Katalog Stron WWW

 
 

MAREK MOTYL serwis kotłów

Opis MAREK MOTYL serwis kotłów W Witkowicach, została założona firma Marka Motyla, jaka specjalizuje się w montowaniu instalacji oraz urządzeń grzewczych. Zajmujemy się wykonaniem instalacji grzewczych, w tym gazowych oraz olejowych, a także instalujemy pojedyncze urządzenia, w tym kotły albo piece, armaturę i automatykę w kotłowniach, projektujemy całe kotłownie i systemy ciepłownicze, a również elektryczne. Zajmujemy się uruchamianiem, naprawami, przeglądami oraz konserwacją urządzeń grzewczych. Polecamy usługi z dziedzin doradztwa technicznego. Korzystamy tylko z najlepszych urządzeń licencjonowanych producentów, takich przedsiębiorstw jak Wolf, Buderus oraz De Dietrich, które gwarantują nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Nasze atuty to bogate doświadczenie, profesjonalizm oraz rozsądne ceny. Szczegółowe informacje o ofercie na stronie internetowej.
Url http://www.centralneogrzewanieslaskie.pl/
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Słowa kluczowe instalacje gazowe   piece co   serwis kotłów   piece centralnego ogrzewania   serwis pieców   urządzenia grzewcze   montaż instalacji   instalacje elektryczne
Data dodania Oct 8, 2013
ID linku 16537
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

ECG Orbital Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, dla której celem nadrzędnym jest zadowolenie każdego klienta. Specjalizujemy się w usługach doradczych z dyscyplin ochrony środowiska. Nasze usługi zaświadczamy na dużym poziomie. Współdziałamy z mały jednostkami, jak i międzynarodowymi koncernami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka oraz profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale również daje uniwersalność i otwarcie na nowe pomysły. Nasi pracownicy stale podwyższają swoje umiejętności oraz kwalifikacje na licznych szkoleniach oraz kursach. Dobra łączność to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe wiadomości o firmie znajdująmieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Serdecznie zapraszamy do firmy Mar-Mont, znajdującej się w Przyjaźni, obok Kartuz. To firma, której zakres aktywności obejmuje usługi elektryczne i hydrauliczne. Dodatkowo ofertę Mar-Mont wzbogacają usługi montażu systemów alarmowych i klimatyzacji. W powyższych zakresach Mar-Mont oferuje kompleksowe usługi. Zajmuje się nie tylko montażem wszelkich instalacji hydraulicznych, elektrycznych, systemów alarmowych i klimatyzacyjnych, ale dodatkowo oferuje klientom wszelakiego rodzaju naprawy, okazjonalne i kompleksowe, remonty instalacji, całkowite ich wymiany i pielęgnacje. Należy podkreślić, iż firma Mar-Mont dzięki wieloletniej aktywności ugruntowała swoją pozycję na rynku. Posiada profesjonale podejście do klientów, którymi są osoby prywatne oraz firmy. Wyspecjalizowany zespół fachowców podejmuje się każdych zleceń w zakresie usług. Ze swojej strony firma Mar-Mont gwarantuje niezawodność i satysfakcję klienta. Więcej na stronie.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Od ponad 10 lat świadczymy usługi powiązane z wynajmem dźwigów na terenie Wrocławia, Jelczu-Laskowice a także Brzegu Dolnego i w innych miejscowościach. Jesteśmy doświadczoną firmą posiadającą okazały asortyment dźwigów. Obsługujemy duże oraz małe firmy z okolic Dolnegośląska, posiadamy referencje znanych oraz znanych klientów korzystających z naszych dźwigów na terenie Wrocławia, Świdnicy, Brzegu Dolnego i okolic. Przez zaangażowanie całego teamu każdy interesant używający naszych usług jest usatysfakcjonowany z wykonanego zlecenia, w związku z najmem dźwigów. Nasz sukces to przede wszystkim doświadczony personel składający się z techników i operatorów dźwigów z wieloletnią praktyką i najlepszy sprzęt. Ta trójka czynników jest miarą naszego sukcesu. Jesteśmy specjalistami. Zapraszamy do wynajmu dźwigów firmy z sektora budowlanego i klientów indywidualnych.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Firma INFOPOL świadczy usługi budowlane w szerokim zakresie - oferujemy takie usługi jak docieplenia, roboty dekarskie, wykończenia wnętrz, przeglądy budynków , zakładanie instalacji elektrycznych i wodno kanalizacyjnych. Zajmujemy się również projektowaniem instalacji, serwisem centralnego ogrzewania, brukowaniem, pracami sanitarnymi i wieloma innymi. Stawiamy zawsze na najwyższą jakość naszej pracy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Biuro Projektów Inwestycyjnych AG-CEL specjalizuje się w opracowywaniu i kontrolowaniu Zakładowej Kontroli Produkcji. Znak budowlany B, znak CE, certyfikowanie materiałów budowlanych - oto przedmiot naszych działań.

Jesteśmy Firmą, która powstała jako odpowiedź na coraz większe zainteresowanie ze strony Zakładów produkujących materiały budowlane, w których musi być wdrożona Zakładowa Kontrola Produkcji. Jako osoby tworzące Firmę AG-CEL wywodzimy się z branży prefabrykatów betonowych. Wykształcenie jakie posiadamy , doświadczenie zawodowe oraz znajomość procesów produkcyjnych w szeroko pojętej dziedzinie produkcji prefabrykatów pozwoliły zdobyć zaufanie wielu Zakładów w okresie naszej działalności.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane