Katalog Stron WWW

 
 
Opis Marketing na wysokim poziomie Nasza agencja PR działa na rynku od ponad 6 lat i dysponuje doświadczoną kadrą specjalistów. Marketing internetowy nie stanowi dla nas najmniejszych tajemnic. Wiemy, że nie istnieje dwóch takich samych klientów i dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie. Zajmujemy się zarządzaniem reputacją, social mediami, trade PR czy też Culture PR. Zapraszamy na naszą stronę.
Url http://designpr.pl
Kategoria Marketing Reklama
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Marketing Reklama > Reklama w internecie
Słowa kluczowe pr   obsługa pr
Data dodania Apr 18, 2016
ID linku 18513
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama

Firma Folio, znajdująca się w Bielsku-Białej kieruje sklep internetowy z artykułami reklamowymi. Niewątpliwie walorem naszego sklepu jest proponowanie, w jednym miejscu, wszelkich niezbędnych materiałów i akcesoriów do produkcji reklam. Propozycja otacza folie, kasetony, bannery, laminaty, kleje, papiery, płyty, laminaty, prezentery oraz stojaki, styropiany, torby, oświetlenie oraz elektrykę, narzędzia oraz wiele innych produktów. Zawsze staramy się zaproponować najwyższej jakości artykuły, jasne zasady sprzedaży i atrakcyjne ceny, dzięki czemu proponowane artykuły zyskują uznanie tysięcy użytkowników. Uzupełnieniem oferty są usługi cięcia materiału oraz obróbki bannerów, w tym zgrzewanie i kapslowanie. Cała oferta oraz inne przydatne informacje zostały opublikowane na stronie.
Kategoria:   Marketing Reklama
Qualdo jest firmą działającą od 2007 roku. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń z zakresu marketingu i PR, między innymi: marketing i PR wewnętrzny, strategie PR, plan marketingowy, marketing bezpośredni, marketing internetowy, kreowanie wizerunku firmy, obsługa klienta, itp.

Świadczymy uslugi z zakresu:
- przygotowania strategii marketingowej i Public Relations;
- przygotowania i realizacji kampanii promocyjnych;
- budowania wizerunku firmy;
- przygotowania tekstów promocyjnych;
- pomocy w realizacji materiałów;
- pomocy w przygotowaniu imprezy targowej, imprezy promocyjnej;
- kontaktów z mediami (przygotowanie treści reklam, dobór tytułów, informacja do prasy itp.);
- każdych innych działań z obszaru marketingu.

Więcej na: www.qaldo.pl.
Kategoria:   Marketing Reklama
Żyjemy w czasach, w których POLSKIE FIRMY jak i POLSKIE PRODUKTY stają się coraz bardziej uznawane i poszukiwane na rynkach światowych.
Certyfikat Polish Product, stanowi potwierdzenie autentyczności Polskości Firmy czy Produktu.
Cały program wraz z certyfikatem jest organizowany w celu wyróżnienia najlepszych firm na rynku krajowym. Otrzymując certyfikat, mogą Państwo posługiwać się nim na wszystkich nośnikach reklamy, jak papier firmowy, wizytówki, strona internetowa Państwa Firmy, czy w wypadku zakwalifikowania produktu, bezpośrednio na nich, bądź na ich opakowaniu.
Polish Product to czytelny znak rzetelności dla kontrahentów na rynku krajowym oraz firm z całego świata, szukających partnerów biznesowych czy produktów. Polish Product to też prestiżowe wyróżnienie skierowane dla odkryć o Polskim Rodowodzie.
Wszystkie nazwy produktów z listy produktów regionalnych UE są zastrzeżone, a wyłączność na produkcję i nazwę popularnego towaru może być warta nawet dziesiątki milionów euro rocznie. Produkty tego typu są coraz bardziej poszukiwane na europejskim rynku, a do ich promocji istnieje możliwość wykorzystania środków unijnych. Pamiętajmy, że produkty z listy produktów certyfikowanych znakiem Polish Product otrzymują również prawo do wykorzystywania specjalnego logo Polish Product sprawiając, iż bez zbędnych dla niektórych nieosiągalnych procedur unijnych są rozpoznawalne na rynkach UE. Badania marketingowe potwierdziły, ze towary wyróżniające się czytelną informacją o krajowym pochodzeniu cieszą się o wiele większą popularnością u polskiego konsumenta, od towarów pozbawionych tego czytelnego wyróżnika.
Kategoria:   Marketing Reklama
Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
O ile potrzebują Państwo profesjonalisty, który będzie czuwał na inwestycją, którego rolą będzie nie wyłącznie konsulting, ale dodatkowo wykonywanie pewnych operacji, to nader dobrze Państwo zaszli. Mogę wysunąć propozycję solidną i biegłą kooperacje, popartą 14-letnim doświadczeniem. Dynamicznie współdziałamy z fachowcami z odrębnych płaszczyzn, dzięki czemu całość planu jest dokonywana ekspresowo i efektywnie. Istniejemy przekonani, że współpraca z nami dostarczy wymierne korzyści w postaci dobrze administrowanego planu. Zapraszam chętnie!
Kategoria:   Marketing Reklama
Posiadająca swoją siedzibę w Giżycku Agencja Działań Reklamowych ADR zaprasza do współpracy działalności i osoby prywatne. Specjalizujemy się w reklamie. Proponujemy: doradztwo, projekty, druk wizytówek, kart biznesowych, ulotek, folderów, plakatów, papierów firmowych. Wykonujemy nadruki na odzieży reklamowej, upominkach. Projektujemy oraz wykonujemy szyldy, tablice oraz banery reklamowe. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę od projektu do realizacji. Gwarantujemy rzetelne wsparcie doświadczonych fachowców oraz niebywale efektywną i terminową realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej działalności i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Agencji Działań Reklamowych.
Kategoria:   Marketing Reklama