Katalog Stron WWW

 
 

Sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po budowie, pranie dywanów,

Opis Sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po budowie, pranie dywanów, Nasza firma dostarcza profesjonalną usługę sprzątania dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta: sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, pranie wykładzin, pranie dywanów, pranie tapicerki, usuwanie roztoczy i alergenów, pranie tapicerki samochodowej. Nasza firma dostarcza profesjonalną usługę sprzątania dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta. W firmie wprowadziliśmy system ankiet i wywiadów bezpośrednich z Klientami i pracownikami, aby stale podnosić jakość świadczonych usług.
Url http://www.czysto.warszawa.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Słowa kluczowe sprzątanie warszawa   sprzątanie biur warszawa   sprzątanie mieszkań   sprzątanie po remoncie   sprzątanie poremontowe   sprzątanie po budowie   pranie dywanów wykładzin   pranie tapicerki samochodowej   sprzątanie domów warszawa
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1683
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Projekt Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne realizowany przez Spółdzielnię Socjalną WwwPromotion - katalog branżowy spółdzielni socjalnych.
Celem projektu jest wsparcie i wzmocnienie spółdzielni socjalnych, a w konsekwencji, zwiększenie konkurencyjności oferowanych usług i produktów przez dolnośląskie spółdzielnie socjalne.
W myśl zapisów statutowych celem Spółdzielni jest zawodowa reintegracja jej członków oraz przywrócenie ich na rynek pracy, poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków - bezrobotnych i poszukujących pracy osób niepełnosprawnych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Internet > Katalog stron
Biznes Ekonomia > Praca
Korzystając z naszego serwisu poznasz wszystkie szczegóły wniosku EDG 1. Jeśli Cię on zainteresuje będziesz mógł pobrać formularza w formacie PDF, a także przeczytać instrukcje uzupełniania. Oprócz tego dysponujemy cennymi wskazówki. Wszystko czego potrzebujesz aby uzyskać wpis do ewidencji działalności celem rejestracji firmy. (Złożenie wniosku EDG-1 umożliwia również uzyskanie nr REGON, zgłoszenia do ZUS i US.)
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Jako doradca podatkowy mam duże rozeznanie w dziedzinie prawa podatkowego. Podatki pośrednie i bezpośrednie ( PIT, VAT, PCC). Pomogę określić ryzyko podatkowe przy wszystkich typach transakcji oraz pomogę wybrać optymalne rozwiązania i ustalić strategie podatków optymalnych, aby nie popaść w kłopoty z urzędami skarbowymi. Choć fiskus przyjazny ale konsekwentny, ma swoje narzędzia takie jak ustawa karna-skarbowa. Świadczone usługi doradcze wykonuję zgodnie z etyką zawodową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Biznes Ekonomia > Przetargi
Koncesja na obrót paliwami ciekłymi. Z wnioskiem o udzielenie koncesji występują przedsiębiorcy, którzy zamierzają prowadzić działalność
gospodarczą polegającą na obrocie następującymi paliwami ciekłym: benzynami silnikowymi, olejami napędowymi, olejami opałowymi.
Koncesja na obrót paliwami ciekłymi jest udzielana na czas oznaczony, nie krótszy niż 10 lat i nie dłuższy niż 50 lat.
Koncesje na obrót paliwami ciekłymi, mogą uzysać podmioty które mają siedzibę lub miejsce zamieszkania na terytorium państwa członkowskiego
Unii Europejskiej, lub państwa członkowskiego EFTA – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym.
Przedsiębiorcy z pozostałych państw, nie mający siedziby na obszarze wyżej wskazanego terytorium nie mogą prowadzić
działalności objętej koncesjonowaniem.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Consulting

5. Nogel

Nogel Warszawa - SKA bez podatku - w atrakcyjnej dla klienta ofercie posiadamy na sprzedaż gotowe spółki komandytowo akcyjne SKA z przedłużonym rokiem obrotowym pozwalającym na zwolnienie z podatku dochodowego do końca października 2015. Zapoznaj się z ofertą na stronie Gotowe SKA 2015 - kupię, sprzedam SKA bez podatku dochodowego. Nogel Warszawa - wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z nami - sprzedam, kupię spółkę komandytowo akcyjną. Kliknij link do strony i sprawdź co polecamy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza