Katalog Stron WWW

 
 

Serwer Studentów Prawa

Opis Serwer Studentów Prawa Serwis, którego odbiorcami są studenci prawa. Prezentuje informacje z zakresu studiowania prawa (studia, egzaminy, materiały dla studentów prawa, informacje o uczelniach, akty prawne). Serwis przeznaczony dla studentów prawo. Przedstawia informacje nt. prawo - studia w Polsce, udostępnia materiały dla studentów prawa (informacje o uczelniach, akty prawne).
tytuł: Prawo - studia, studenci, materiały
Url http://www.student.lex.pl/
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Prawo
Słowa kluczowe prawo   studenci
Data dodania Aug 18, 2009
ID linku 1878
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Prawo

Zapewniamy naszym klientom usługi, które obejmują odzyskiwanie odszkodowań. Naszym klientom zapewniamy odzyskiwanie odszkodowań w przypadku takich sytuacji jak wypadki w miejscach pracy, w miejscach publicznych czy też wypadków komunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z naszych usług! Wejdź na nasza stronę internetową!
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
W rozmaitych życiowych sytuacjach wkraczamy na ścieżkę długofalowych i nieraz nadzwyczaj drogich konfliktów. Obojętnie czy spory powstały w gronie rodzinnym np. w konsekwencji dzielenia majątku jaki pozostawił po sobie zmarły krewny, bądź też z uwagi na dzielenie wspólnego majątku byłych małżonków lub też w sferze biznesowej to powinno się wykorzystać pomoc mediatora. Mediacja może być doskonałą alternatywą dla ciągnących się latami rozpraw sądowych. W szczególności w sytuacjach, gdy należy brać pod uwagę koszty biegłych rzeczoznawców z zakresu szacowania ceny nieruchomości. Pomagamy naszym klientom w wypracowaniu optymalnych dla wszystkich stron konfliktu warunków i w przygotowaniu treści samej ugody. Wejdź na naszą stronę oraz sprawdź całkowity zakres usług mediacyjnych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Serwis Samorząd prezentuje informacje z następujących kategorii: ustrój, działalność samorządu terytorialnego, jednostki, finanse, zadania, struktura, istota, funkcjonowanie, podstawy samorządu terytorialnego. Serwis samorządowy stworzony został z myślą o pracownikach urzędów administracji samorządowej, osobach piastujących kluczowe stanowiska w jednostkach samorządu terytorialnego oraz osobach świadczących obsługę prawną w urzędach administracji samorządowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Zgodnie z werdyktem Sądu Najwyższego kierowcy śpiącemu w kabinie w podróżach zagranicznych należy się specjalne uposażenie w postaci ryczałtu za nocleg tak spędzony. Dzięki temu wyrokowi otwarły się drzwi do zdobycia zadośćuczynienia za ryczałt w ciągu ostatnich trzech lat. Warto zauważyć, że istnieje możliwość odzyskania do 150 tys. zł.

Kierowco - napisz bądź zatelefonuj do nas (RyczaltZaNoclegi.pl), do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, nie czekaj! Nasi prawnicy za darmo zbadają Twoją sytuację. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych (pobieramy jedynie opłatę od wygranych spraw)! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony w celu zdobycia niezbędnych informacji: http://ryczaltzanoclegi.pl/
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Działalność prawników naszej kancelarii skupia się na udzielaniu pomocy prawnej osobom, które pragną rozpocząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa sakramentalnego lub są w trakcie prowadzenia takiego procesu i potrzebują fachowego wsparcia. Kierując się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, służymy pomocą w ustaleniu podstawy prawnej wszczęcia procesu, a więc ustaleniu tytułu nieważności, na który należy powołać się składając skargę powodową do sądu.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Inne > Śluby
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne