Katalog Stron WWW

 
 

PR

Opis PR Portal branżowy polskiej społeczności PR (public relations). Serwis newsline.pl jest źródłem informacji o agencjach PR, zmianach i trendach w kreowaniu oraz prowadzeniu kampanii PR. Ponadto w serwisie znajduje się katalog firm związanych z public relations, blogi ludzi PR i forum dyskusyjne. Jak Państwo widzicie strona nasza zawiera mnóstwo branżowej wiedzy, zapraszamy do lektury.
Url http://www.newsline.pl
Kategoria Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe public relations   pr   agencja pr   komunikacja   portal public relations   ekspert public relations   branża public relations   agencje public relations   kreowanie wizerunku   kampania pr   wiadomości pr   public relation
Data dodania Feb 10, 2009
ID linku 170
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama > Agencje reklamowe

Studio reklamy Avadon.pl już od dłuższego czasu zapewnia przedsiębiorcom obsługę z zakresu reklamy wizualnej, czyli logotypy, wizytówki, papier firmowy, packshot’y.
Agencja znajduje się znajduje się w miejscowości Tomaszów Lubelski.
Zasadniczym polem działań jest tzw. reklama zewnętrzna i poligrafia, najbardziej popularne ich nośnikami są: billboardy, szyldy informacyjne, kasetony, banery, statuetki, neony, potykacze, ulotki, gazetki, reklamy prasowe.
W zakres oferowanych usług wchodzą zarówno projekty, jak również finalne realizacje, kiedy to Klient otrzymuje do ręki gotowy produkt.
Studio reklamy Avadon.pl zajmuje się również fachową fotografią: artystyczną, ślubną, reklamową, komercyjną.

Avadon to również projektowanie stron internetowych WWW, od stron firmowych, poprzez e-commerce, portale Web 2.0, szablony stron internetowych aukcji, po animacje flash.

Agencja Avadon przygotowuje projekty z przeznaczeniem do druku offsetowego i cyfrowego materiałów takich jak: wizytówki, ulotki, foldery lub kalendarze, zapewniając dostarczenie kontrahentom wydruków w przystępnych cenach.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Jesteśmy firmą specjalizującą się w doręczaniu ulotek nie posiadających adresu do gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka sposobów współpracy z nami m.in. reklamy wieszanej na klamkę, umieszczanej bezpośrednio do skrzynki pocztowej, umieszczanej za wycieraczkę auta, kontrolę kolportażu innych firm, tworzenie baz maili oraz wysyłkę wiadomości elektronicznych, obliczenie ilości punktów doręczeń, krótko i długoterminowy wynajem drukonoszy oraz oczywiście rozdawanie ulotek w ruchliwych częściach miasta. Jesteśmy w stanie pracować na obrębie całej Polski! Zespół osób do roznoszenia ulotek liczy 26 kolporterów (drukonoszy). Nasze atuty to: 8gr netto za dostarczenie jednej ulotki, jesteśmy w stanie dostarczyć 100tys "reklamówek" w jeden dzień. Inspekcja dokonania dystrybucji gratis!
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Reklama na przyczepie stała się dziś numerem jeden jeśli chodzi o reklamowanie firm oraz osób prywatnych. Banner o bardzo dużej powierzchni umieszczony na przyczepie reklamowej jest widoczny z bardzo dalekiej odległości, dzięki oświetleniu nawet w nocy. Przy zastosowaniu dodatkowego nagłośnienia i spotów reklamowych są słyszalne i przyciągają ciekawych świata klientów, którzy odwracają głowę w stronę naszej przyczepy reklamowej. By tego nie było mało mobile reklamowe mogą być stosowane jako billboard reklamowy i podstawione w dowolnym przez nas miejscu. Reklama mobilna wyprzedza skutecznością billboardy mobilne, ponieważ urządzenie z funkcją przemieszczania się i dotarcia do klienta przynosi więcej plusów niż stojący na odludziu billboard. Do tego billboardy znudziły społeczeństwo a przyczepy jako nowość dalej przyciągają klientów co zwiększa obroty firm. Jako krajowy producent przyczepy reklamowej staramy się dotrzeć do każdego klienta. Oferujemy dwie formy dystrybucji naszych mobili reklamowych. Jest to opcja sprzedaży oraz wynajmu billboardów mobilnych. Jako agencja reklamowa pomagamy rozwijać inne firmy, które potrzebują opieki oraz wykreowania w mediach. My to oferujemy. Udostępniamy szczegółowy schemat tworzenia kampanii reklamowych przy pomocy przyczepy reklamowej. Doradzimy klientom jak powinni zainwestować swoje pieniądze a także zapoznamy go ze sprawami kampanii reklamowych i rozsławienia swojej firmy. Tak działa Kmpolska krajowy producent i agencja reklamowa z Częstochowy i Wielunia.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Marketing Reklama > Przyczepa reklamowa
Marketing Reklama > Flagi, banery reklamowe
Jesteśmy agencją reklamową, nasz dział Akwa górnicze zajmuje się upominkami o tematyce górniczej. Kufle, lampy górnicze w eleganckiej oprawie z dedykacją są uniwersalnym upominkiem na różne okazje. Starannie wykonane odlewy z surowców szlachetnych takich jak srebro czy brąz sprawiają że nasze produkty między innymi jak bardy górnicze mogą być świetną pamiątką dla osób pracujących w sektorze górniczym, z pewnością taki prezent przez wiele lat będzie przypominał o darczyńcy. Oferta szczególnie skierowana do firm.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Powinieneś skorzystać z usług specjalistów od eventów, ponieważ tylko tacy są w stanie zorganizować takie wydarzenie, które w żadnym razie nie zaszkodzi Twoim interesom. Czyli generalnie chodzi w tym momencie o to, że jeżeli np. zapragnąłeś wszystkim swoim pracownikom, klientom, partnerom biznesowym, etc., zorganizować fantastyczną imprezę, to oferta widniejąca pod adresem www.AgencjaPower.pl z całą pewnością bardzo przypadnie Tobie do gustu. Szczególnie, iż przecież nie jesteśmy jakimiś nowicjuszami, którym tylko wydaje się, że potrafią organizować nieprzeciętne eventy. Agencja Power wykonała kilka tysięcy tego typu usług, działa w Polsce od drugiej połowy lat 90.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe