Katalog Stron WWW

 
 
Opis Biuro Renoma Biur Renoma to kompleksowe usługi związane z prowadzeniem rozliczeń firmowych, prowadzeniem księgowości oraz naturalnie przygotowaniem wszystkiego co najlepsze w związku ze sprawami na linii przedsiębiorcy – ZUS. Sprawdź dokładnie wszystko co przygotowane przez biuro rachunkowe Renoma, sprawdź cenniki, sprawdź czy rzeczywiście mogą Ci pomóc. Zapraszamy do kontaktu, wybierajcie najlepszą księgowość
Url http://biuro-renoma.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Słowa kluczowe biuro rachunkowe Radom   usługi księgowe Radom   Biuro Renoma
Data dodania Jun 25, 2014
ID linku 17480
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Prezentujemy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Rozpoczęliśmy swoje działanie w 1992 roku. Od początku priorytetem naszej firmy było świadczenie rzetelnych i profesjonalnych usług zawierających szeroko spostrzeganą księgowość firm. Dzięki sukcesywnie zdobywanemu doświadczeniu oraz zasobnej i kompleksowej wiedzy zdobyliśmy zaufanie wielu interesantów. Zakres prowadzonych usług: doradztwo podatkowe, księgi handlowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, zryczałtowany podatek dochodowy, sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczenia wspólnot mieszkaniowych, prowadzenie ewidencji VAT dla rolników, zeznania roczne dla osób fizycznych PIT, rozliczenia z ZUS (także przez przekaz elektroniczny), sporządzanie wniosków kredytowych. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biuro Rachunkowe NUMERA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, świadczy kompleksową obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw po konkurencyjnych, niskich cenach.

Jeśli szukasz firmy, która zdjęłaby ciężar samodzielnego prowadzenia księgowości i przygotowywania dokumentów dla Urzędu Skarbowego czy ZUS czy innych sprawozdań,

ZAPRASZAMY DO NAS!

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele tracili do tej pory cenny czas na rozpoznawanie ciągle zmieniających się przepisów podatkowych i wypełnianie papierkowych formalności.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Księgowość i rozliczanie dla przedsiębiorców prowadzących działania dofinansowane z funduszy unijnych. Kompleksowy zakres usług od kadr i płac, przez podatki do rozliczania projektu przed instytucją nadzorującą. Nasza oferta obejmuje świadczenie usług polegających na kompletnym rozliczeniu projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, tj.: sporządzanie wniosków o płatność, przygotowywanie opisu dokumentów księgowych niezbędnych do rozliczenia projektu, przygotowywanie oświadczeń, wyjaśnień i uzupełnień do wniosków, sporządzanie umów z podwykonawcami, zleceniobiorcami i pracownikami etc. Rozumiemy, że każdy z projektów UE jest unikatowy dlatego też nasza oferta jest elastyczna i chętnie dopasujemy się do najbardziej złożonych wymagań.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biuro Rachunkowe, usługi księgowe Nysa. W naszej ofercie kadry, księgi rachunkowe, księgowość, księga przychodów i rozchodów.
Nasza firma jest licencjonowanym biurem, której celem jest profesjonalne i rzetelne świadczenie usług z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo płacowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych średnich i dużych (grup kapitałowych) przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i podatków zdobyte w czasie długoletniej praktyki zawodowej. Dzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują: * oszczędność czasu, * zmniejszenie kosztów, * doradztwo z zakresu podatków, * gwarancję jakości świadczonych usług, * terminową realizację zadań Przestrzegamy zasad poufności danych jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

5. Advena

Biuro rachunkowe Advena to miejsce w Londynie, w jakim klient moze skorzystac z pomocy w jezyku polskim. Propozycja biura jest bardzo zróznicowana - skladaja sie na nia podstawowe i rozszerzone uslugi ksiegowe, pomoc z zakresu benefitów oraz ubezpieczen, jak równiez uslugi tlumacza. Oferta to równiez pomoc w uruchomieniu wlasnej firmy na terenie Wielkiej Brytanii. Dlugoletnia dzialalnosc na rynku pozwolila zdobyc cenne doswiadczenie. Biuro Advena pelni równiez funkcje doradcza, jesli masz jakies watpliwosci, zachecamy do korzystania z konsultacji u posiadajacych doswiadczenie specjalistów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość