Katalog Stron WWW

 
 

Portal pracy

Opis Portal pracy Witamy serdecznie. Zapraszamy do serwisu w którym znajdziesz oferty pracy w kraju i zagranicą, bazę CV oraz wiadomości na temat kariery, edukacji, przepisów BHP i emerytur. Dowiesz się również jak korzystać z dotacji i ulg oraz jakie przysługują Ci prawa w walce z nieuczciwym pracodawcą lub pracownikiem. Wiadomości są codziennie aktualizowane. To wszystko znajdziesz na naszym portalu pracy. Sprawdź to: www.wortalpraca.pl
Url http://wortalpraca.pl
Kategoria Biznes Ekonomia
Prawo Społeczeństwo
Produkcja Przemysł
Słowa kluczowe Praca   oferty pracy   CV   kariera   ogłoszenia   biznes   finanse szukam pracy   praca za granicą
Data dodania Feb 10, 2009
ID linku 172
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Szukasz oprogramowania, które pomogłoby Ci wypełnić tegoroczny PIT? Nie znasz się na prawie podatkowym, ale chcesz samodzielnie wysłać swoją deklarację do Fiskusa? Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszego narzędzia, to jesteśmy pewni, że sobie poradzisz. Wspólnie z naszym kreatorem zeznania podatkowego krok po kroku wypełnisz pit, a następnie będziesz mógł go wysłać do właściwego Urzędu Skarbowego. Serdecznie zapraszamy na stronę pit-program.
Kategoria:   Biznes Ekonomia

2. Druk UV

Pod niniejszym adresem znajduje się witryna salonu graficznego Meliński Minuth. Studio graficzne Meliński Minuth to konkurencyjna oferta usług w branży grafiki reklamowej. Do usług świadczonych przez tę firmę możemy wliczyć, między innymi, różne projekty związane z identyfikacją wizualną. Firma oferuje, wydruki wielkiego formatu na materiałach sztywnych, grafikę wycinaną z folii samoprzylepnej, elementy i litery przestrzenne, podświetlane kasetony z plexi, itp.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Strona internetowa Moniki Łukasiewicz - doradcy podatkowego. Jest to doświadczona księgowa, która zajmuje się kompleksową obsługą firm i przedsiębiorstw. Podmioty korzystające z usług tego biura rachunkowego otrzymają gwarancję solidności. Witryna posiada niezbędne informacje o świadczonych usługach z zakresu prawa, podaktów i księgowości. Biuro rachunkowe Moniki Łukasiewicz znajduje się na terenie Poznania, a na stronie www dostępne są dokładne dane teleadresowe (adres, telefon, adres mailowy). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Masz firme w Polsce, zatrudniasz pracowników? Chcesz obniżyć swoje koszty? Obcinamy Twoje koszty! Firma w Anglii oddział w Polsce, Opłacaj ubezpieczenie 200zł / miesiecznie, Księgowość firmy od 43 funtów miesiecznie. Chcesz poznać więcej korzyści z posiadania firmy w Anglii i oddziału w Polsce? Nasza strona Ci to umożliwi. Prowadzenie spółki może być bardzo proste lub koszmarnie skomplikowane jak większość rzeczy w życiu.Najistotniejsze jest dokładne przemyślenie i rozplanowanie działalności spółki Firmy na rok z góry. Firma Financial Republic jako pierwsza polska firma zaczęła rozliczać spółki na rynku brytyjskim. Lata doświadczenia pozwoliły nam na opracowanie optymalnych metod rozliczeniowych i polanowania podatkowego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Witamy na stronie biura rachunkowego oraz doradztwa podatkowego Eldar. Świadczymy indywidualną obsługę księgową i podatkową mieszkańcom województwa opolskiego. Sporządzimy listę płac i odpowiednie deklaracje wymagane przez ZUS oraz Urząd Skarbowy. Z największą starannością i zaangażowaniem prowadzimy także księgi podatkowe przychodów i rozchodów, a również ewidencje przychodów na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego. Prowadzimy doradztwo w zakresie prawa pracy oraz reprezentujemy Klienta przed organami podatkowymi oraz w trakcie przeprowadzania kontroli. Szeroka wiedza z zakresu rachunkowości oraz systemów podatkowych gwarantuje rzetelną oraz sprawną obsługę, a również wykonanie usług z najwyższą starannością. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe