Katalog Stron WWW

 
 

PGNiG ciepła woda użytkowa warszawa

Opis PGNiG ciepła woda użytkowa warszawa Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu PGNiG Termika S.A. Jesteśmy najogromniejszym w Polsce fabrykantem ciepła i energii elektrycznej w skojarzeniu - metoda ta jest w największym stopniu efektywnym rodzajem produkcji. Zakłady PGNiG TERMIKA wytwarzają 11 procent fabrykowanego w Polsce ciepła, jakie dociera do 70 procent warszawiaków i 60 procent mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Michałowic. Dzięki produkcji w kogeneracji PGNiG TERMIKA zapewnia pokrycie około 65 procent całkowitego zapotrzebowania stolicy na energię elektryczną. Dostarczane przez zakłady ciepło dochodzi do użytkowników w postaci ciepłej wody w kranach i grzejnikach. Produkcja odbywa się w pięciu zakładach. Więcej na stronie internetowej.
Url http://termika.pgnig.pl
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie
Słowa kluczowe odbiorcy bio masy   elektrociepłownie warszawa
Data dodania Sep 14, 2013
ID linku 16159
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie

Oferujemy płytowe lutowane wymienniki ciepła SONDEX. Każdy z nich zbudowany jest z odpowiednio ułożonego pakietu płyt. Po złożeniu wymiennika i zaopatrzeniu go w krócce podłączeniowe wymiennik jest poddany procesowi próżniowego lutowania miedzią. Otrzymuje się zwarty, ekonomiczny, i odporny na ciśnienie wymiennik ciepła. Wymienniki lutowane SONDEX nie posiadają uszczelek a szczelność zapewniona jest poprzez miedziany lut. Są stosowane do pomp ciepła oraz do instalacji grzewczych z kominkami i termokominkami. Oferujemy dobór wymienników dla różnych parametrów i instalacji.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Głowną działalnością firmy EcoPowerStar jest ochrona środowiska, oszczedzanie energii, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, ekoenergia, moduły kumulacyjne, ochrona powietrza, technika grzewcza. Zależy nam na naszej planecie dlatego promujemy wszystkie sposoby, które przyczyniają się do jej ochrony. Jesteśmy liderem w dziedzinie redukcji zużycia paliw w instalacjach grzewczych. Zapraszamy!
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
W naszej ofercie znajdą Państwo podziemne i naziemne zbiorniki na gaz płynny LPG. Mogą być one montowane pojedynczo lub w grupach.
Zbiorniki podziemne są doskonałym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z niewielką działką albo jeśli dom jest ciasno zabudowany. Tego rodzaju zbiorniki montuje się w odległości 1,5 metra od budynku. Przy konstrukcjach naziemnych dystans ten nie może być mniejszy niż 3 metry. Dysponujemy różnej wielkości zbiornikami na gaz. Wybierając urządzenie, należy pamiętać, iż powinno być ono dostosowane do wielkości budynku.
Oprócz wykonania projektu, doradztwa oraz montażu instalacji, oferujemy też pełen serwis. Naturalnie zadbamy o wszelkie formalności niezbędne do wdrożenia zbiorników na Państwa posesji.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Poszukujesz doskonałych pieców gazowych lub innego rodzaju urządzeń, które to będą odpowiadały za ogrzewanie Twojego domostwa? Jeżeli tak to koniecznie postaw na sprawdzone rozwiązania proponowane przez sklep internetowy Otoelektro. Tylko tutaj możesz liczyć na sprawdzone produkty, dostosowane do Twoich potrzeb. Atutem naszego sklepu są zdecydowanie najniższe ceny na rynku. Zapraszamy
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Internet > Sklepy internetowe

5. Heatec

Twój wybór to nasza oferta - Heatec-Polska od ponad 10 lat specjalizacją jest ogrzewanie nadmuchowe i ogrzewanie nawiewowe. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy. W ofercie klimatyzacja, rekuperatory, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) i gruntowe wymienniki ciepła GWC. Zapraszamy - wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, ogrzewanie powietrzne Warszawa.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie