Katalog Stron WWW

 
 

Perfekt - remonty i wykończenia - Wrocław - remont, malowanie, tynki, glazura, elektryka

Opis Perfekt - remonty i wykończenia - Wrocław - remont, malowanie, tynki, glazura, elektryka Firma Perfekt oferuje : kompleksowe remonty mieszkań, wykończenia mieszkań, remont biura, wykończenie domu, wykończenie mieszkania, remont łazienki. Oferta obejmuje: malowanie, tapetowanie, tynki, gładzie, glazura, terakota, podłogi, sufity podwieszane, ścianki działowe, montaż armatury sanitarnej, elektryka, instalacje wodno-kanalizacyjne i inne. Perfekt - Usługi remontowe i wykończeniowe - tanio, solidnie, terminowo.
Url http://www.perfekt.wroc.pl
Kategoria Budownictwo
Słowa kluczowe remont   remonty   wrocław   wykończenia
Data dodania Feb 8, 2009
ID linku 156
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

W ofercie firmy Geopartner znajdą Państwo szeroki zakres usług geodezyjnych. Przeprowadzamy: transfery danych geodezyjnych między różnymi programami oraz bazami danych, wdrażanie wielofunkcyjnych systemów do prowadzenia EGiB: EWID2000, TurboEWID, pomiary i obliczenia kontrolne, tworzenie opracowań lub modeli 3D (NMT), podziały, rozgraniczenia i wznawianie granic nieruchomości, administrowanie plus serwis baz danych EGBiL i inne. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, wobec tego angażujemy wyłącznie doznanych pracowników, którzy bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz zdolności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądż też osobistego. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo JASBRUK z Płocka. Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej. Pracujemy na materiałach takich firm jak Semmelrock, Polbruk, Budokrusz, Jadar, Libet. Istnieje również możliwość dostarczenia nam własnych towarów. Oferujemy Państwu przygotowanie terenu pod kostkę brukową, korytowanie, utwardzanie i równanie gruntu. Z kostki brukowej uzyskujemy drogi, place, parkingi, chodniki, posesje prywatne, tarasy, schody, podjazdy do garaży oraz wiele innych. Gwarantujemy bezpłatną wycenę prac oraz projekt. Nasze usługi objęte są 3 letnią gwarancją! Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Szczegółowe wiadomości o firmie znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Nasza firma Parysz-Projekt zajmuje się tworzeniem komletnej dokumentacji budowlanej w zakresie tworzenia konstrukcji budowlanych, niewątpliwie jesteśmy w stanie przygotować każdą dokumentację na wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane, warsztatowe oraz wykonawcze. Współpracujemy z doświadczonymi wieloletnimi inżynierami w zakresie wykonywania konstrukcji budowlanych na terenie Polski i zagranicy. Również my sami braliśmy udział pośrednio, albo bezpośrednio w projektowaniu różnych konstrukcji budowlanych na terenie kraju i zagranicy, co pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie. Przy sporządzaniu projektów korzystamy z nowoczesnego oprogramowania. W przypadku obliczeń statyczno ? wytrzymałościowych: Autodesk Robot Structural Analysis + własne arkusze obliczeniowe. W przypadku dokumentacji rysunkowej: AutoCAD 2010, Autodesk Revit Structural 2010, AutoCAD Structural Detailing.
Nasza działalność gospodarcza jest prowadzona na terenie całej Polski, ale w szczególności na terenie województwa dolnośląskiego.
Kategoria:   Budownictwo
Zachęcamy do zaciekawienia się ofertą przygotowaną przez Zakład Usług Budowlanych Dębowski. Nasza firma zaistniała w 1988 roku w Oświęcimiu. Specjalizujemy się w pracach brukarskich, drogowych oraz odwodnieniowych. Nasze usługi wykonujemy na obszarze gminy Oświęcim, Kęty, Wilamowice i Porąbka. Potwierdzeniem naszej solidności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. W celu omówienia detalów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się pełna oferta oraz więcej informacji.
Kategoria:   Budownictwo
Firma „Geodezja” Robert Zagała, która na rynku istnieje już od 2007 roku, swoją bogatą ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak też firm. Wśród oferowanych przez nią usług znaleźć można miedzy innymi: tyczenia i inwentaryzacje urządzeń podziemnych, naziemnych i nadziemnych, opracowanie przestrzennych modeli ukształtowania terenu, a także transformację map z cyfrowych na analogowe i wszelkie specjalistyczne prace geodezyjne i kartograficzne. Prócz tego firma „Geodezja” świadczy także profesjonalne usługi konsultacyjne, a wszystko to na najwyższym poziomie. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie zamówienia realizowane są terminowo i drobiazgowo, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu, że w firmie pracują jedynie wysoce wyspecjalizowani geodeci i kartografowie, macie Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Wszelki dostarczane do klientów informacje przekazywane są w formie cyfrowej, co sprzyja lepszej efektywności. Wszelkie niezbędne informacje na stronie www.i-geodezja.pl.
Kategoria:   Budownictwo
Firmy wg branż > Firmy budowlane