Katalog Stron WWW

 
 
Opis Wodzirej Lublin Tomasz Masaniec to doskonała osoba na każde wesele. Jeśli tylko zależy Ci na kimś, kto potrafi połączyć dwie kwestie - wodzireja z wokalistą, to bardzo dobrze trafiłeś. To właśnie tutaj można liczyć na takie rozwiązanie. Tomasz to muzyk. Jego towarzyszką jest gitara, ale gra też na instrumentach klawiszowych. Odwiedź już teraz naszą stronę internetową !
Url http://www.djnawesele.info.pl
Kategoria Hobby Rozrywka
Słowa kluczowe Dekoracja światłem   Dj na wesele   Dj wodzirej   Muzyka na wesele
Data dodania Oct 7, 2015
ID linku 18213
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Hobby Rozrywka

Blog na którym znajdziesz wiele ciekawych opisów do swojego profilu na znanym portalu Nasza Klasa. Wszystkie opisy posegregowane są w odpowiednie kategorie co znacznie ułatwia ich wyszukiwanie. Dzięki portalowi możesz w prostu sposób urozmaicić swój profil na naszej klasie. Serdecznie zapraszamy!!!
Kategoria:   Hobby Rozrywka
Szukasz wortalu ze śmiesznymi fotografiami? Nie musisz zbyt daleko szukać. W naszych czasach niemal wszystko możesz mieć w zasięgu ręki, wystarczy klawiatura, internet i myszka, a już od razu możesz przenieść się w strefę zabawy jakiej do tej pory nigdy nie doznałeś. Przybądź do sfery bardzo zabawnych fotografii z bohaterem drugiego planu z tyłu. Oglądaj stronkę codzień i szukaj nowej porcji zdjęć. Plusuj i minusuj, komentuj. A jeśli masz ochotę przesłać nam fotkę masz możliwość to uczynić w niezwykle łatwy sposób. Zapraszamy!
Kategoria:   Hobby Rozrywka
Akademia Tańca Maestro w Opolu zaprasza na kursy tańca towarzyskiego i użytkowego, latino solo, tańca brzucha, pierwszego tańca weselnego i inne. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie grupy tancerzy sportowych o najwyżej klasie tanecznej i tym samym odtworzenie świetności naszego miasta w tej dziedzinie sportu. Przy okazji chcielibyśmy zaproponować Państwu taniec jako zabawę, hobby i oderwanie się od szarej codzienności. Jako formę przyjemnego spędzania czasu, nie tylko dla dzieci, ale dla wszystkich pragnących wyzwolić swoje emocje, bez względu na wiek czy umiejętności.
Kategoria:   Hobby Rozrywka

4. Rekord

www.pobij-rekord.pl to nowatorski portal społecznościowy, który pozwala użytkownikom na rywalizację z innymi w różnych dziedzinach. Włącz się w aktywną społeczność, rozwijaj swoje talenty, a jednocześnie baw się dobrze. Na www.pobij-rekord.pl sam wybierasz dziedzinę, w której jesteś się dobry. Nakręć amatorski filmik i dodaj go na www.pobij-rekord.pl. Zostanie on dodany do rankingu, dzięki któremu dowiesz się jak dobry jesteś. Pokaż nam swój talent, lub podziel się swoją pasją
Kategoria:   Hobby Rozrywka
Dom Weselny w Międzybrodziu Żywieckim to obiekt przynależny do Firmy Handlowo - Usługowej Staszewski Krzysztof ze Szczyrku. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w aspekcie kompleksowej organizacji ślubów i wesel, innych przyjęć okolicznościowych, cateringu czy także bazy noclegowej oraz gastronomii restauracyjnej. Opisywana firma posiada dodatkowo w Międzybrodziu Żywieckim obiekt gastronomiczny - Karczmę u Putina, utrzymaną w lokalnym klimacie, kuszącą świetnym jedzeniem i niesamowitymi zapachami. Firma Krzysztofa Staszewskiego stanowi efekt niesamowitej pracy i zarazem pasji właściciela firmy. Duże doświadczenie w branży gastronomicznej, profesjonalne podejście do działalności i kwalifikacje sprawiają, iż firma ta uznana jest za firmę o najwyższej jakości świadczonych usług. Najlepszym potwierdzeniem tego jest grupa usatysfakcjonowanych klientów. Więcej informacji zawiera strona.
Kategoria:   Hobby Rozrywka
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza