzęty zapominając o posiadanych starych modelach.

Bardzo często pozostajemy z problemem. Co zrobić z naszą starą telewizorem?.

Skupujemy, utylizujemy, transportujemy automaty do wydawania, sprzęt audiowizualny, sprzęt oświetleniowy, sprzęt rekreacyjny i sportowy, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny, zabawki elektryczne, elektronarzędzia, AGD i RTV, przyrządy do nadzoru i kontroli, wyroby medyczne z wyjątkiem wszystkich wszczepialnych i skażonych produktów.

Elektrorecykling to nasza pasja.
Kategoria:   Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Komputery > Serwis komputerowy
Sąd Rejonowy w Nowym Targu to jednostka organizacyjna Skarbu Państwa, jaka funkcjonuje w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Nowym Sączu. W Sądzie zostały utworzone następujące Wydziały: Cywilny, Karny, Rodzinny i Nieletnich, Pracy, Ksiąg Wieczystych, a także Odział Administracyjny i Sekcja Finansowa. Przy Sądzie działają również komornicy. Sąd Rejonowy w Nowym Targu urzęduje w dni robocze, w poniedziałki w godzinach 9:00-18:00 i od wtorku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. Interesanci mogą uzyskać dodatkowe informacje w sekretariatach poszczególnych wydziałów oraz w Punkcie Informacyjnym Krajowego Rejestru Karnego. Na stronie internetowej znalazło się więcej szczegółów o funkcjonowaniu Sądu, opłatach, umieszczono tam również dane kontaktowe oraz aktualności.
Kategoria:   Firmy wg branż
Parking "AIR-PARK" - Parking Lotnisko Modlin zaprasza do skorzystania z oferty korzystnych cenowo i strzeżonych miejsc parkingowych dla wszystkich, którzy w niedługim czasie wylatują z portu lotniczego Warszawa-Modlin.
Zapewniamy:

- transport z i na lotnisko klimatyzowanymi vanami w cenie wynajęcia miejsca postojowego,
- najwyższa jakość usług,
- konkurencyjne ceny

Jeśli nie chcesz myśleć co się dzieje z Twoim samochodem podczas Twojej nieobecności to zostaw auto u nas.
Kategoria:   Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje