Katalog Stron WWW

 
 

Druki szkolne | Firma Poligraficzno - Introligatorska UDZIAŁOWIEC

Opis Druki szkolne | Firma Poligraficzno - Introligatorska UDZIAŁOWIEC Firma Poligraficzno - Introligatorska UDZIAŁOWIEC rozpoczęła swoją działalność już 20 lat temu. Firma dość szybko zdobyła uznanie na rynku poligraficznym, ponieważ oferuje jakościowe , a oprócz tego bardzo rzetelne usługi. Firma ma szerokie wiedzę praktyczną, z tych powodów obecnie współpracuje z kilkoma znanymi partnerami. Oferta firmy jest bardzo bogata i szeroka, zaś jej usługi , a dodatkowo produkty cechują się doskonałą jakością.
Url http://www.udzialowiec.com.pl
Kategoria Firmy wg branż > Drukarnie
Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe druki dla szkół   dzienniki szkolne   świadectwa szkolne
Data dodania Sep 5, 2013
ID linku 16096
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Drukarnie

Specjalizujemy się w ekspresowym wykonywaniu pieczątki, wizytówki druk cyfrowy. Pieczątki robimy na poczekaniu szybko w 5 minut na terenie miasta Poznań, a wizytówki drukujemy w 15 minut metodą druk cyfrowy. Oferujemy usługi w małych nakładach - wizytówki drukujemy cyfrowo już od 100 sztuk. Ze względu na bardzo szeroką ofertę i współpracę z wiodącymi firmami poligraficznymi możemy zapewnić jedne z najniższych cen na nasze usługi dotyczące pieczątek i druku cyfrowego. Nasze doświadczenie potwierdzają tysiące zrealizowanych zleceń i graficy pracujący w branży drukarskiej ponad 10 lat bez przerwy. Stąd jako jedni z nielicznych wprowadziliśmy gwarancję na nasze prace i gratisową archiwizację wszystkich wykonanych projektów co pozwala na ekspresowe wznowienie druku lub wykonanie druku cyfrowego, bez dodatkowych kosztów i straty pieniędzy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Internet > Projektowanie stron
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy STIGMA. Nasza firma jest najstarszą firmą w Polsce specjalizującą się w hologramach. Wytwarzane przez nas hologramy używane są na rynku zabezpieczeń już od 1994 roku. Zaufało nam już ponad półtora tysiąca firm. Hologramy wykonujemy wykorzystując własne podkłady holograficzne, na które naniesiony zostaje w sposób trwały dodatkowy element graficzny, identyfikujący dany produkt. Termin wykonania hologramów to do 7 dni roboczych od momentu akceptacji loga czy logotypu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży poligraficznej. Przygotowujemy wysokiej klasy wydruki cyfrowe i wielkoformatowe. Realizujemy zamówienia na przygotowanie wizytówek, plakatów, ulotek, książek, katalogów, fotoksiążek, fotoalbumów, fotoobrazów na płótnie, zdjęć i fotorolet. Oprócz tego zajmujemy się plotowaniem, skanowaniem i kserowaniem dokumentów o różnych wielkościach i przeróżnych rozdzielczościach. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego korzystamy tylko z renomowanych maszyn drukarskich i najlepszych jakościowo tuszy i mediów – papiery, płótna – na których sporządzamy wydruki. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi podejmujemy się prac introligatorskich, wykonywania ram do obrazów i opraw książek/fotoalbumów/fotoksiążek. Jesteśmy terminowi, solidni, a każdy projekt przygotowujemy zgodnie z wytycznymi klienta. W naszej drukarni doskonała jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
KALENDARZE

W naszej ofercie znajdują się kalendarze planszowe, kalendarze trójdzielne,
kalendarzyki, biuwary, kalendarze wieloplanszowe, kalendarze książkowe.

Kalendarze nie tylko dbają o wizerunek Firmy, podnoszą jej prestiż, ale również
łączą funkcje informacyjno-reklamowe z praktyczną, użytkową formą wykorzystania tego produktu.

Każda realizacja jest niepowtarzalna i projektowana na indywidualne zamówienie klienta. Jej oryginalność,
nowatorskie,nowoczesne rozwiązania techniczno-poligraficzne podkreślają jakość i wartość prezentowanej marki.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie
Pracownia Karneol - stylowa kaligrafia, księgi pamiątkowe, dyplomy Warszawa. Karneol działa na warszawskim rynku od roku 1991. Ekskluzywne upominki nietypowe - wypisywanie zaproszeń i ksiąg Pamiątkowych, wypisywanie kronik oraz Wypisywanie zaproszeń Warszawa. Wykonujemy dla Państwa artystyczne i nietypowe prace: dyplomy (wypisywanie), księgi pamiątkowe, certyfikaty, nietypowe upominki, ręczne pismo, pieczęcie lakowe, papier czerpany, grafika reklamowa, logotypy. Najwyższej jakości kaligrafia i dyplomy w Warszawie - przejdź dalej i zapoznaj się z tym co oferujemy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Drukarnie