Katalog Stron WWW

 
 

Druki szkolne | Firma Poligraficzno - Introligatorska UDZIAŁOWIEC

Opis Druki szkolne | Firma Poligraficzno - Introligatorska UDZIAŁOWIEC Firma Poligraficzno - Introligatorska UDZIAŁOWIEC rozpoczęła swoją działalność już 20 lat temu. Firma dość szybko zdobyła uznanie na rynku poligraficznym, ponieważ oferuje jakościowe , a oprócz tego bardzo rzetelne usługi. Firma ma szerokie wiedzę praktyczną, z tych powodów obecnie współpracuje z kilkoma znanymi partnerami. Oferta firmy jest bardzo bogata i szeroka, zaś jej usługi , a dodatkowo produkty cechują się doskonałą jakością.
Url http://www.udzialowiec.com.pl
Kategoria Firmy wg branż > Drukarnie
Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe druki dla szkół   dzienniki szkolne   świadectwa szkolne
Data dodania Sep 5, 2013
ID linku 16096
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Drukarnie

Mieszcząca się w Gdańsku, w województwie pomorskim firma Arpi oferuje usługi reklamowe, w zakresie przeprowadzania projektów graficznych, cięcia ploterowego i drukowania wielkoformatowego. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i współczesnemu wyposażeniu tworzymy fachowe banery, tablice i plakaty reklamowe, siatki mesh, flagi, citylighty, flagi, grafiki oraz napisy samoprzylepne, pieczątki, etykiety, wizytówki, ulotki, foldery, zaproszenia oraz katalogi. Zajmujemy się fachowymi reklamami na samochodach, jachtach i statkach, a także witrynach oraz oknach. Wszelkie zamówienia są wykonywane profesjonalnie, a każdy Klient może liczyć na serdeczną i kompetentną obsługę, a także praktyczne wskazówki. Szczegóły na temat zleceń omawiamy telefonicznie, mailowo albo osobiście w siedzibie naszej firmy. Inne wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
Popularyzowana firma Drukarnia G.C. oferuje kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie związane z innowacyjną techniką druku. W propozycji drukarni znajduje się druk offsetowy- wizytówki,koperty, sitodruk - koszulki, bluzy, torby reklamowe oraz usługi introligatorskie takie jak: falcowanie, bigowanie. Dodatkowo w ofercie znajdują się bannery reklamowe, oklejanie samochodów, druk wielkoformatowy i wiele innych. Szczegółowa propozycja drukarni wspólnie z cennikiem usług, umieszczone są na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
Strona drukarni internetowej realizująca usługi w kwestii druku materiałów reklamowych w zakresie mniejszych i średnich nakładów. Drukarnia oferuje takie produkty jak: wizytówki, ulotki, teczki ofertowe, druk arkuszowy, wydruki na płótnie, karty restauracyjne, druki personalizowane zaproszenia, dyplomy jak również usługi drukowania zdjęć. Drukarnia wykorzystuje najnowsze technologie druku, co pozwala realizować zamówienia w przeciągu 1 doby. Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość usług.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie

4. GCG

Firma Gcg działająca od 2006 roku, zajmuje się wytworem opakowań. Są to przede wszystkim, różnego rodzaju koperty. Począwszy od kopert kartonowych, skończywszy na kopertach bezpiecznych. W asortymencie firmy znajdują się też takie, które posiadają specjalną wewnętrzną warstwę z folii bąbelkowej – tzw. koperty bąbelkowe. Dla pewności, że przesyłka zostanie dostarczona w nienaruszonym stanie, firma oferuje koperty kurierskie oraz bezpieczne. W celu zabezpieczeń przed warunkami atmosferycznymi, szczególnie deszczem, oferowane są również koperty foliowe samoprzylepne. Oprócz kopert, w ofercie odnaleźć można specjalne opakowania na żywność, opakowania z nadrukiem reklamowym, czy papier samoprzylepny. Wszystkie opakowania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, tak by w zupełności spełniały oczekiwania klientów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
Prezentujemy Państwu innowacyjne usługi 3d, z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Mamy profesjonalną sprzęt, bez którego niełatwo sobie wyobrazić jakiekolwiek działanie. Nasze modele sprawdzą się w każdej branży, czy to marketing, czy to produkcja, głównie na każdym kroku tam, gdzie przyszłościowe techniki są potrzebne. W mojej spisie produktów/usług znajdą Wy szereg dodatkowych procedur, których nie ma u konkurencji. Wszelkie dane są dostępne na stronie http://rapidcrafting.com/. Zachęcamy do skorzystania z oferty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie