Katalog Stron WWW

 
 

GINEKOLOG E.SZULIST zabiegi ginekologiczne

Opis GINEKOLOG E.SZULIST zabiegi ginekologiczne Gabinety ginekologiczne w Toruniu oraz Chełmży kierowane przez lek. med. spec. ginekolog - położnik Ewę Szulist dają Pacjentkom możność skorzystania z jednokrotnej konsultacji ginekologicznej bądź podjęcia ciągłego leczenia zaburzeń i schorzeń ze strony układu rozrodczego. Swoim Paniom oferuje prowadzenie ciąży, badania przedporodowe, w tym USG ciąży oraz opiekę w trakcie porodu i poporodową. Zajmuje się również leczeniem bezpłodności. Realizuje kontrolne badania ginekologiczne, w tym cytologię oraz ultrasonografię ginekologiczną. W gabinecie prowadzona jest również kuracja różnorodnych schorzeń żeńskich, takich jak erosio vera, nieprawidłowości w cyklu miesiączkowym, czy zakłócenia związane z menopauzą. Lek. Ewa Szulist przystosowuje indywidualne metody antykoncepcji mechanicznej i hormonalnej do potrzeb Pacjentek. Zapraszamy na witrynę www.
Url http://www.ginekologtorun.com
Kategoria Zdrowie Uroda
Słowa kluczowe ginekolog   gabinet ginekologiczny   położnik   zabiegi ginekologiczne   badania ginekologiczne   USG ginekologiczne   USG ciąży   prowadzenie ciąży   cytologia   leczenie niepłodności
Data dodania Aug 21, 2013
ID linku 15950
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Mikrodermabrazja diamentowa jest rodzajem peelingu kontrolowanego. Ta nowatorska technika opiera się na ścieraniu poszczególnych warstw naskórka z wykorzystaniem wiązki kryształków diamentu. Mikrodermabrazja robiona jest w większości profesjonalnych kosmetycznych. To metoda bezpieczna , która jest polecana dla każdego rodzaju skóry. Kontrolowany peeling odbywa się w kilku sesjach, dzięki czemu można uzyskać maksymalne rezultaty .
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Sklep internetowy skierowany do branży dentystycznej mocno zachęca do współpracy. Jeśli szukasz akcesorii protetycznych u nas możesz zakupić m.in.: narzędzia kanałowe i stomatologiczne, zęby akrylowe, akryl protetyczny jak i prawdopodobnie wszystko czego potrzebujesz jeżeli rzecz jasna jest to powiązane ze stomatologią. Zamówienia są wysyłane w bardzo prędkim czasie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
W gabinecie psychiatrycznym lek.med. Krystyny Ochwat świadczone są profesjonalne usługi diagnostyczne, terapeutyczne i medyczne na terenie Bydgoszczy i Inowrocławia. Branżą dr Ochwat jest terapia chandry, stanów lękowych, nerwowości natręctw, alkoholizmu, anoreksji, bulimii, schizofrenii i innych rodzajów zaburzeń psychicznych, a również organizacja sesji psychoterapeutycznych. W swojej działalności wykorzystuje ona najświeższe techniki oraz narzędzia diagnostyczne, jakie oferuje nowoczesna nauka. Zapewniana jest najwyższa jakość zaświadczanych usług i troskliwa piecza. Wszystkich zaciekawionych poznaniem szczegółowych informacji na temat działalności dr Krystyny Ochwat oraz jej oferty, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Strona Rawfoods jest skierowana między innymi do sklepów, pragnących zaopatrzyć się w produkty dla chorych na celiakie oraz wszystkich poszukujących zdrowej żywności. Troszcząc się o ziemię, oferują jedynie produkty, które są najbliższe naturze. Oprócz wzmiankowanych produktów publikują liczne materiały na temat diety surowej. Jeśli interesujecie się jednym z powyższych zagadnień, nie możecie pominąć rawfoods.pl we własnej lekturze.
Kategoria:   Zdrowie Uroda

5. Noni

Sok z tropikalnego owocu Noni działa nie tylko profilaktycznie, dobroczynnie wpływając na nastrój. Ten suplement diety może pomóc przede wszystkim w walce z poważnymi chorobami. Fachowcy w dziedzinie współczesnej medycyny naturalnej zbadali dokładnie ten środek i określili go jako totalną rewolucję. Ze świeczką szukać osoby, która stosując kurację, nie dostrzegła wspaniałych zalet soku z Noni. Ten suplement diety pomaga w walce z niejedną chorobą. Depresja, artretyzm, otyłość, choroby nerek, stwardnienie rozsiane, alergia, wylew, astma, nadciśnienie, choroba Parkinsona, cukrzyca, bezsenność a nawet nowotwory.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna