Katalog Stron WWW

 
 

Serwer Studentów Prawa

Opis Serwer Studentów Prawa Serwis, którego odbiorcami są studenci prawa. Prezentuje informacje z zakresu studiowania prawa (studia, egzaminy, materiały dla studentów prawa, informacje o uczelniach, akty prawne). Serwis przeznaczony dla studentów prawo. Przedstawia informacje nt. prawo - studia w Polsce, udostępnia materiały dla studentów prawa (informacje o uczelniach, akty prawne).
tytuł: Prawo - studia, studenci, materiały
Url http://www.student.lex.pl/
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Prawo
Słowa kluczowe prawo   studenci
Data dodania Aug 18, 2009
ID linku 1878
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Prawo

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą właśnie tej kancelarii prawnej. Kancelaria bezzaliczkowo prowadzi szereg postępowań sądowych zmierzających do wyegzekwowania wierzytelności. Pomoc prawna przy dochodzeniu roszczeń jest bezpłatna. Podobnie wszelkie sprawy dotyczące roszczeń odszkodowawczych przeciwko ubezpieczycielom prowadzone są bezzaliczkowo. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową tej kancelarii prawnej w Katowicach i prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Adwokat Ewą Draga-Buchta.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Kancelaria Prawna skupia specjalistów z wielu dziedzin prawa. Nasi prawnicy oprócz wybitnego wykształcenia posiadają również bogatą praktykę, dzięki temu pomogli już wielu Mandantom w ochronie ich praw. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych jak i małych podmiotów, osób fizycznych, przedsiębiorców i innych osób prawnych. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Biznes Ekonomia
Kancelaria Doradztwa Prawnego Twój Prawnik zapewnia pełną i profesjonalną obsługę prawną w systemie porad prawnych udzielanych w siedzibie kancelarii, siedzibie klientów, przez Internet. Jesteśmy Kancelarią Prawną stworzoną do realizowania Państwa potrzeb. Przedmiotem działalności Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak również podmiotom instytucjonalnym. Nasza firma łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Zawsze działamy w sposób rzetelny i fachowy. To co nas wyróżnia na rynku to dyskrecja, szybkość działania, profesjonalizm, a wszystko to za przystępną cenę.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawniczy blog ekspercki poruszający tematykę szeroko rozumianej przestępczości gospodarczej. Andrzej Dobrzyniecki-Cartier prawnik i wieloletni funkcjonariusz pionu do walki z przestępczością gospodarczą w Policji porusza w nim aktualne tematy związane z naruszaniem przepisów o charakterze gospodarczym, m.in. z przestępstwami finansowymi, podatkowymi i praniem pieniędzy. W swoich artykułach Andrzej Dobrzyniecki-Cartier wskazuje również kierunki zapobiegania i zwalczania przestępczości gospodarczej oraz najlepsze praktyki i rozwiązania, które sprawdziły się w innych krajach.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Internet > Blogi
Strona przedstawia szkolenia dla firm. Strona prezentuje szkolenia z wielu dziedzin (budownictwo, farmacja, finanse, nieruchomości, zamówienia publiczne, zdrowie).. Strona przedstawia szkolenia zamknięte (szkolenia in company). Strona prezentuje również szkolenia otwarte z wielu dziedzin (budownictwo, farmacja, finanse, nieruchomości, zamówienia publiczne, zdrowie).
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo