Katalog Stron WWW

 
 

Portal pracy

Opis Portal pracy Witamy serdecznie. Zapraszamy do serwisu w którym znajdziesz oferty pracy w kraju i zagranicą, bazę CV oraz wiadomości na temat kariery, edukacji, przepisów BHP i emerytur. Dowiesz się również jak korzystać z dotacji i ulg oraz jakie przysługują Ci prawa w walce z nieuczciwym pracodawcą lub pracownikiem. Wiadomości są codziennie aktualizowane. To wszystko znajdziesz na naszym portalu pracy. Sprawdź to: www.wortalpraca.pl
Url http://wortalpraca.pl
Kategoria Biznes Ekonomia
Prawo Społeczeństwo
Produkcja Przemysł
Słowa kluczowe Praca   oferty pracy   CV   kariera   ogłoszenia   biznes   finanse szukam pracy   praca za granicą
Data dodania Feb 10, 2009
ID linku 172
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Setter Systemy Zadaszeń, firma z branży budownictwa i lekkiej architektury namiotowej, specjalizuje się w produkcji hal namiotowych i pawilonów namiotowych o różnym przeznaczeniu. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez masowych, eventów oraz targów. Sprzedajemy i wynajmujemy hale namiotowe, hale magazynowe i pawilony na każdą okazję, a za sprawą bogatego wyposażenia dodatkowego hal, możemy zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Budownictwo
Pracownia krawiecka Józefa Błońskiego oferuje szycie na miarę, usługi krawieckie. Pracownia posiada najlepsze materiały producentów francuskich, włoskich i angielskich. Frak, surdut, smoking... Krawiec Józef Błoński zaprasza.


Pracownia krawiecka na Piwnej 6 na warszawskiej Starówce została otwarta w 1958 roku. Obecny szef zakładu Józef Błoński uczył się szycia od 1969 roku.

W pracowni Józefa Błońskiego uważa się, że modę trzeba śledzić, ale najważniejszy jest świadomy swych życzeń klient. Staje się partnerem w powstawaniu krawieckiego dzieła.

Pracownia oferuje najwyższej jakości ubiory szyte na miarę, doceniane przez wielu klientów w kraju i zagranicą.

Rodzaje wykonywanych strojów męskich.

Zakład realizuje zamówienia na stroje męskie klasyczne oraz niekonwencjonalne zamówienia.

Klasyczne stroje męskie:
- Garnitur Biurowy
- Garnitur Codzienny
- Garnitur Sportowy
- Garnitur Klubowy
- Garnitur Wizytowy
- Garnitur Ślubny
- Smoking
- Frak
- Surdut
- Żakiet zwany również Jaskółką
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Firmy wg branż > Odzież
Inne > Śluby
港区六本木三丁目にある 住友不動産六本木グランドタワーいよいよ公式HPも開設され/63/index.html飛ぶ鳥落とす勢いのテレビ東京、この秋に、本社を移転します。 (上記以外地区の方はお問合せ下さい)お問合せ・お申込メール office@beachfm.co.jpTEL 046-870-3313。 windows10 購入
Microsoft 070-337認証試験を通るために、いいツールが必要です。 グリーン3Y手前のややラフ深い所で一度フワッと乗せるつもりで60度使ったら、下擦ってショートして乗らなかった事が有り、其の時もチッパー使うか悩んだが、60度使ってミスしており、やはり迷ったらチッパー使う方が良い気がする。
windows7 購入              (キーボードもマウスも有線です)携帯電話は今でもガラケーを使っています。 常用のデスクトップもアップグレードすることとして, 古典本曲の教室に行っている間に クローンHDDの作成。
office 2013 認証
また、双子で事件に巻き込まれた姉妹もおり、1人が死亡、1人は意識不明となっている。 結局長いパットだが、2パットで無難にボギースタート!友人がパー取って好調! 次はドライバーが使える!広いしとにかくしっかり振り切ると、真っ直ぐで高い球だ。 windows 10 発売
少しじっくりとゴルフに取り組むべきか、まだまだのペタンク修行を今こそやるべきか・・・迷うところではあります。 2016.07.15.BDM4350UC/11 を購入しました。
windows8.1 pro 爆!で、ヘッド後方形状がすっきりしている915d3のヘッドのみ購入しました。 IT業界では広く認可されている試験として、070-410参考書はMicrosoftの中の最も重要な試験の一つです。
office 2016
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Rośliny Zwierzęta > Kwiaty
Sport Turystyka > Siatkówka
Spokój Bliskich to przejrzysta oferta i jasne zasady ubezpieczenia na życie. Płacisz tyle, na ile Cię stać, bo sam ustalasz sumę ubezpieczenia. Możesz płacić więcej, ustalasz wyższą kwotę, nie możesz – niższą. Składka miesięczna zależy tylko od niej, wybranego wariantu polisy (indywidualny/małżeński) oraz od Twojego wieku. Na www.zyciedirect.pl znajdziesz kalkulator, który pozwoli Ci ją wcześniej wyliczyć. Jasne jak słońce.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Są instytucje, ludzie oraz miejsca, gdzie usiłuje się nas wprowadzać w błąg oraz zdezorientować. Czasem wynika to z niewiedzy czy nieświadomości, innym razem jest doskonale umyślne oraz zaplanowane przedsięwzięcie. Przedstawiana strona ma dosłownie przeciwny cel – usiłuje zdemaskować wszystkie nieprawdziwe wiadomosći o Lyoness i przestawić fakty o przedsiębiorstwie. Uaktualniana na bieżąco, komentowana przez każdego, kto tylko chce.
Kategoria:   Biznes Ekonomia