Katalog Stron WWW

 
 
Opis Górka - dźwigi Potrzebujesz specjalistycznego sprzętu do realizacji inwestycji budowlanej? Nie zwlekaj więc oraz już dziś zgłoś się do firmy Górka z Siedzibą w Siedlcach. Tamtejsi eksperci szybko dostarczą Ci go we wskazane miejsce. Wypożyczają dźwigi, żurawie, podnośniki, żurawie wieżowe, żurawie samochodowe, podnośniki koszowe oraz cementonaczepy. Możesz liczyć na konkurencyjne ceny, indywidualne podejście i fachowe doradztwo z zakresu zasad bezpieczeństwa podczas przeprowadzania inwestycji. Z przyjemnością również pomagamy przy wycince drzew oraz wstawianiu słupów energetycznych. Zachęcamy do współpracy już dziś! Więcej informacji o naszej aktywności odnajdziesz na stronie internetowej do odwiedzin której serdecznie zachęcamy.
Url http://www.dzwigigorka.pl
Kategoria Budownictwo
Słowa kluczowe dźwigi   żurawie   podnośniki   usługi dźwigowe   wynajem dźwigów   żurawie samochodowe   wynajem podnośników   wycinka drzew   prace wysokościowe
Data dodania Feb 3, 2014
ID linku 17146
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Naszą specjalizacją jest dostawa budowlanego kruszywa granitowego. Kruszywo i beton produkowany jest z wykorzystaniem najnowszych technologii dających możliwość wysyłki ponad 50 wagonów produktów na dobę. Wszystkie produkty mogą być wykorzystywane we wszystkich rodzajach budownictwa bez ograniczeń. W ofercie mamy: kruszywo granitowe drogowe, budowlane, kamień do mieszanek betonowych i mas bitumicznych, kruszywo naturalne, łamane, kamień drogowy - produkcja i import.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Zalecamy Państwu wynajem rusztowań najwyższej jakości. Proponujemy sprzedaż rusztowań warszawskich, rusztowań przejezdnych jak również rusztowań fasadowych. Przed dokonaniem zakupu istnieje sposobność wynajmu tego samego modelu rusztowań w zamiarze ich sprawdzenia i przetestowania. Wszelkie nasze rusztowania sa w pełni bezpieczne i posiadają żądane przepisami atesty jak również certyfikaty. Wszystkie nasze rusztowania sa w pełni bezpieczne i posiadają wymagane przepisami atesty oraz certyfikaty.
Kategoria:   Budownictwo

3. mosty

Mosty jeśli szukamy spółkę która zbuduje nam most to na pewno warto odwiedzać naszą witrynę znajdziecie na niej bardzo mnogo danych. Coraz częściej mosty są budowane zwłaszcza w tych obszarach gdzie potrzebny jest nowy most albo stary trzeba zburzyć i założyć nowy. Na pewno wiele ludzi którzy się tym zajmują w naszej przedsiębiorstwie adekwatnie się zajmie aby wszystko stosownie egzystowało przeprowadzone. Więc jeszcze raz serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej witryny.
Kategoria:   Budownictwo
Jesteśmy ambitnym zespołem inżynierów budownictwa. Prowadzi działalność polegającą na profesjonalnej i wszechstronnej obsłudze w zakresie projektowania i doradztwa. Przygotowujemy koncepcję instalacji. Wykonujemy projekty budowlane, przetargowe i wykonawcze instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Wykonujemy pełną dokumentację projektowo-kosztorysową oraz wymagane Prawem Budowlanym uzgodnienia. Posiadamy niezbędne uprawnienia. Świadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych) dla większości obiektów budowlanych. Prowadzimy nadzory. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Projekty domów
Cirstal Market budowlany zapraszamy do robienia zamówień w naszym sklepie internetowym najlepszej jakości i najtańsze produkty ! Sprawdź sam !Sklep przy pomocy sieci elektronicznej lub telefonicznej umożliwia: (1) kupowanie z oferty sklepu towarów i usług (produktów), (2) rezerwację produktów z oferty sklepu w wybranym miejscu sprzedaży.Jest to połączenie umiejętności sztuki Budowlanej i Handlowej
Naszym celem jest profesjonalne
i kompleksowe zaopatrywanie wszelkich inwestycji budowlanych, począwszy od obiektów użyteczności publicznej
a kończąc na domkach jednorodzinnych.
Oferujemy towary sprawdzonej jakości od materiałów budowlanych po technikę grzewczą, technikę sanitarną, instalacje
i płytki ceramiczne.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Docieplenia