Katalog Stron WWW

 
 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Rymed zaprasza!

Opis Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Rymed zaprasza! Firma Rymed z Zielonej Góry zajmuje się odbiorem, transportem i utylizacją odpadów na terenie województw lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz zachodniopomorskiego jak również na życzenie odbierze odpady w dowolnym miejscu w kraju.
Rymed Wiesiołów to firma, która dba o bezpieczeństwo i jakość swoich usług.
Oferujemy odbiór odpadów medycznych, odpadów weterynaryjnych, odpadów niebezpiecznych, odpadów pokonsumpcyjnych i innych. Firma Rymed zapewnia Państwu dobrze wykształconą i przeszkoloną kadrę . Odbieramy odpady takie jak Odpady medyczne i odpady weterynaryjne, Odpady niebezpieczne i odpady przemysłowe, Przeterminowane środki spożywcze i odpady pokonsumpcyjne i wiele innych. W ofercie również produkcja paliwa alternatywnego. Dopilnujemy, by Państwa odpady znalazły się we właściwych pojemnikach, workach, kontenerach zanim je odbierzemy. Zapraszamy do kontaktu z nami
Url http://www.Rymed.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe odpady medyczne   odbiór odpadów medycznych   odpady weterynaryjne   utylizacja odpadów   rymed
Data dodania Oct 23, 2013
ID linku 16574
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

1. Raden

Wykonujemy usługi doczyszczania dla firm, fabryk, hut. Czyścimy linie produkcyjne,ciągi technologiczne,maszyny,hale.Stosujemy innowacje takie jak czyszczenie suchym lodem, piaskujemy w osłonie z pochłaniaczami odpadu. Posiadamy całą gamę myjek karcher. Pracowaliśmy dla Saint-Gobain, Rockwool, Rasch Poland, Budimex-Dromex. Dziś jesteśmy w stanie wykonać zlecenia na doczyszczanie każdego materiału i rozwiązać każdy problem z zanieczyszczeniami w każdej firmie w Polsce.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Od 2006 roku świadczymy usługi w zakresie porządkowania mieszkań, apartamentów i powierzchni biurowej na najwyższym poziomie. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, dostosowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów . Tylko dokładne sprzątanie jest warunkiem zachowania dobrego stanu każdej nieruchomości. To firma KOMODO zajmie się twoim domem lub biurem, abyś mógł odpocząć i relaksować się w idealnie posprzątanym wnętrzu. Nie zwlekaj zleć brudną robotę specjalistom. Wszystkie nasze usługi wykonywane są przez wykształconą kadrę pracowniczą. Oferujemy stabilne ceny i wysoki poziom usług, oraz szybkie terminy realizacji. Działamy na terenie Warszawy i okolic w promieniu 20 km od centrum.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
ELTOM. Sprzątanie - WROCŁAW. Firma sprzątająca - usługi porządkowe.
Firma Eltom rozpoczęła swoją działalność 26.04.2000 roku. Usługi świadczymy głównie na terenie Dolnego Śląska. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Od początku istnienia do chwili obecnej, dzięki wysiłkowi, zaangażowaniu oraz umiejętnemu zagospodarowaniu czasu pracy, posiadamy stałych, ufających nam Klientów. Cieszymy się więc dobrą opinią, dzięki której istniejemy na rynku już 9 lat.

Wysoką jakość usług zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, efektywnej organizacji pracy i sprawdzonemu systemowi kontroli jakości.
Poniżej znajduje się lista świadczonych przez nas usług.

-sprzątanie klatek schodowych: zamiatanie i mycie powierzchni klatek, mycie balustrad, poręczy, mycie okien, utrzymywanie w czystości lamperii, mycie wind, luster, drzwi, parapetów, czyszczenie powierzchni silnie zabrudzonych (usuwanie graffiti ze ścian, lamperii oraz usuwanie ulotek, reklam, kleju), sprzątanie korytarzy powierzchni piwnicznych i ich dezynfekcja, sprzątanie i dezynfekcja wsypów,

-sprzatanie terenów zewnętrznych, grabienie liści, koszenie trawy, grabienie, wywóz trawy, pielęgnacja zieleni, sadzenie drzew, podlewanie i nawożenie drzew oraz krzewów, przycinanie krzewów, odśnieżanie,

-sprzątanie biur, mycie okien, odkurzanie dywanów i wykładzin, usuwanie kurzu, utrzymywanie czystości toalet i łazienek, czyszczenie elektronicznego sprzętu biurowego typu monitory, komputery, klawiatury, telefony itd. odpowiednimi środkami czyszczącymi, czyszczenie rolet, zaopatrywanie biur w niezbędne środki sanitarne

-usuwanie graffiti ze ścian i powierzchni plastikowych, zabezpieczanie ścian przed graffiti oraz umieszczaniem niechcianych plakatów, reklam, ulotek itd.

-prace porządkowe po pracach budowlanych
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
All ? Clean to wysokiej jakości usługi sprzątające, cieszące się wielkim uznaniem i doświadczeniem. Nic w tym dziwnego, albowiem firma działa wiele lat na rynku, a tym samym cechuje się doskonałą opinią wśród dotychczasowych klientów. Jeśli chcesz skorzystać z usług firmy sprzątającej z całą pewnością warto skorzystać z oferty All ? Clean. Firma cechuje się bardzo dużą i różnorodną ofertą, ponieważ mogą skorzystać z niej zarówno osoby prywatne, do mniejszych i większych mieszkań, jak i firmy i przedsiębiorstwa, które to mają do sprzątania wielkie hale firmowe i produkcyjne. Na pewno warto z tych usług skorzystać.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Elastyczność, otwartość, profesjonalizm - te cechy najlepiej określają firmę Błyszcząca Bańka. Jesteśmy strażnikami czystości wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Sprzątamy biura, firmy, domy czy mieszkania, zawsze dokładnie wsłuchując się w potrzeby odbiorców.
Na rynku usług sprzątających wyróżnia nas ogromna elastyczność, otwartość i szczerość w kontaktach z klientami oraz ponoszenie odpowiedzialności za swoje usługi. Sprzątamy nie tylko domy i mieszkania, ale także obiekty przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, czy mieszkania.

Do sprzątania używamy tylko bezpiecznych środków i sprzętów. Nasza firma posiada ponadto ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł na powierzone mienie.
Aż 98% naszych klientów jest zadowolonych z usług sprzątających, które proponujemy. Dbamy o najwyższe standardy pracy i chcemy żyć w zgodzie ze środowiskiem. Jako nowoczesna firma stosujemy ekologiczne środki czystości o dużej skuteczności działania. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe