Katalog Stron WWW

 
 
Opis Opiekunki Animus AWG, - nianie i opiekunki Warszawa oraz Wrocław. Profesjonalne usługi - doświadczone nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Kliknij link do strony i skorzystaj z oferty - na godziny, doraźnie, na cały dzień. Także z zamieszkaniem. Zapraszamy do skorzystania z oferty - dla dzieci oraz osób starszych opiekunki Wrocław i Warszawa.
Url http://www.animus-awg.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe nianie   gosposia   sprzątanie w warszawie   opiekunki w Warszawie   sprzątanie mieszkań warszawa   opiekunki mazowieckie   sprzątanie domów   tanie   gosposie   sprzątanie domów
Data dodania Jan 13, 2015
ID linku 17753
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Nasza firma AURAEKO zajmuje się odzyskiwaniem, recyklingiem, organizacją odzysku, ZSEE, WEEE. Odzyskujemy sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady elektryczne, elektrośmieci. Na każdym etapie odzyskiwania służymy wiedzą i bogatym doświadczeniem. Nasza Firma jest profesjonalną organizacją, zapewniamy przez długie lata uczciwą obsługę firm prosperującym na naszym rynku. Auraeko została założona w dniu 26 czerwca 2006 r.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy zajmujące się profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej wykonują tą czynność bardzo starannie i dokładnie. Proces ten przebiega przez kilka etapów, poczynając od pierwszego płukania, mycia środkami chemicznymi, przez usuwanie grzybów i porostów, końcowego czyszczenia oraz ? co najważniejsze ? impregnacji. Po tych czynnościach możemy być pewni, że nasz podjazd przed domem długo będzie wyglądał idealnie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Systemy SCS i VMS to nowatorskie rozwiązania naszej firmy, które w znacznym stopniu zrewolucjonizowały rynek dezynfekcji i walki ze szkodnikami. W XXI wieku stawiamy na innowacje i wykorzystanie najnowszych technologii. Mamy prawie 20 lat doświadczenia i nadal chcemy się rozwijać. Zajrzyj na naszą stronę, aby zapoznać się z naszą ofertą i dowiedzieć się więcej o naszych ciekawych projektach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
Jesteśmy firmą sprzątającą zajmujemy się sprzątaniem powierzchni magazynowych, biur, domów i apartamentów. Naszą pracę wykonujemy starannie i uczciwie - chcemy by był to nasz znak rozpoznawczy.
Dodatkowo wykonujemy: czyszczenie skóry, pranie tapicerki samochodowej, opieka nad grobami, mycie okien i pranie dywanów.
Naszym hasłem jest: "Nasz profesjonaliz + Jakość = Twoje zadowolenie". Używamy tylko sprawdzone detergenty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
Dom Wnętrze
Firma Rafus specjalizuje się w profesjonalnym praniu i czyszczeniu dywanów. Ponadto oferujemy usługi prania tapicerek meblowych i samochodowych. Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem połączona z fachową wiedzą daje nam poczucie pewności siebie w realizowaniu oferowanych przez nas usług. Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej pracy. W naszej działalności korzystamy ze sprzętu i chemii renomowanych firm takich jak: Tersus, Cartec, Karcher, Numatic, Profchem. Środki czyszczące używane przez naszą firmę są bezpieczne dla dzieci, zwierząt oraz są przyjazne dla środowiska.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do Firm jak i Klientów indywidualnych mieszkających w Krakowie, Krzeszowicach, Zabierzowie, Skawinie, Wieliczce, Liszkach, Wielkiej Wsi i okolicach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie > Wadowice