Katalog Stron WWW

 
 

Sprzęt medyczny, internetowa sprzedaż sprzętu medycznego

Opis Sprzęt medyczny, internetowa sprzedaż  sprzętu medycznego Internetowy sklep medyczny AidaMed oferuje sprzęt medyczny najwyższej jakości, oparty na najnowszej technologii i działający z największą precyzją, a wszystko to po dobrej i korzystnej cenie. Sprzedajemy taki sprzęt jak termometry, ciśnieniomierze, stazy, stetoskopy, młotki, wózki inwalidzkie, balkoniki, sprzęt rehabilitacyjny i wiele innych. Zaopatrujemy także gabinety lekarskie, szpitale, kliniki i sanatoria.
Url http://www.aidamed.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Internet > Sklepy internetowe
Zakupy Online
Słowa kluczowe sprzęt medyczny   internetowy sklep medyczny   gabinety lekarskie   wyposażenie medyczne   stazy   stetoskopy   ciśnieniomierze   termometry   drobny sprzęt   wózki inwalidzkie   balkoniki   młotki
Data dodania Aug 18, 2009
ID linku 1768
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

CEZAL jest to sklep on-line i przedsiębiorstwo wyposażenia lecznictwa z ponad 50-letnią tradycją, dysponujący działami handlowymi i salony medyczne w kilku miastach w Polsce. W wyposażeniu sklepu znaleźć można: wyroby medyczne jednorazowego użytku, sprzęt medyczny, ginekologia, laryngologia, okulistyka, narzędzia chirurgiczne, terapia magnetyczna, masażery, meble medyczne, opatrunki i materiały higieniczne, podkłady medyczne, wyroby z flizeliny, dezynfekcja, sterylizacja, aparaty do EKG, kardiomonitory, defibrylatory, stomatologia, odzież oraz obuwie medyczne, ortopedia, rehabilitacja, pomoce, kosmetyki, domowa apteczka, chirurgia, fantomy, wyroby przeciwżylakowe i inne.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Internet > Sklepy internetowe
Sprzęt przeznaczony dla ratownika medycznego, najnowocześniejsza medycyna ratunkowa i pierwsza pomoc to nasza pasja. Plecaki ratownicze, pulsoksymetry, ssaki transportowe to tylko jedne z wielu towarów z naszego asortymentu.

Atrakcyjne ceny oraz porada doświadczonego personelu to nasze atuty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Witryna jest jednym z nielicznych sklepów internetowych dla ratownictwa medycznego. Oprócz sprzętu niezbędnego dla ratownika medycznego można na niej znaleźć informacje na temat najnowszych trendów w medycynie ratunkowej. Jako ciekawostkę należy przedstawić możliwość oglądania sprzętu w działaniu na kanale sklepu na YouTube. Do zobaczenia w nowym wymiarze ratownictwa medycznego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Zdrowie Uroda
Internet > Sklepy internetowe
Przedsiębiorstwo handlowo - usługowe MEDTEX, stawiając na jakość usług, oferuje pełną paletę aparatury medycznej czołowych wytwórców sprzętów medycznych, dedykowaną dla prywatnej działalności lekarskiej jak również gabinetów i jednostek niepublicznej służby zdrowia oraz ukierunkowaną na jednostkowe potrzeby tudzież wymagania każdego Nabywcy. Każdy sprzedawany przez nas ultrasonograf, owo cena niska a także doskonała jakość! W celu zapewnienia naszym odbiorcom najwyższego komfortu sprzedaży oraz optymalną obsługę w obszarze daleko idącej współpracy, nasza firma oferuje formę zakupu przystosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości. Jesteśmy pewni, że nasze tomografy, aparaty usg i ceny sprzedaży są bardzo korzystne dla klienta, tym samym warto spytać się o nasz bieżący cennik.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Odpowiedni ciśnieniomierz to taki, jaki dokonuje złożone jemu zadania oraz nie sprawia kłopotów. Z takimi ciśnieniomierzami masz do czynienia w naszym sklepie. Zobacz nasze produkty.
Rozporządzamy sporym asortymentem sprzętu medycznego. Owe produkty ztrywializują robotę zarówno w domu jak i w prywatnej klinice. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. W związku ze sporą konkurencją na rynku oferujemy rewelacyjne ceny na topowe marki produktów. Sprawdź nas.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Oticon jest światowym potentatem w produkcji aparatów słuchowych. Oferowane przez nas aparaty są bardzo zaawansowane technologicznie. Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy w 1996 roku cyfrowy aparat słuchowy, który od tamtej pory jest Bestsellerem. Z zakupem naszych produktów nie będziesz miał problemów współdziałamy z 80 dostarczycielami, aparaty słuchowe Oticon dostępne są w 23 krajach. Rok rocznie lokujemy wielkie pieniądze w profesjonalne badania również postęp naszych zaawansowanych aparatów słuchowych.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny