Katalog Stron WWW

 
 

BioMech - zgarniacze

Opis BioMech - zgarniacze Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Biomech z siedzibą w miejscowości Rudka. Specjalizujemy się w produkcji biologicznych oczyszczalni ścieków i sprzedaży wyrobów hutniczych. przeprowadzamy modernizacje a także remont już istniejących oczyszczalni ścieków rodzaju Bioblok do nowych wymogów. Sprzedajemy najwyższej klasy wytwory hutnicze, elementy złączne lub instalacyjne pokrycia dachowe. Gwarantujemy wsparcie doświadczonych specjalistów plus terminowe realizacje projektów. Zapewniamy specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednie certyfikaty i wymogi do przeprowadzania prac. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Kompletna propozycja przedsiębiorstwa zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Url http://www.biomechhutnictwo.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe oczyszczalnie ścieków   kraty koszowe   kraty szczelinowe   stacja higienizacji   zgarniacze   mieszadła   osadniki   pompowanie ścieków   ekologiczne oczyszczalnie
Data dodania Jul 12, 2013
ID linku 15669
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Regeneracja Posadzek jest firmą zajmującą się polerwowaniem, czyszczeniem, szlifowaniem i konserwacją posadzek betonowych. Specjaliści dokładnie i rzetelnie wykonują swoją pracę. Wyróżniają się profesjonalizmem i terminowością. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do pielęgnacji podłóg, efekty są zauważalne od razu, a dodatkowo obniżają koszt późniejszej konserwacji.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Maszyny
Nowoczesna myjnia automatyczna z systemem dozowania mikroproszku. Jest to jednostanowiskowa myjnia bezdotykowa nie wymagająca pozwolenia na budowę. Myjnia zbudowana z najlepszych podzespołów, wyprodukowana przez niemiecką firmę EHRLE - lidera na rynku samoobsługowych myjni bezdotykowych, która posiada w Polsce ponad 1100 stanowisk mycia. Smart Wash to najlepsze urządzenie myjące do małych miejscowości, przy stacjach benzynowych, marketach, stacjach kontroli pojazdów, serwisach ogumienia. Smart Was to myjnia dla Ciebie, którą możesz mieć już teraz u siebie. Zainwestuj w mycie bezdotykowe - tanio, szybko, bezpiecznie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Proponujemy czyszczenie dywanów, wykładzin, materacy i tapicerki w Warszawie i okolicach. Usługi wykonujemy przy użyciu sprzętu firmy Kirby i środków czyszczących wysokiej jakości. Umawiamy się o wygodnej dla Państwa porze - także wieczorem i w weekend.

Trzepanie dywanów i wykładzin - usuwa sierść, kurz, alergeny i roztocza bez konieczności zwijania dywanu i bez kurzenia w domu.
Pranie dywanów i wykładzin - usuwa brud i plamy oraz odświeża. Aby efekt był jak najlepszy, każde pranie poprzedzone jest trzepaniem. Do prania użwana jest aktywna piana, która tylko lekko moczy dywan i umożliwia jego szybkie wyschnięcie.
Trzepanie materacy - usuwa alergeny do 30 cm w głąb materaca.
Trzepanie i pranie tapicerki - czyści nawet najbardziej niedostępne miejsca.

Zapraszamy:
Warszawa, Pruszków, Nadarzyn, Raszyn, Janki, Piaseczno, Magdalenka, Lesznowola, Piastów, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki - dojazd bezpłatny. Przy dłuższym dojeździe cena do uzgodnienia.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma Rymed z Zielonej Góry zajmuje się odbiorem, transportem i utylizacją odpadów na terenie województw lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz zachodniopomorskiego jak również na życzenie odbierze odpady w dowolnym miejscu w kraju.
Rymed Wiesiołów to firma, która dba o bezpieczeństwo i jakość swoich usług.
Oferujemy odbiór odpadów medycznych, odpadów weterynaryjnych, odpadów niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych i innych. Firma Rymed zapewnia Państwu dobrze wykształconą i przeszkoloną kadrę . Odbieramy odpady takie jak Odpady medyczne i odpady weterynaryjne, Odpady niebezpieczne i odpady przemysłowe, Przeterminowane środki spożywcze i odpady pokonsumpcyjne i wiele innych. W ofercie również produkcja paliwa alternatywnego. Dopilnujemy, by Państwa odpady znalazły się we właściwych pojemnikach, workach, kontenerach zanim je odbierzemy. Zapraszamy do kontaktu z nami
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Biznes Ekonomia
Każdego dnia posprzątane czyste biuro, przygotowane do kolejnego dnia pracy przez firmę sprzątającą Marcusmp. Kompleksowe sprzątanie biur jest jej specjalnością, od wielu lat współpracuje na stałe z wieloma znaczącymi korporacjami, kancelariami, i innymi podmiotami gospodarczymi. Jest to niewątpliwie duży atut firm, które mogą udokumentować w ten sposób swoją renomę na rynku warszawskim. Z chwilą potrzeby posprzątania jednorazowego czy regularnego sprzątania polecamy kontakt z firmą htpp: //www.marcusmp.pl / Oprócz standardowej oferty posiadają szereg dodatkowych usług specjalistycznych, jakich można potrzebować jak: pranie wykładzin czy mycie okien. Dla stałych kontrahentów oferowane są atrakcyjne rabaty. Prócz wyżej wymienionych zalet posiadają również szereg ułatwień dla biur, regularne dostawy na miejsce środków czystości po najlepszych cenach z dostawą gratis. To bardzo ciekawa oferta, wypróbuj raz i przekonaj się sam.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe