Katalog Stron WWW

 
 

Anemometry

Opis Anemometry Firma Kimo to francuski wytwórca aparatury pomiarowej. Propozycja firmy jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej komponenty wykorzystywane w instalacjach HVAC. Aparatura spełnia wymogi stawiane przez przemysł spożywczy, obronny, samochodowy i inne. W naszej propozycji znajdziesz między innymi anemostaty, analizatory spalin, rejestratory ciśnienia oraz innych produktów. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową.
Url http://www.kimo-polska.com/
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Firmy wg branż
Słowa kluczowe analizatory spalin   rejestratory ciśnienia
Data dodania Oct 8, 2013
ID linku 16498
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Special Services- firma zajmująca się ochrona osób i mienia. Zajmujemy się ochrona osób, ochrona zespołow muzycznych i imprez, ochrona osobista oraz ochrona dzieci i osiedli mieszkaniowych w Warszawie. Misją naszej firmy jest ciągłe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa naszych potencjalnych klientów. Dlatego staramy się doskonalić w dziedzinie zarówno fizycznej ochrony mienia, osób, oraz obiektów znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego wychodząc tym samym na przeciw potrzebom naszych klientów.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Sklep internetowy myjszyby.pl proponuje Państwu chemię profesjonalną. Znajdziesz u nas środki czystości takie jak środki do pielęgnacji podłóg, płyn do mycia szyb, odświeżacze powietrza, preparaty do czyszczenia stali, preparaty zapobiegające powstawaniu piany - wszystkie produkty zapewniają najwyższą jakość. Wszelakie przesyłki przekazujemy do realizacji w dni robocze. Przesyłki powyżej kwoty 200 złotych dostarczamy na koszt własny.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Biznes Ekonomia
Ośrodek Szkolenia Kierowców powstał w 2001 r.Celem naszym od chwili jej założenia było i jest nauka kierowców tak aby charakteryzowali się poprawną techniką jazdy, bardzo dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego, zdobyli podstawowe wiadomości z zakresu obsługi i budowy pojazdu oraz potrafili udzielić pierwszej pomocy medycznej. Aby taki cel osiągnąć, zajęcia teoretyczne prowadzą wysokiej klasy specjaliści z uprawnieniami, a praktyczne instruktorzy z wieloletnią praktyką oraz instruktorzy techniki jazdy. Nasze sale wykładowe wyposażone są ( zgodnie z przepisami ) w niezbędne pomoce dydaktyczne, oraz komputery z testami identycznymi jak w Państwowych Ośrodkach Egzaminacyjnych. Każdy z naszych kursantów może przyjść do naszego ośrodka w dowolnym czasie i poćwiczyć poza godzinami zajęć zdawanie testów komputerowych.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Firma Ostrowski jest producentem ciastek od 2005 roku. Jesteśmy firmą rodzinną.
Produkujemy ciastka kruche, ciastka herbatnikowe, ciastka ptysiowe, bezowe, biszkopty, delicje, wafle z kremem i wafle nadziewane. Zajmujemy się również produkcją kremów smakowych "twardych" oraz polewy czekoladowej.
Współpracujemy z hurtowniami oraz piekarniami z całej Polski. Naszą główną zaletą jest elastyczność w kontaktach z klientami.
Dostosowujemy się do wymagań klienta w zakresie terminu płatności i dostaw.
Nasze ciastka można spotkać w naszych sklepach firmowych w Żmigrodzie, Korzeńsku, Rawiczu, Łapczycach oraz Osieku.
Firma rozwija się dynamicznie ze względu na załogę, która dokłada starań aby każdy nowy wyrób był lepszy od poprzedniego.
Nasza firma posiada opracowany i wdrożony system GMP/GHP oraz HACCP, co gwarantuje jakość na wysokim poziomie.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Strona firmowa spółki Archiwa Mazowieckie dostarcza informacji o zakresie świadczonych przez nią usług. Polem działalności firmy jest przechowywanie, archiwizacja i porządkowanie dokumentacji oraz fumigacja materiałów i przedmiotów. Firma posiada specjalne pomieszczenia do przechowywania wszelkich akt i dokumentów, również niejawnych. Archiwa Mazowieckie zajmują się przenoszeniem dokumentacji na nośniki cyfrowe oraz brakowaniem i niszczeniem dokumentacji.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie