Katalog Stron WWW

 
 

GALAAUTO spedycja międzynarodowa

Opis GALAAUTO spedycja międzynarodowa Galaauto to lubelska firma, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Funkcjonujemy w branży motoryzacyjnej, prowadząc nowoczesne warsztaty samochodowe, w tym nawet autoryzowane serwisy samochodów marki VOLVO. Posiadamy bogaty wybór profesjonalnych części zamiennych. W naszej pracy skupiamy się, głównie, na świadczeniu jak najlepszych usług. Gwarantujemy, że dzięki nowoczesnemu taborowi, jaki tworzą samochody ciężarowe z naczepami (plandeki i chłodnie), możemy bezpiecznie oraz w odpowiednich warunkach przewozić ładunki o różnych gabarytach. Spełniamy wszelkie normy ekologiczne i posiadamy konieczne polisy ubezpieczeniowe. Profesjonalizm i korzystne ceny to nasze dodatkowe atuty. Na stronie internetowej dostępna jest pełna oferta.
Url http://galaauto.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe transport   serwis   ciężarówki   przewóz towarów   usługi transportowe   spedycja międzynarodowa
Data dodania Nov 6, 2013
ID linku 16658
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Chcemy zaprezentować klientom zainteresowanym artykułami biurowymi firmę Konsorcjum Biuro Klub. Swoją marką obejmujemy około czterdziestu oddziałów zlokalizowanych w całym kraju, między innymi w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, bądź też Poznań, gwarantując klientom rozmaite materiały do biur, tonery i tusze do drukarek a także wiele artykułów papierniczych, wyróżniających się doskonałą jakością oraz przystępną ceną. Dlatego też, jeśli zależy Ci na jak najlepszym wyposażeniu biura, skorzystaj z jej usług. Na tej stronie internetowej odnajdziesz wszystkie istotne informacje na temat zakresu jej działalności. Zapraszamy serdecznie:
Kategoria:   Firmy wg branż
Strona internetowa biura Mentor Consulting, którego najważniejszym celem są mediacje przy przeprowadzaniu spraw formalnych w UK. Oferta zwrócona jest do osób, które mają kłopoty z komunikowaniem się, albo nie są zaznajomione w tamtejszych procedurach urzędowych. Firma oferuje szeroki wachlarz usług, dotyczący takich zagadnień jak: rezydentura, tłumaczenia zwykłe, rozliczenia osób, tworzenie i tłumaczenie cv, kredyty mieszkaniowe, benefity w uk i wiele innych. Firma gwarantuje bardzo dużą jakość usług. Informacje szczegółowe oraz wykazy cenowe usług zamieszczone są na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż

3. Gost

Korporacja Centrum Certyfikacji i Marketingu specjalizująca się w realizacji certyfikacji produkcji oferuje przygotowywanie zaświadczeń, takich jak certyfikat GOST. Certyfikat gost służy umotywowaniu adekwatności artykułów z panującymi w Rosji rozporządzeniami oraz przepisami. Firma oferuje swoje usługi w celu udoskonalenia i ułatwienia procesu Certyfikacji dla wielorakiej rozpiętości produktów takich jak: technika oświetleniowa, wyposażenie sklepów czy też wyposażenie magazynów. Firma partneruje z biurami w Moskwie dodatkowo Nowosybirsku, gwarantuje także terminowość a także bardzo wysoką jakość udzielanych usług.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firma Skup złomu Młodzieszyn specjalizuje się w skupie surowców wtórnych na terenie województwa mazowieckiego. Gwarantuje załadunek, transport surowców i sprzętu do siedziby firmy, jak i solidne doradztwo w celu optymalizacji rozwiązań i redukcji kosztów. Prowadzi działalność od wielu lat dzięki czemu posiada duże doświadczenie i rozległe umiejętności, które wykorzystuje w pełnej obsłudze klientów. Podstawowa działalność firmy skupia się na pozyskiwaniu od odbiorców złomu żeliwnego i stalowego, metali kolorowych, zużytego sprzętu RTV i AGD oraz przeróżnego typu makulatury i akumulatorów ołowiowych z elektrolitami. Proponuje także usługę recyklingu akumulatorów i wszelkiego typu baterii przyczyniając się w ten sposób do poprawy środowiska naturalnego. Klientami firmy są zarówno osoby indywidualne jak i instytucje. Więcej szczegółowych detalów można odszukać na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Przedsiębiorstwo LOGOS specjalizuje się w translacjach przysięglych z języka angielskiego na język polski, z języka polskiego na język angielski oraz w tłumaczeniach nieprzysięglych z języka niemieckiego na język polski i jęzka polskiego na język angielski. Nasz zespół składa się z wysoce wykfalifikowanych i doświadczonych tłumaczy róznych specjalności. Naszym klientom gwarantujemy punktualność wykonywanych zamówień, tajność i satysfakcja ze współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branż
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski