Katalog Stron WWW

 
 

ETOS lekarze specjaliści

Opis ETOS lekarze specjaliści ETOS to Przychodnia rehabilitacyjna oraz specjalistyczna z Warszawy, która dodatkowo prowadzi działalność związaną z doradztwem oraz edukacją zdrowotną. W zakresie leczenia, po wykonaniu dokładnych badań oraz postawieniu diagnozy kierujemy swoich pacjentów na indywidualną terapię. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu fizykoterapii, krioterapii, kinezyterapii, magnetoterapii, leczenia falami uderzeniowymi, metodą PNF i wykonujemy masaże, kinesiotaping, neuromobilizacje. Pomagamy pacjentom po urazach, ze zmianami zwyrodnieniowymi, w dyskopatii, w rwie kulszowej, przy bólach kręgosłupa, stawów i kończyn, ograniczeniami ruchomości stawów i z innymi problemami. Przyjmujemy pacjentów w ramach umowy z NFZ i na zabiegi odpłatne. Więcej dokładnych informacji zostało umieszczone na stronie internetowej.
Url http://centrum-etos.com.pl/
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe rehabilitacja   przychodnia rehabilitacyjna   przychodnia specjalistyczna   lekarze specjaliści   profilaktyka   leczenie
Data dodania Nov 6, 2013
ID linku 16629
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Pomagamy uzyskać odszkodowanie za każdy wypadek, jaki dotknął osoby mieszkające w Anglii, Walii i Szkocji. Jesteśmy jedną z czołowych firm, która kompleksowo zajmuje się sprawami wypadków i innych roszczeń odszkodowawczych z tytułu obrażeń ciała na terenie Anglii, Szkocji i Walii. Mamy jeden z najwyższych wskaźników skuteczności pod względem wygrywania spraw o odszkodowania powypadkowe. Zawsze zapewniamy wszystkim naszym klientom w pełni profesjonalny, pomocny i przede wszystkim przyjazny serwis przez cały okres trwania procedury roszczeniowej. Dzięki serwisowi każdy poszkodowany w wypadku może w szybki i łatwy sposób zgłosić chęć uzyskania odszkodowania niezależnie od miejsca pobytu.
Kategoria:   Firmy wg branż
Korzystając z okazji prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i chcemy Cię zapewnić, że wszystkim osobom, które nawiążą z nami współpracę oferujemy pełen zakres usług. Zajmujemy się przede wszystkim doborem i serwisem klimatyzacji. Mamy do tego odpowiednie kwalifikacje, znamy specyfikację produktów dostępnych na rynku i wiemy jak naprawiać urządzenia chłodzące. Serdecznie zachęcamy do umówienia się na spotkanie.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zlokalizowana w Lublinie firma C-You zaprasza do zapoznania się z ofertą swojego sklepu internetowego. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową produktów optycznych na obszarze całego kraju. Zajmujemy się sprzedażą soczewek jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, a także progresywnych oraz kolorowych, damskich, męskich oraz dziecięcych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Oferujemy Państwu różne kształty oraz kolory najmodniejszych oprawek do okularów. Dążymy do dostarczania naszym klientom najnowszych oraz trwałych produktów, dlatego cały czas powiększamy naszą ofertę i unowocześniamy nasz zakład. Dostarczamy Państwu efektowne artykuły znanych producentów. Stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty. Szczegóły opublikowano na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż
Nasza firma powstała w 1993 r., i pod nazwą Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji? działa na rynku od 2001 r. Założycielem i właścicielem firmy jest Piotr Chlebowski. Naszym głównym celem jest zapewnienie realizowanym przez Państwa inwestycjom nowoczesnych i optymalnych rozwiązań instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, opartych na urządzeniach najwyższej jakości.

Wieloletnie doświadczenia zdobyte przy realizacji projektów, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, pozwala nam zaproponować Państwu doradztwo techniczne w dziedzinie budowy nowych instalacji, jak i wykonanie ekspertyz oceniających zasadność i sposób modernizacji instalacji już eksploatowanych.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna umożliwia nam projektowanie i realizację układów chłodniczych sterowanych komputerowo i wyposażonych w monitoring oraz rejestrację danych.

Realizacja licznych własnych projektów instalacji chłodniczych pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie w metodach zamrażania, schładzania i przechowywania produktów mięsnych, mleczarskich, warzyw, owoców i kwiatów.

Profesjonalizm naszych zespołów wykonawczych gwarantujących szybką i fachową realizację projektów sprawił, że wśród naszych klientów mamy opinię solidnego i kompetentnego partnera.

Jesteśmy członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa Związku Pracodawców.
Kategoria:   Firmy wg branż
ETOS to Przychodnia rehabilitacyjna oraz specjalistyczna z Warszawy, która dodatkowo prowadzi działalność związaną z doradztwem oraz edukacją zdrowotną. W zakresie leczenia, po wykonaniu dokładnych badań oraz postawieniu diagnozy kierujemy swoich pacjentów na indywidualną terapię. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu fizykoterapii, krioterapii, kinezyterapii, magnetoterapii, leczenia falami uderzeniowymi, metodą PNF i wykonujemy masaże, kinesiotaping, neuromobilizacje. Pomagamy pacjentom po urazach, ze zmianami zwyrodnieniowymi, w dyskopatii, w rwie kulszowej, przy bólach kręgosłupa, stawów i kończyn, ograniczeniami ruchomości stawów i z innymi problemami. Przyjmujemy pacjentów w ramach umowy z NFZ i na zabiegi odpłatne. Więcej dokładnych informacji zostało umieszczone na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż