Katalog Stron WWW

 
 

Przydomowe oczyszczalnie

Opis Przydomowe oczyszczalnie Firma PROEKO jest producentem ekologicznych zbiorników na ścieki, osadników gnilnych oraz kompletnych, przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkty firmy PROEKO wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego, na bazie wysokiej klasy żywic poliestrowych, co czyni je produktami o długiej żywotności i bardzo wysokiej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Dodatkową zaletą produktów firmy PROEKO jest ich niska waga, co powoduje że transport, magazynowanie i montaż nie wymaga kosztownego sprzętu transportowego i dźwigowego.
Url http://www.szamba.net.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Słowa kluczowe przydomowe oczyszczalnie   proeko   szamba przydomowe   szamba ekologiczne   osadniki   oczyszczalnie   oczyszczalnie ścieków
Data dodania Feb 8, 2009
ID linku 164
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Automatyka

Firma Form Plast działa na naszym rynku od wielu lat, wiedzę praktyczną, ale także zdobywane umiejętności pozwalają na ciągły rozwój i poszerzanie oferty skierowanej do kontrahentów w której odnaleźć można zarówno sitodruki, wtryski z zastosowaniem czynnika gazowego, jednokomponentowe i dwukomponentowe wtryski, czy szczegóły o wysokiej połyskliwości, produkowanie i konstruowanie form. Jakość , a ponadto dopasowanie do wymogów nowoczesnych nabywców staje się dla Form Plast elementem bardzo istotnym i wartym podkreślenia.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Wysokiej jakości meble ergonomiczne, nowatorskie i komfortowe meble warsztatowe, czujniki indukcyjne, sprzęt do diagnostyki sieci przemysłowych czy aparatura szkoleniowo-dydaktyczna – to wszystko i jeszcze więcej innych produktów wchodzi w skład szerokiego wachlarza asortymentu proponowanego przez firmę Stercontrol, która prosperuje na polskim rynku nieprzerwanie od sześciu lat, oferując systematycznie coraz to nowsze rozwiązania i szereg rozmaitych profesjonalnych artykułów i komponentów znanych marek.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Misją naszej firmy jest pomoc osobom starszym oraz niepełnosprawnym poprzez sprzedaż urządzeń przeznaczonych dla tych właśnie osób. Posiadamy bogate techniczne doświadczanie w branży dźwigów, platform czy podnośników. Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą doradzają w zakupie odpowiednich urządzeń oraz zapewnią montaż. W naszym asortymencie znajdują się sprzęty nowe jaki używane. Korzystając z naszych usług decydujesz się na najwyższy poziom usług.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Oferujemy naszym klientom dostarczenie wysokiej jakości wyrobów w postaci między innymi elementów armatury przemysłowej oraz pomp. Naszym klientom możemy zapewnić kompleksowe usługi począwszy od wykonania na rzecz naszych klientów fachowego doradztwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Skontaktuj się już teraz z naszym pracownikiem !
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
ROLF sp. z o.o. Słynie z kompleksowej usługi w zakresie obróbki metalu: gięcie, cięcie i spawanie z wykorzystaniem najnowszej wiedzy technicznej, nowoczesnych maszyn i optymalnego zarządzania procesami produkcji. ROLF posiada możliwości pozwalające podjąć się generalnego wykonawstwa i jest w stanie przejąć na siebie odpowiedzialność za projekt , poprzez ulepszenia techniczne, sprawną realizację procesu produkcji, na dostarczeniu wyrobu gotowego kończąc.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Meble
Produkcja Przemysł > Pakowanie