Katalog Stron WWW

 
 
Opis Górka - dźwigi Potrzebujesz specjalistycznego sprzętu do realizacji inwestycji budowlanej? Nie zwlekaj więc oraz już dziś zgłoś się do firmy Górka z Siedzibą w Siedlcach. Tamtejsi eksperci szybko dostarczą Ci go we wskazane miejsce. Wypożyczają dźwigi, żurawie, podnośniki, żurawie wieżowe, żurawie samochodowe, podnośniki koszowe oraz cementonaczepy. Możesz liczyć na konkurencyjne ceny, indywidualne podejście i fachowe doradztwo z zakresu zasad bezpieczeństwa podczas przeprowadzania inwestycji. Z przyjemnością również pomagamy przy wycince drzew oraz wstawianiu słupów energetycznych. Zachęcamy do współpracy już dziś! Więcej informacji o naszej aktywności odnajdziesz na stronie internetowej do odwiedzin której serdecznie zachęcamy.
Url http://www.dzwigigorka.pl
Kategoria Budownictwo
Słowa kluczowe dźwigi   żurawie   podnośniki   usługi dźwigowe   wynajem dźwigów   żurawie samochodowe   wynajem podnośników   wycinka drzew   prace wysokościowe
Data dodania Feb 3, 2014
ID linku 17146
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

"ZAKŁAD DRZEWNY.Firma ""Golbalux"" założona została w 1994 roku przez Państwo Mieczysława i Halinę Golba. Jesteśmy producentem domów z drewna. Wykonujemy kompleksowe usługi budowy domów w stanie surowym, w stanie surowym zamkniętym i pod klucz. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się głównie przecieraniem drewna w tarcicę, kantówkę oraz produkcją: elementów meblowych i fryz na potrzeby rynku lokalnego, jak również na eksport do Niemiec, Danii, Belgii, Francji i Włoch.W roku 1998 rozbudowano firmę zakupując: hale produkcyjne, hale tartaków, dwupiętrowy budynek biurowy, stolarnię, wiaty. Wraz z rozwojem firmy rozszerzono asortyment produkcji.Dzięki terminowym realizacjom zamówień zdobyliśmy już grono stałych odbiorców.
Kategoria:   Budownictwo
Firma TESM zajmuje się wydobyciem gnejsów oraz produkcją kruszyw drogowych, kolejowych i ozdobnych. Te ostatnie mają wiele zastosowań na przykład w aranżacjach ogrodowych. Kruszywa dostępne są z zróżnicowanym uziarnieniu – od drobnej kory kamiennej, przez kamień łamany, płytki łupane, po głazy ogrodowe, idealne na skalniak czy do oczka wodnego. Gnejsy można wykorzystać jako kamień do gabionów czy na elewację – wszędzie będą urzekać swoim niepowtarzalnym urokiem.
Kategoria:   Budownictwo
Gwarantujemy najwyższą jakość opracowanej dokumentacji, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem i świetną opinią Inwestorów. Kupując projekt domu za pośrednictwem naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że jest on zgodny z aktualnymi normami i rozporządzeniami prawa budowlanego. W naszym pasażu skupiają się firmy projektowe, które posiadają wysoką renomę na rynku budowlanym. Każda z nich jest autorem kilkuset, sprawdzonych, rzetelnych projektów. Ceny projektów domów są identyczne z cenami pracowni autorskiej. Jeśli jednak znajdziesz gdzieś projekt domu z naszej oferty w niższej cenie - my również obniżymy ją dla Ciebie. W ofercie znajduje się gama projektów domów o zróżnicowanej architekturze. Bez trudu znajdą Państwo projekt spełniający najbardziej wyszukane wymagania. W serwisie zastosowano zaawansowane narzędzia pozwalające skrócić drogę wyboru najbardziej odpowiadającego wyobrażeniom domu.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Projekty domów
Dom Wnętrze > Baseny
Wynaleźć dobrego dostawcę przy budowie lub remoncie nie jest łatwo, tym bardziej docenia się tych sprawdzonych i rzetelnych. Przy takich firmach zostaje się na lata, wiedząc, że ich pracownicy w potrzebie doradzą i polecą odpowiednie towary. Taką przyuczoną i zaufaną kadrę ma spółka Neptun. Funkcjonują na Lubelszczyźnie już od 1999 roku, od tego czasu budowali swoją markę i zdobywali zaufanie klientów. Rozpoczynali od sprzedaży hurtowej i detalicznej armatury sanitarnej i przemysłowej, sukcesywnie poszerzając ofertę o materiały budowlane. Dziś zajmują się także artykułami budowlanymi. Nagromadzili u siebie szeroką gamę produktów znanych i zaufanych wszystkim fachowcom marek. Oferta firmy na stronie:
Kategoria:   Budownictwo
InvestiCity to firma deweloperska i projektowa. W ofercie sprzedaży firma posiada nowe mieszkania, apartamenty, domy wolnostojące i szeregowe w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz. Dotychczasowe inwestycje cieszą się dużym uznaniem u klientów zarówno pod względem projektu, lokalizacji oraz ceny. Do zakresu działalności firmy należy wyszukiwanie atrakcyjnych terenów pod zabudowę, przygotowanie dokumentacji, uzyskanie niezbędnych pozwoleń oraz realizacja pełnego procesu budowlanego.
Kategoria:   Budownictwo
Firmy wg branż > Nieruchomości