Katalog Stron WWW

 
 

Sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po budowie, pranie dywanów,

Opis Sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po budowie, pranie dywanów, Nasza firma dostarcza profesjonalną usługę sprzątania dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta: sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, pranie wykładzin, pranie dywanów, pranie tapicerki, usuwanie roztoczy i alergenów, pranie tapicerki samochodowej. Nasza firma dostarcza profesjonalną usługę sprzątania dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta. W firmie wprowadziliśmy system ankiet i wywiadów bezpośrednich z Klientami i pracownikami, aby stale podnosić jakość świadczonych usług.
Url http://www.czysto.warszawa.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Słowa kluczowe sprzątanie warszawa   sprzątanie biur warszawa   sprzątanie mieszkań   sprzątanie po remoncie   sprzątanie poremontowe   sprzątanie po budowie   pranie dywanów wykładzin   pranie tapicerki samochodowej   sprzątanie domów warszawa
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1683
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Prawnik Wrocław czyli Anna Chorkowy zaprasza do skorzystania ze znakomitej jakości usługi prawnych. Prawnik prawo pracy, prawo rodzinne, prawo spółek oraz profesjonalna pomoc w zakresie takim jak rozwód czy też umowy prawne. Zapraszamy do korzystania z najlepszych pomocy prawnych, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą jaką przygotowała Anna Chorkowy w ramach działalności jaką prowadzi jej kancelaria Wrocław, dolnyśląsk. Wieloletnie doświadczenie oraz przystępność cenowa to atuty radcy prawnego Anny Chorkowy
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Nasza firma jest polskim podmiotem oferującym specjalistyczne usługi z dziedziny inżynierii i ochrony przyrody. Zapewniamy rozległy zakres usług dla przedsiębiorstw, jednostek samorządowych oraz klientów indywidualnych. Realizujemy projekty, dokumentacje, analizy z zakresu ochrony środowiska i rekultywacji. Zmierzamy do osiągnięcia wysokiej jakości w świadczeniu usług związanych z ochroną środowiska w kraju przy równoczesnej minimalizacji kosztów. Specjalizujemy się w doradztwie i raportowaniu ujemnego wpływu na środowisko przyrodnicze firm i zakładów przemysłowych. Prowadzimy specjalistyczne analizy i pomiary dla potencjalnych inwestorów w ekologiczne źródła energii.
Fachowy team ULTIMATE PROJECT składa się z inżynierów, wyspecjalizowanych w licznych dziedzinach ochrony środowiska.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Firma POLS TRADE sp. z o.o. z siedzibą w Żylinie na Słowacji, powstała w celu udzielania usług polskim firmom oraz indywidualnym przedsiębiorcom, planującym założyć firmę na Słowacji i rozwijać biznes na Słowacji, a także szukającym handlowe kontakty na Słowacji. Chcecie zarejestrować firmę na Słowacji : działalność gospodarczą lub spółkę na Słowacji ? Zdecydowaliście się otworzyć sklep na Słowacji, filie, oddział czy inną działalność w Słowacji ? Jesteście polskim producentem i planujecie wejść na słowacki rynek ze swoim towarem ? Chcecie znaleźć nowych klientów, dostawców lub odbiorców na perspektywicznym rynku ? Szukacie słowackich przedstawicieli lub pracowników dla swojej firmy ? Chcecie zyskać nowych partnerów w biznesie w Słowackiej Republice ?
Skorzystajcie z naszych usług i przekonajcie się jak łatwo jest zacząć robić biznes na terenie Słowacji !
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Wirtualne biura w Częstochowie tworzą ludzie związani od kilkunastu lat z sektorem finansowym, pozwoliło to nam zebrać bogate doświadczenie i zapewnić pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Profesjonalne biuro oraz sekretariat to usługi, które oferujemy podmiotom rozpoczynającym swoją działalność i firmom które myślą o ograniczeniu kosztów za wynajem powierzchni biurowych oraz zatrudnieniu osoby, która będzie zarządzać biurem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na poprowadzenie kompleksowo Państwa firmy od A-Z. Z naszych usług korzystają stowarzyszenia, fundacje oraz firmy prowadzące działalność gospodarczą.
Chętnie wybierają naszą firmę do współpracy międzynarodowe firmy rozwijające działalność gospodarczą na rynku polskim. Oferujemy dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy. Polecamy spotkania biznesowe na naszej sali konferencyjnej. Posiadamy również wiedzę i wieloletnie doświadczenie w organizacji zgromadzeń wspólników. Stawiamy na profesjonalną jakość usług. Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby zapewnić Państwu wygodę i łatwość zarówno przy rejestracji firmy jak i prowadzeniu biura na wysokim poziomie. Dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na własnym biznesie i dlatego oferujemy kompleksową obsługę administracyjną. W naszym biurze proponujemy trzy pakiety promocyjne: podstawowy, rozszerzony oraz specjalny w których dostosowujemy cenę do Twoich oczekiwań.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Usługi Wirtualnego Adresu w Katowicach są skrojone na miarę potrzeb przedsiębiorców, często freelancerów, którzy chcą zarejestrować swój biznes pod prestiżowym adresem. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzają na wynajmie powierzchni biurowej i zyskują wiarygodność w oczach kontrahentów. Indywidualnie dobrany zakres usług, obsługa sekretarska, skanowanie korespondencji, obsługa spotkań z kontrahentami, obsługa prawna – pozwala sprostać wymaganiom każdego klienta wirtualnego biura.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza