Katalog Stron WWW

 
 

ANDRZEJ WEBER prowadzenie księgowości

Opis ANDRZEJ WEBER prowadzenie księgowości Przedstawiamy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego. Nasza propozycja to usługi w zakresie: prowadzenia podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, prowadzenia ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, prowadzenia pełnej księgowości, rozliczania podatku VAT, kadr oraz płac, obsługi ZUS, przesądowej windykacji należności, pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej, przygotowywania rozliczeń rocznych, rozliczania dotacji unijnych oraz innych. Przeprowadzamy różnorodne rozliczenia i usługi kadrowo-płacowe. Reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Zobowiązania wykonywane są w określonym terminie. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej danych opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Url http://www.doradztwopodatkoweweber.pl/
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe biuro podatkowe   doradca podatkowy   usługi podatkowe   kancelaria podatkowa   prowadzenie księgowości   usługi księgowe   rozliczenia podatkowe
Data dodania Aug 29, 2013
ID linku 16038
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość

Prowadzisz firmę i nie angażujesz własnej księgowej? Potrzebujesz kogoś kto zajmie się kierowaniem akt osobowych Twoich pracowników? Dobrze trafiłeś! Kadra biura rachunkowego Libresco, znajdującego się w Warszawie, zrobią to za Ciebie. Proponujemy pełną obsługę księgową Twojej firmy, również prowadzoną przy użyciu programu Symfonia. Co więcej możemy za Ciebie wykonać listy płac, sporządzić deklaracje do US i ZUS, i prowadzić żądane prawem ewidencje pracownicze. Żeby oszczędzić Twój czas i nie mnożyć problemów, sami odbierzemy niezbędne dokumenty księgowe z siedziby Twojej jednostki. Rozliczymy dotacje unijne, poprowadzimy ewidencję zakupów i sprzedaży na potrzeby podatku od towarów i usług. Zapraszamy na naszą stronę, która dostarczy więcej informacji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Szukasz programu, dzięki któremu wystawianie rachunków stanie się dziecinnie prostym zajęciem? Chcesz, by wzór rachunku, który jest charakterystyczny dla rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności, zawsze był pod ręką? Jeśli tak to koniecznie odwiedź stronę www.poRachunek.pl.
Znajdziesz na niej niepowtarzalny program, który nie tylko ułatwi Ci codzienne wystawianie rachunków, lecz który również stanie się aplikacją wspomagającą zarządzanie Twoją firmą. Dzięki programowi wszystkie dane, dotyczące kontrahentów i zawieranych z nimi transakcji, zawsze będziesz miał pod ręką. Wystarczy wejść na stronę www.poRachunek.pl i gotowe!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Przedstawiamy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego. Nasza propozycja to usługi w zakresie: prowadzenia podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, prowadzenia ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, prowadzenia pełnej księgowości, rozliczania podatku VAT, kadr oraz płac, obsługi ZUS, przesądowej windykacji należności, pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej, przygotowywania rozliczeń rocznych, rozliczania dotacji unijnych oraz innych. Przeprowadzamy różnorodne rozliczenia i usługi kadrowo-płacowe. Reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Zobowiązania wykonywane są w określonym terminie. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej danych opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Taxmed świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę finansową i księgową firm jak także klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą. Księgowość Warszawa to w szczególności obsługa ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych jak także rejestracja firm w ZUS-ie, obsługa kadrowo-płacowa i wiele innych. Biuro rachunkowe Warszawa jest dynamicznie rozwijają się firmą księgową, używającą w codziennej pracy profesjonalne narzędzia finansowe. Taxmed świadczy ponadto usługi dla klientów prywatnych w kwestii rozliczeń podatkowych. Wszystkich zainteresowanych propozycją zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro rachunkowo-podatkowe w miejscowości Bielsko-Białej świadczące zadania skarbowe dla podmiotów gospodarczych oraz, a także osób posiadających firmę. Obowiązki biura rachunkowego to np.: księgi, "książka", rozliczenia z Vatu, rozliczenia CIT, kadry.

Kancelaria kierowane jest przez doświadczoną i wyuczoną grupę ludzi, za sprawą czego mają Państwo zapewnione bezpieczeństwo prowadzenia rachunkowości. Następnym atutem biura rachunkowe w Bielsku jest możność dojazdu do Ciebie, w skutek czego jest okazja żeby zachować czas oraz spore pieniądze.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Consulting