Katalog Stron WWW

 
 

LEXEL - usługi rachunkowe

Opis LEXEL - usługi rachunkowe Nasze biuro rachunkowe na rynku usług księgowych działa od 1994 roku. Siedziba biura znajduje się blisko centrum Krakowa. Pełną obsługą księgową, w tym także obsługą podatkową i kadrowo-płacową obejmuje ono przeważnie małe i średnie firmy o różnym profilu działalności. W ramach usług księgowych kierowane są karty podatkowe i ryczałt ewidencjonowany. Obsługa księgowa obejmuje również prowadzenie ksiąg rachunkowych i ksiąg podatkowych. Księgowi z dużym doświadczeniem przygotują także rozliczenia roczne oraz analizy i sprawozdania finansowe. Specjaliści zajmą się również reprezentacją klientów przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Proponują oni kompleksowe doradztwo podatkowe oraz finansowe. Służą pomocą w czasie sporządzania biznesplanów. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Url http://www.lexel.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   usługi rachunkowe   usługi księgowe   rachunkowość   księgowość   usługi biurowe
Data dodania Jan 1, 2014
ID linku 16979
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość

Kancelaria rachunkowa w w miejscowości Szczecin z 17-letnią działalnością na rynku, kierowane przez wprawną a także wykwalifikowaną księgową. Zezwól zaopiekować się Twoimi kwestiami powiązanymi z księgami handlowymi lub książką, kadrami i płacami, podatkami, ewidencją, rozliczeniami i innymi z którymi podołamy Tobie wspomóc. Ominiesz tym samym multum karkołomnych przeciwności skorelowanych z rachunkami i kapitałami prywatnej firmy. Gabinet w Szczecinie położone jest koło rynku miasta i nadzwyczaj łatwo do niego trafić. Pamiętaj, że najważniejsza jest jakość, ponieważ nic w interesie nie liczy się bardziej!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Aktywność jednostki Zewnętrzny Dział Personalny, znajdującej się w Warszawie, otacza pełen zakres usług związanych z prowadzeniem w imieniu przedsiębiorcy usług z zakresu administracji kadrowej a też płacowej. Doświadczenie, które firma osiągnęła od początku działalności, to jest od roku 2003, powoduje, że śmiało można ją umiejscowić w czołówce przedsiębiorstw outsourcingowych realizujących funkcję personalną. Sztab wyszkolonych fachowców, którzy w sposób ciągły zwiększają swoją wiedzę, czuwa nad słusznym realizowaniem usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Zewnętrzny Dział Personalny z Warszawy. Rozmiar jej działalności tworzą wszelkie sprawy, jakie wiążą się z przyjęciem pracownika do pracy, prowadzeniem ewidencji czasu jego pracy, zapłatą wynagrodzeń, rozliczanie wszelkich należności dla skarbu państwa i wiele innych. Znacznie szersze kompetencje tej jednostki oraz pełną jej ofertę odnajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kancelaria rozrachunkowa mieszcząca się w aglomeracji Poznań z wieloletnią przeszłością działania w branży zadań rachunkowych. Kancelaria zatrudnia wykształconą załogę plus wykonuje zadania jak: pełna księgowość i płace. Zawierz ekspertom i zleć nam sprawy skarbowe Twojej firmy, gdyż wyłącznie tak będą w 100 procentach odpowiednio zrealizowane. Biuro położone jest tuż przy środka miasta Poznań, a na specjalne żądanie jesteśmy w stanie fatygować się po odbieranie dokumentów.

Biuro Rachunkowe - MERITUM Sp. z o.o.
Ul. Grottgera 4A/12
60-757 Poznań

tel. 61 662 87 90
fax. 61 639 01 95
kom. 509 516 228
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > BHP
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Twojepodatki.net - biuro rachunkowe Kraków. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zakres naszej działalności to między innymi: usługi rachunkowe Kraków, doradztwo podatkowe Kraków, zeznania podatkowe Kraków, rachunkowość firm Kraków, rachunkowość Kraków, rozliczanie płac Kraków, obsługa kadrowo-płacowa Kraków. Zachęcamy do analizy Państwa potrzeb, którym postaramy się sprostać na miarę naszych możliwości i umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biuro rachunkowe Sigma, ma swoje odziały w Szczecinie, Dobiegniewie i Strzelcach Krajeńskich. Zajmujemy się obsługą różnych firm, także jednoosobowych oraz spółek handlowych i cywilnych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów oraz rozchodów, przychodu ewidencjonowanego, handlowe księgi rachunkowe, ewidencje i rozliczenia VAT oraz sporządzamy analizy finansowe i sprawozdania finansowe, wymagane przez US i pozostałe Urzędy, a także inne usługi. Ponadto prowadzimy obsługę i doradztwo w zakresie kadr oraz płac. Zajmujemy się pisaniem odwołań oraz podań do różnego rodzaju urzędów i sądów, a także odpowiedzi na pozwy. Bezpłatnie dojeżdżamy i odbieramy dokumenty bezpośrednio od swoich Klientów. Współpracujemy z firmami na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Szczegółowe informacje na temat usług oraz cen na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość