Katalog Stron WWW

 
 

GINEKOLOG E.BABIŃSKA-SZMIDT cytologia

Opis GINEKOLOG E.BABIŃSKA-SZMIDT cytologia Witam! Nazywam się Ewa Babińska-Schmidt i jestem doktorem nauk medycznych z zakresu ginekologii oraz położnictwa. Swoje usługi świadczę w gabinecie ginekologicznym w Łodzi. Specjalizuję się w diagnostyce oraz leczeniu schorzeń kobiecych, również tych, które potrzebują leczenia onkologicznego. W swoim gabinecie oferuję wykonanie cytologii, mammografii. Udzielam także rad ginekologicznych oraz wykonuję zabiegi. Pomagam w regulacji cyklu miesiączkowego oraz prowadzę ciąże moich Pacjentek. Mój gabinet czynny jest w poniedziałki i czwartki. Jeśli chcą Panie określić datę wizyty, proszę o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty. Więcej szczegółów o mojej pracy, umiejętnościach i informacje adresowe i kontaktowe znajdują się na mojej stronie internetowej.
Url http://www.ginekologpolozniklodz.pl/
Kategoria Zdrowie Uroda
Słowa kluczowe ginekolog   położnik   gabinet ginekologiczny   poradnia ginekologiczna   cytologia   badania ginekologiczne   porady ginekologiczne   prowadzenie ciąży
Data dodania Aug 13, 2013
ID linku 15895
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Zdrowa żywność Ekosezam: W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama produktów ekologicznych, dla wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść, jednocześnie dbając o zdrowie. Zdrowa żywność, którą Wam polecamy nie zawiera sztucznych barwników, środków smakowych, zapachowych ani konserwujących. W naszym sklepie dostępna jest zdrowa żywność dla całej rodziny, produkty są różnorodne, by tym samym zadowolić gusta każdego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zakupy Online > Zdrowa żywność
Wszelkie poważniejsze zranienia ciała, takie jak złamania, stłuczenia i cały ciąg znacznych urazów miękkich bezwzględnie należy skonsultować z medykiem. Nieraz zdarza się, że puchnąca i boląca kończyna górna jest na przykład raptem stłuczona, ale bez adekwatnie zrobionego zdjęcia rentgenowskiego i dobrego odczytania tego zdjęcia nie możemy sami podjąć takiej decyzji. Doktor Kosicki przyjmuje Pacjentów z wszelkimi problemami wymagającymi interwencji chirurgicznej. Najwygodniej zgłosić się do któregoś z dwóch gabinetów - w Dobrej lub w Policach, gdzie lekarz ma właściwy sprzęt i materiały aby od razu zaradzić problemowi. Jeśli jednak nie masz możliwości przybycia do gabinetu a szukasz pomocy, umów się na wizytę domową- doktor Kosicki udzieli Ci w takim przypadku wsparcia w Twoim mieszkaniu. Aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Firma CZM Cezal (Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal) jest spółką operującą na terenie całego kraju. Grupa kapitałowa Cezal jest od dłuższego czasu liderem na rynku zaopatrzenia placówek służby zdrowia w urządzenia medyczne, odzież medyczną, środki dezynfekujące, sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej, itd.

Struktura organizacyjna firmy Cezal oparta jest o centrale we Wrocławiu, z oddziałem w Krakowie, i spółkę zależną ?Centrowet-Cezal? w Poznaniu, z oddziałami w Słupsku i Gdańsku.

Zapraszamy na stronę hurtowni internetowej!
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Bodźców dla których palimy istnieje niezwykle dużo, lecz równie dużo powodów znajduje się ażeby nie palić. Stres jest obecny w życiu każdego człowieka. Stresujących momentów istnieje dużo. wystąpienie nieżytu nosa zwykle jest symptomem poważnego zainfekowania układu dróg oddechowych. Leczenie czerniaków to głównie ich usuwanie chirurgiczne z częścią zdrowej cery. Niedokrwistości można dzielić w zależności od szczebla, w jakim zaczyna brakować krwinek.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowe odżywianie się, dbanie o swoje ciało oraz prawidłowe zachowania wcale nie są nudne, chociaż niektórym tak właśnie się wydaje. Najważniejsze dla naszego organizmu jest jego odpowiednie nawodnienie, ponieważ jest on jak coral mine, z której ucieka woda im bardziej się starzejemy. Równie ważne jest oczyszczenie organizmu, które jednak nie odbywa się samodzielnie – trzeba mu pomóc, a w tym celu najlepiej jest stosować Colo Vada, preparat doskonale usuwający wszystkie zanieczyszczenia, toksyny oraz pasożyty.
Kategoria:   Zdrowie Uroda