Katalog Stron WWW

 
 

Sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po budowie, pranie dywanów,

Opis Sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po budowie, pranie dywanów, Nasza firma dostarcza profesjonalną usługę sprzątania dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta: sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, pranie wykładzin, pranie dywanów, pranie tapicerki, usuwanie roztoczy i alergenów, pranie tapicerki samochodowej. Nasza firma dostarcza profesjonalną usługę sprzątania dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta. W firmie wprowadziliśmy system ankiet i wywiadów bezpośrednich z Klientami i pracownikami, aby stale podnosić jakość świadczonych usług.
Url http://www.czysto.warszawa.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Słowa kluczowe sprzątanie warszawa   sprzątanie biur warszawa   sprzątanie mieszkań   sprzątanie po remoncie   sprzątanie poremontowe   sprzątanie po budowie   pranie dywanów wykładzin   pranie tapicerki samochodowej   sprzątanie domów warszawa
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1683
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Strona powstała przede wszystkim z myślą o osobach, które planują założyć indywidualną działalność gospodarczą. Na stronie można znaleźć artykuły między innymi na temat zakładania działalności gospodarczej oraz marketingu w firmie. Osoby, które nie mają jeszcze pomysłu na biznes, będą mogły dotrzeć za pośrednictwem strony do wartościowych poradników.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Jeżeli wymagasz zakładu pracy, która oprócz wykonania twych założeń wysunie propozycję i ukończy również swoje to znalazłeś wobec tego udany adres. Pomalujemy to masa kreatywni, z zaawansowanymi myślmi, jakie sprawdzą się w jakimkolwiek wnętrzu. Malujemy mieszkania zużywając specjalistyczne techinki nie pozostawiając po sobie nieładu. Malując biura zachowujemy środki obronności, mające na rzeczy oszczędzić różne przestrzenie, nie przeznaczone do malowania przed splamieniem. Malujemy domy na terenie Warszawy, ale w naszej ofercie jest również położenie dla lokum biur, szkół, i innych instytucji. taryfa dostosowany| jest do jakiegokolwiek użytkownika wyjątkowo Malowanie w Warszawie i otoczeniu zmodernizowanego kategori nawierzchni zawsze może oczekiwać na obniżkę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Dom Wnętrze > Architekci
Serwis Komputerowy RatujPC to serwis z szerokim wachlarzem dostępnych usług w dziedzinie IT i technologii informatycznych.
Zajmujemy się serwisem komputerów stacjonarnych jak również laptopów i netbooków. Wymieniamy matryce, naprawiamy układy graficzne ( reballing bga ), płyty główne itd.
Produkty i usługi:
Poza tym tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony www ( w zastosowaniem systemu CMS ), gdzie klient otrzymuje do dyspozycji własny serwer, domenę oraz pozycjonowanie na jeden miesiąc gratis. Wychodzą na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy również wszechstronny poradnik komputerowy , gdzie zamieszczamy wpisy mogące pomóc w niektórych zagadnieniach.
Prowadzimy obsługę kilku firm informatycznych m.in sukni ślubnych oraz poradnika weselnego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta !
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Komputery i oprogramowanie
Wirtualne biuro to nowoczesność, profesjonalizm i oszczędność zarówno dla firm poszukujących obniżenia kosztów własnej działalności, jak również osób dopiero rejestrujących działalność gospodarczą. Oferujemy prestiżowy Adres Firmy w Warszawie - ul. Domaniewska 47, który jest gwarancją dobrego wizrunku Państwa przedsiębiorstw.
Naszą ofertę można scharakteryzować w kilku słowach. Jest ona kompletna, interesująca a nade wszystko elastyczna. W swej pracy, staramy się indywidualnie analizować potrzeby każdego naszego Klienta, tak aby proponować usługi, których najbardziej potrzebuje. A to wszystko dlatego, że każdy zadowolony z naszych usług Klient to dla nasz szczególny powód do satysfakcji!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DIME OFFICE!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Bieżące monitorowanie wydajności i osiąganych wyników jest niezbędne w celu optymalizacji wykorzystania floty oraz procesów administracyjnych. Ułatwia również ocenę stylu jazdy kierowców. Rozwiązania telematyczne są także przydatne w ustalaniu optymalnej trasy, zużycia paliwa a także przypominaniu o terminach przeglądów technicznych. Mają one wpływ na bezpieczeństwo kierowców oraz jakość obsługi klientów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza