Katalog Stron WWW

 
 

Adwokat w Niemczech

Opis Adwokat w Niemczech Masz problem ze swoim niemieckim kontrahentem i nie możesz wyegzekwować należności? A może czekają się skomplikowane procedury prawne związane z sytuacją rodzinną i orzekać ma niemiecki sąd? Jeżeli tak to zdecydowanie postaw na pomoc prawną oferowaną przez Kancelarię Viadrina. Specjaliści w zakresie prawa niemieckiego pomogą ci osiągnąć sukces przed niemiecką temidą
Url http://www.kanzleiviadrina.com/indexPL.html
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Słowa kluczowe adwokat Niemcy   adwokat w Niemczech   rozwód w Niemczech   Kanzleiviadrina
Data dodania Dec 17, 2013
ID linku 16910
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

W ramach świadczonych usług prawniczych Kancelaria oferuje m.in.:
- reprezentację przed Sądami i innymi organami;
-konsultacje i porady prawne;
- sporządzanie pism.

Kancelaria oferuje pomoc prawną zwłaszcza w dziedzinie prawa cywilnego, prawa rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty), prawa spadkowego (nabycie spadku, zachowek, dział spadku) oraz prawa pracy.

Przedmiotem zainteresowania Kancelarii jest również prawo karne (obrona oskarżonych i reprezentowanie pokrzywdzonych).
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kraje Miasta Regiony > Gdynia
Usługi oferowane przez kancelarię adwokacką skierowane są dla osób indywidualnych, spółdzielni oraz podmiotów gospodarczych. Każdy może skorzystać z jednorazowej pomocy prawnej lub skorzystać z kompleksowej opieki, która polega na reprezentowaniu klienta przed sądami oraz innymi organami (również podatkowymi). Adwokat Gdynia oferuje znacznie więcej. Zakres oferowanych usług obejmuje również pomoc w wypełnianiu pism urzędowych, sporządzaniu umów i wielu innych zagadnień. Klienci korzystający z doświadczenia zawodowego kancelarii zawsze są zadowoleni z otrzymanej pomocy. To właśnie uczciwość oraz odpowiedzialność wyróżnia firmę od innych tego typu na rynku. Kancelarie adwokackie Gdynia cieszą się zaufaniem swoich klientów już od wielu lat. Dzięki pomocy prawnej z różnych zagadnień ich liczba stale wzrasta. Firma oferuje także pomoc w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa handlowego oraz prawa własności intelektualnej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kraje Miasta Regiony > Gdynia
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelaria Adwokacka w Krakowie prowadzi profesjonalną i wszechstronną obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmuje się m.in.:
- prawem karnym (obrona na wszystkich etapach postępowania),
- prawem cywilnym (odszkodowania, zadośćuczynienia, windykacja należności, spory dotyczące nieruchomości),
- prawem rodzinnym (rozwody, alimenty, władza rodzicielska),
- prawem gospodarczym i handlowym (prawo spółek),
- prawem pracy,
- prawem administracyjnym (odwołania od decyzji, skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego).
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

4. Kliknij

Prawnicy - Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Bydgoszcz, Koronowo. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - kliknij w link, zobacz więcej na stronie i sprawdź nas. Porady prawne dla firm i osób prywatnych. Pisma procesowe (pisanie pism procesowych), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja należności. Oferujemy pomoc w siedzibie jak i osobiście u klienta. Kancelarie adwokackie - zapraszamy - prawnik, adwokat Bydgoszcz.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Radca prawny Radosław Bolek zaprasza wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z profesjonalnych usług z zakresu obsługi prawnej biznesu. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach prawa, między innymi w prawie spółek handlowych, w prawie farmaceutycznym i medycznym cz w prawie podatkowym, co pozwala nam poddaniu analizie prawnej pod względem skutków podatkowych transakcji, których zamierza dokonać klient. Dzięki naszej pomocy mogą być Państwo pewni, że dokonają właściwej decyzji.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci