Katalog Stron WWW

 
 
Opis Mieszkania na sprzedaż  - rynekpierwotny.com RynekPierwotny.com to serwis zajmujący się nowymi nieruchomościami na terenie całej Polski. Dbamy o to, by każdy użytkownik był zadowolony korzystając z naszych usług. Na naszej stronie codziennie umieszczamy aktualne informacje dotyczące miast i dzielnic, w których znajdują się nasze inwestycje. Staramy się również, aby każdy klient mógł dokonać najlepszego wyboru poznając każdy budynek przed jego zakupem. Oferujemy zatem możliwość wirtualnego spaceru, aby zobaczyć wszystko od zewnątrz i od wewnątrz. Użytkownicy mogą również znaleźć u nas porady dotyczące finansów, prawa, podatków czy dekorowania wnętrz. Zadowoliliśmy już ponad 3 miliony użytkowników, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie swoich usług.
Url http://rynekpierwotny.com
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Kredyty mieszkaniowe
Słowa kluczowe dom   mieszkanie   wynajem mieszkań   zakup domu   nieruchomości
Data dodania Mar 26, 2014
ID linku 17312
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości

Dobry Dom jest licencjonowaną agencją nieruchomości specjalizującą się w nieruchomościach z Wrocławia i okolic. Działamy na terenie Dolnego Śląska od 2003 roku mając na swoim koncie przeprowadzenie wielu transakcji głownie z sektora nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.Istotą działalności agencji nieruchomości, oprócz profesjonalizmu, obsługi prawnej jest posiadanie unikalnej informacji – atrakcyjnych ofert nieruchomości. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy szereg usług dodatkowych nierozerwalnie związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości. Firma Dobry Dom należy do prestiżowych stowarzyszeń branżowych: Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie nieruchomościami (DOSPON) z siedzibą we Wrocławiu oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) z siedzibą w Warszawie. Właściciel firmy posiada licencję pośrednika nr 3850

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług

Kupującym skrócenia czasu poszukiwania oferty nieruchomości oraz znalezienie oferty najbardziej korzystnej cenowo.

Sprzedającym skrócenia czasu poszukiwania klienta oraz dzięki zaawansowanym technikom sprzedaży osiągnięcia zadowalających zysków ze sprzedaży nieruchomości.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Staramy się by nasze działania miały wyjątkowy charakter. Opierają sie one na doświadczeniu, zamiłowaniu do perfekcji i opracowanych przez nas rygorystycznych procedurach wykonywania usług oraz wielu innowacyjnych rozwiązaniach. (np: usługa klient pod szczególną opieką). Posiadamy wymagane prawem uprawnienia i obowiązkowe ubezpieczenia. (np: właściciel firmy posiada licencje zawodową nr 2941).
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Biuro Meritum - agencja nieruchomości Bydgoszcz. Pośrednictwo w zakresie nieruchomości - sprzedaż, kupno i wynajem mieszkań oraz domów. Domy jednorodzinne, kamienice, działki, hale, lokale, do wynajęcia mieszkania Bydgoszcz i okolice. Skorzystaj z oferty - mieszkanie i inne nieruchomości w Bydgoszczy, Fordon, woj. Kujawsko-pomorskie. Kliknij tutaj i zobacz nasze oferty - sprawdź nas teraz. Czytaj dalej, polecamy - zobacz więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Projektowanie wnętrz i wyposażenie, biur, banków, hoteli, kawiarni i restauracji to nasze atuty! Proponowane Państwu meble biurowe, gabinetowe, pracownicze, biurka i krzesła zaspokoją gusta najbardziej wymagających, co wpływa na komfortowe warunki pracy z korzyścią dla efektywności i większego zaangażowania pracowników.Kontakt:
* ul. Kossutha 5 A
* 40 ? 844 Katowice
* tel. 32 254 08 26
* fax. 32 350 20 97
* e-mail: biuro (at) bar­ma.pl
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Wroclawskie Nieruchomosci Komercyjne to licencjonowane biuro nieruchomosci specjalizujace sie w sprzedazy i wynajmie nieruchomosci komercyjnych z Wroclawia i okolic #
posiadamy w swojej ofercie takie nieruchomosci komercyjne jak: obiekty przemyslowe, hale produkcyjne, magazyny, biura z Wroclawia i okolic # Działamy na terenie Dolnego Śląska od 2003 roku mając na swoim koncie przeprowadzenie wielu transakcji głownie z sektora nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.Istotą działalności agencji nieruchomości, oprócz profesjonalizmu, obsługi prawnej jest posiadanie unikalnej informacji – atrakcyjnych ofert nieruchomości. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy szereg usług dodatkowych nierozerwalnie związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości