Katalog Stron WWW

 
 

ANDRZEJ WEBER prowadzenie księgowości

Opis ANDRZEJ WEBER prowadzenie księgowości Przedstawiamy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego. Nasza propozycja to usługi w zakresie: prowadzenia podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, prowadzenia ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, prowadzenia pełnej księgowości, rozliczania podatku VAT, kadr oraz płac, obsługi ZUS, przesądowej windykacji należności, pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej, przygotowywania rozliczeń rocznych, rozliczania dotacji unijnych oraz innych. Przeprowadzamy różnorodne rozliczenia i usługi kadrowo-płacowe. Reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Zobowiązania wykonywane są w określonym terminie. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej danych opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Url http://www.doradztwopodatkoweweber.pl/
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe biuro podatkowe   doradca podatkowy   usługi podatkowe   kancelaria podatkowa   prowadzenie księgowości   usługi księgowe   rozliczenia podatkowe
Data dodania Aug 29, 2013
ID linku 16038
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość

Biuro Jesiołowscy to bardzo doświadczone biuro rachunkowe, które zajmuje się doradztwem prawnym i podatkowym. Swoją ofertę biuro te kieruje głównie do właścicieli firm, którzy chcą mieć dobrze zarządzane zaplecze finansowe swojej firmy. W zakresie kompetencji wspomnianego biura jest: dokonywanie analiz skutków podatkowych transakcji, reprezentowanie Klienta przed różnymi organami podatkowymi oraz doradztwo w zakresie prowadzenia spółek i przeistaczania się w nie. Pozostałe kompetencje znajdziemy na stronie jesiolowscyprawo.com.pl. Serdecznie zachęcamy do wizyty na tej stronie jak i do współpracy z biurem Jesiołowscy. Tylko dzięki takiej współpracy możesz liczyć na stabilność prawną, podatkową i finansową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Twojepodatki.net - biuro rachunkowe Kraków. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zakres naszej działalności to między innymi: usługi rachunkowe Kraków, doradztwo podatkowe Kraków, zeznania podatkowe Kraków, rachunkowość firm Kraków, rachunkowość Kraków, rozliczanie płac Kraków, obsługa kadrowo-płacowa Kraków. Zachęcamy do analizy Państwa potrzeb, którym postaramy się sprostać na miarę naszych możliwości i umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Stosując odpowiednie połączenie wiedzy z różnych dziedzin oraz nieustannemu powiększaniu zakresu usług, Grupa Doradców Podatkowych ?Tempore? prowadzi pełną obsługę projektów.

Jako dostawca i konsultant szybko odpowiada na potrzeby Klientów, popierając ich w podejmowaniu bieżących decyzji. Dzięki czynnościom całkowicie zgodnym z regulacjami krajowego oraz unijnego prawa podatkowego, prowadzi usługi na zamówienie nie tylko krajowych, ale również międzynarodowych koncernów.

Oferta Tempore to:

- Usługi księgowe
- Usługi podatkowe
- Usługi kadrowo płacowe
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Biuro rachunkowe Sigma, ma swoje odziały w Szczecinie, Dobiegniewie i Strzelcach Krajeńskich. Zajmujemy się obsługą różnych firm, także jednoosobowych oraz spółek handlowych i cywilnych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów oraz rozchodów, przychodu ewidencjonowanego, handlowe księgi rachunkowe, ewidencje i rozliczenia VAT oraz sporządzamy analizy finansowe i sprawozdania finansowe, wymagane przez US i pozostałe Urzędy, a także inne usługi. Ponadto prowadzimy obsługę i doradztwo w zakresie kadr oraz płac. Zajmujemy się pisaniem odwołań oraz podań do różnego rodzaju urzędów i sądów, a także odpowiedzi na pozwy. Bezpłatnie dojeżdżamy i odbieramy dokumenty bezpośrednio od swoich Klientów. Współpracujemy z firmami na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Szczegółowe informacje na temat usług oraz cen na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kognitariat zapewnia usługi doradztwa podatkowo-finansowego od początku lat 90. Księgowość prowadzona jest przez nas naprawdę rzetelnie, zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami. Rachunkowość i niuanse podatkowe są dla nas nie tylko pracą, ale i hobby. Nasze biuro księgowe mieści się w dzielnicy Warszawa-Śródmieście. Usługi obejmują: doradztwo podatkowe, reprezentowanie Klienta w US i ZUS, usługi rachunkowe w szerokim wymiarze: pełna księgowość (kh), mała księgowość (kpir) oraz ryczałt ewidencjonowany, budowanie analiz finansowo-księgowych i sprawozdawczych, kwestie płacowe, kadrowe i BHP, pisanie biznes planów. Sprawdź - rzetelna księgowość Warszawa!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość