Katalog Stron WWW

 
 

Reha Błoch - urządzenia dla niepełnosprawnych

Opis Reha Błoch - urządzenia dla niepełnosprawnych Misją naszej firmy jest pomoc osobom starszym oraz niepełnosprawnym poprzez sprzedaż urządzeń przeznaczonych dla tych właśnie osób. Posiadamy bogate techniczne doświadczanie w branży dźwigów, platform czy podnośników. Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą doradzają w zakupie odpowiednich urządzeń oraz zapewnią montaż. W naszym asortymencie znajdują się sprzęty nowe jaki używane. Korzystając z naszych usług decydujesz się na najwyższy poziom usług.
Url http://www.rehabloch.pl/
Kategoria Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe Reha Błoch   urzadzenia dla niepełnosprawnych   windy dla niepełnosprawnych
Data dodania Nov 25, 2013
ID linku 16719
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Automatyka

Hydraulika siłowa Warszawa, mazowieckie. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu przedsiębiorstw w elementy hydrauliki siłowej i pneumatyki. Hydraulika siłowa i pneumatyka to nasza specjalność - węże hydrauliczne oraz inne węże przemysłowe. napełnianie akumulatorów hydraulicznych, zakuwanie węży hydraulicznych i filtracja hydrauliczna. W ofercie posiadamy sporą gamę produktów a także serwis hydrauliki siłowej. Skorzystaj z oferty na przewody hydrauliczne i siłowniki hydrauliczne - pneumatyka, Warszawa, mazowieckie
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Podstawowa funkcja kompresora sprowadza się do zwiększenia ciśnienia gazu na określonej i zamkniętej przestrzeni. Jeśli powietrze jest prawidłowo przechowywane, jego ciśnienie stopniowo wzrasta — pozwala to na wytworzenie mocy, której później używa się między innymi w przemyśle. Sprężone powietrze ma wiele zastosowań. Służy w przekształcaniu składu chemicznego, na przykład przy produkcji nawozów, albo może zostać wykorzystane do celów przemysłowych — między innymi w procesie produkcji. Najpopularniejsze zastosowanie kompresora powietrza zauważane jest przy następujących narzędziach: szlifierki, gwoździarki czy pistolety natryskowe.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Misją naszej firmy jest pomoc osobom starszym oraz niepełnosprawnym poprzez sprzedaż urządzeń przeznaczonych dla tych właśnie osób. Posiadamy bogate techniczne doświadczanie w branży dźwigów, platform czy podnośników. Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą doradzają w zakupie odpowiednich urządzeń oraz zapewnią montaż. W naszym asortymencie znajdują się sprzęty nowe jaki używane. Korzystając z naszych usług decydujesz się na najwyższy poziom usług.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Zajmujemy się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalających na wykorzystanie systemów automatycznej identyfikacji: od znakowania towarów do systemów obsługi magazynu.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na naszą bogatą ofertę handlową a w szczególności na drukarki kodów kreskowych. Dystrybuujemy sprzęt najważniejszych na rynku automatycznej identyfikacji firm światowych takich jak: Zebra, Intermec, Datamax, Sato, Godex, Cab. Posiadamy zarówno drukarki termiczne jak i termotransferowe, stacjonarne przemysłowe jak i mobilne, przenośne z możliwością podłączenia do terminali kodów kreskowych.

Ofertę drukarek etykiet uzupełnia szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych czyli taśm termotransferowych, etykiet samoprzylepnych foliowych i papierowych. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjny pakiet serwisowy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Automatyka
Firma Air-Com Pneumatyka – Automatyka s.c jest znana głównie ze sprzedaży wysokiej jakości urządzeń pneumatycznych. Przedsiębiorstwo oferuje szereg kompleksowych usług w postaci tworzenia i realizowania projektów oraz serwisu instalacji pneumatycznych. Współpracuje z renomowanymi firmami, m.in. Atlas Copco, Airtec, czy Landefeld. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej Air-Com, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka