Katalog Stron WWW

 
 
Opis ZENIT Pracownia Geodezyjna Pracownia Geodezyjna ZENIT świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie geodezji i kartografii. Nasz geodeta wykonuje:
- kompleksowa obsługa inwestycji
- pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne
- wytyczenia i inwentaryzacje sieci uzbrojenia terenu - (wodociągi, kanalizacje, gaz, itp.)
- sporządzanie map do celów projektowych
- sporządzanie map numerycznych
- rozgraniczenia nieruchomości
- podziały nieruchomości
- wznowienia granic
- scalanie działek
- obliczenia mas ziemnych
- komputerowe opracowanie dokumentacji
Działamy nie tylko w na terenie miasta Zabrze ale i w powiatach ościennych. Cechuje nas skrupulatność, dokładność i profesjonalizm wykonywanych usług. Chcielibyśmy zaoferować państwu nasze bogate doświadczenie w wykonywaniu wszelakich prac branżowych dbając o wysoki standard naszych usług i zadowolenie klienta.
Url http://www.zenitzabrze.pl
Kategoria Budownictwo
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Słowa kluczowe geodeta   zabrze   gliwice   ruda śląska   bytom   chorzów   rybnik   geodezja   tyczenie   podział nieruchomości   wznowienie znaków   mapa   geodeta   pracownia geodezyjna   zenit   usługi geodezyjne
Data dodania Feb 14, 2016
ID linku 18391
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Portal Metalpedia to największa baza wiedzy o elementach metalowych i złącznych oraz ich dostawcach. Jest sklepem internetowym, w którym klienci kupują produkty bezpośrednio od dostawców. Stanowi platformę sprzedażową, dzięki której dostawcy docierają do nowych klientów. Metalpedia to również specyfikacje, słowniki, poradniki, wysokiej jakości zdjęcia, artykuły branżowe, informacje na temat targów, czyli wszystko to, czego może szukać zarówno profesjonalista jak i amator majsterkowania.
Metalpedia.pl - Portal branży metalowej - znajdź produkt, znajdź dostawcę. Oferujemy: elementy złączne, elementy metalowe, materiały metalowe, śruby, nakrętki, wkręty oraz inne popularne elementy maszyn i urządzeń.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Remonty
Zapraszamy na stronę firmy SELTEX, autoryzowanego dystrybutora automatyki bramowej AVIDSEN, MPC oraz SOMFY oraz wielu urządzeń określanych mianem automatyki domowej, domotyki, w tym wideofonów, domofonów, czujników, alarmów, CCTV, przewodów, etc. Firma SELTEX prowadzi sprzedaż zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem swojego sklepu internetowego seltex. Ważnym źródłem sprzedaży są również portale aukcyjne. SELTEX współpracuje z wieloma producentami, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, a swoim obszarem działania firma obejmuje niemal całą Europę. Firma SELTEX zajmuje się sprzedażą szeroko-pojętej automatyki domowej. W ofercie firmy znajduję się: napędy do bram wjazdowych i garażowych, sterowania rolet i żaluzji, systemy domofonowe, systemy kontroli dostępu, telewizja przemysłowa, alarmy, czujniki ruchu, detektory czadu, dymu.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę firmy hydraulicznej Emi-Fil, firmy której siedziba mieści się w Zielonej Górze. U nas zatrudniani są kompetentni i doświadczeni hydraulicy. W naszej ofercie znajdują się systemy grzewcze, wodno-kanalizacyjne i solarne. Prowadzimy montaż tych układów. Ponadto przeprowadzamy kompleksową przebudowę istniejących instalacji. Nasza firma funkcjonuje również jako pogotowie hydrauliczne. Przyjmujemy oraz realizujemy zlecenia na wykonanie: instalacji grzewczych, instalacji solarnych, instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy dla naszych klientów: przydomowe oczyszczalnie ścieków, montaże wodomierzy, liczników oraz podliczników. Z propozycji naszej firmy korzystają przedsiębiorstwa, instytucje oraz osoby prywatne. Pracownicy naszej firmy dbają o profesjonalną i rzetelną obsługę każdego klienta. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Złota rączka- czyli pan od wszystkiego. Ogólnie rzecz biorąc złota rączka posiada bardzo szeroki zakres wiedzy ogólnobudowlanej, co daje mu przewagę nad fachowcami z konkretnej dziedziny. Wszystko co robi jest z zamiłowania. Na usługi złotej rączki składają się przede wszystkim: hydraulika, elektryka, stolarka a nawet elektronika.
Często zadajemy sobie pytanie- czy do drobnej usterki, przykładowo: zapchany syfon w umywalce, wezwać hydraulika czy złotą rączkę? Obaj fachowcy posiadają wiedzę potrzebna do eliminacji usterki. Zamiast wzywać od razu hydraulika, który statystycznie jest droższym fachowcem, dajmy szanse panu "złotej rączce" a być może już od zawsze będziemy korzystać z jego usług.
Drobna usterka, mały remont- takie wyrażenia przyprawią nas o ciarki na skórze,a wystarczy wynająć złotą rączkę. W dzisiejszych czasach wielu ludzi korzysta z tego typu usług, ponieważ dobry fachowiec jest w Polsce na wage złota. Aby być złotą rączką nie wystarczy chęć do pracy, potrzebna jest wszechstronna wiedza oraz zamiłowanie do majsterkowania.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Firmy wg branż > Elektryczne
Nasza firma Brukasz PL powstała w roku 1997. Zajmujemy się sprzedażą kruszywa oraz piachu na terenie Lublina, jak i w całym województwie lubelskim. W związku z naszym długoletnim doświadczeniem nasze usługi są wykonywane zgodnie z wymaganiami klienta, solidnie i terminowo. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo jak i z materiałów powierzonych przez inwestora. Na naszej stronie internetowej będą mogli Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą, oraz znajdą tam Państwo galerię zdjęć, które przedstawiają usługi wykonane przez naszą firmę.
Kategoria:   Budownictwo